Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 LOST SEASON 2- EPISODE 22

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

LOST SEASON 2- EPISODE 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: LOST SEASON 2- EPISODE 22   LOST SEASON 2- EPISODE 22 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 1:40 am

Σωπα καλε που καρακαρφωνεται ο Μαικλ γιατι το λες αυτο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν χρειαζοταν να δω το φλασμπακ για να καταλαβω τι εγινε...

εκαν ΜΠΑΜ απο χιλιομετρα οτι ειναι μιλημενος...

και το οτι ηθελε τους 4 συγκεκριμενους επισης ηταν τελειως καρφωμα....

και καλα ο Μαικλ ειχε τους λογους του και γκαριζε, οι αλλοι πως ανεχοταν τετοια συμπεριφορα?

να μουνα εγω ο Τζακ και να μου λεγε ο Μαικλ "Οχι αυτοι οι 4 θα ρθετε, θα κανετε αυτο που θα πω ΕΓΩ γιατι ειναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ"...

αντε γαργαλισου ρε φιογκε.....δεν φτανει που ρισκαρω τη ζωη μου , πετας και διαταγες?

ευτυχως που υπαρχει ο θεος βασανιστης εκει μεσα....ο ποιο εξυπνος απ ολους σε τετοια θεματα....

ολοι οι αλλοι ειναι χαπατα...Λοκ,Τζακ,Χερλι κλπ κλπ

μονο ο Σαγιντ ειναι ξυπνιος...

κι εκει ρε πουτην που λεω καλα ηταν για σημερα, μου πεταει στο τελος τη βαρκα και με πορωνει!

υπαρχει πολυ μεγαλη πιθανοτητα,μιας που μεινανε 2 επεισοδια για το τελος του 2 κυκλου να τελειωσω σημερα.....

πορνιδιο μη βαρας ενταξει? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIOTA

GIOTA


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010
Ηλικία : 39

LOST SEASON 2- EPISODE 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 22   LOST SEASON 2- EPISODE 22 EmptyΤρι Ιουλ 06, 2010 3:08 am

Τι γατονι αυτος ο Εκο;;;Του την πεταξε την μπηχτη του Μαικλ με την ιστορια για το παιδι και το σκυλο..Φοβασαι την κολαση Μιχαλακη ε;;;

Σορυ αλλα ο Τζακ ειναι βλακας..Καλα λεει η Κατρουλιν του πεταει τη διαταγη με τα συγκεκριμενα ονοματα ο αλλος και δεν αναρωτιεται με το περιορισμενης ευθυνης μυαλουδακι του;;;Ολα αμασητα πια;; ooxi

Και ο Μιχαηλ καμια τσιπα;;Τον αγκαλιαζουν ολοι χαρουμενοι που γυρισε και αυτος συνεχιζει το σχεδιο κανονικα..

Τι αντιπαθητικος αυτος ο μουσατος.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Και οντως ευτυχως που υπαρχει και ο χαλκέντερος ο Σαγιντ..

Μπραβο Τσαρλουκο μου!!!Επιτελους τα πεταξε ολα τα αγαλματακια!!! cheers Του εδωσε και το χερακι της η ξινη στην κηδεια..

Η συζητηση μεταξυ φιλων δεν υπαρχει..Ολη μερα σαν τα σκυλια φαγωνονται και στο τελος λενε και για τις κατακτησεις του gelio

Ο Γουολτ ειπε στον πατερα του οτι προσπειουνται και δεν ειναι αυτο που φαινονται..Χμμ

Η βαρκουλα στο τελος wtf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

LOST SEASON 2- EPISODE 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 22   LOST SEASON 2- EPISODE 22 EmptyΤετ Ιουλ 07, 2010 12:17 am

Tϊ επεισόδιο κι αυτό...

Καλέ τι λέτε για τον Μιχαλάκη πάτε καλά...Γι'αυτό το (μαύρο) προβατακί του Θέου?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τον φθονήτε τα μάλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Συγνώμη ο Τζακ από που το πήρε το δίπλωμα του γιατρού????Από το ΚΑΠΙ Νέας Ερυθραίας μήπως?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Άκομα και ο Άαρον θα υποψιαζότανε ρε Κακομοίρη...

Σου λέει ο άλλος μόνο εμείς οι 5 και δεν σου πάει το μυαλό γιατί θέλει μόνο αυτούς τους 5????'Η γιατί θέλει τον Χέρλι και όχι πχ Τον Σαιντ????Για την φυσική του κατάσταση,για την οικειότητα του με τα όπλα ή μήπως τον φόβο που θα προκαλέσει στους άλλους?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Απλά στοιχείώδη πράγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλά έκανε ο Τσάρλι...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εύγε καμάρι μου...Είδες καλέ που οι καλές πράξεις ανταμείβονται..Σου έπιασε το χέρι η Κλαιρ...Άντε βρε σου εύχομαι να σου πιάσει και τον αγκώνα μια μερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η κηδεία άκρως συγκινητική [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η βαρκα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αφού έχετε προχωρήσει ας το πω...Desmond darling welcome back!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
LOST SEASON 2- EPISODE 22
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» LOST SEASON 1- EPISODE 5
» LOST SEASON 1- EPISODE 16
» LOST SEASON 2- EPISODE 13
» LOST SEASON 3- EPISODE 5
» LOST SEASON 1- EPISODE 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Lost-
Μετάβαση σε: