Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Game Of Thrones

Πήγαινε κάτω 
+2
MariaS
filareti
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Νοε 29, 2018 11:03 pm

χαχαχαχαχαχχαχαχαχα...

κι εγω ψηνομαι για ΧΑΛΑΡΟ μαραθωνιο dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Νοε 29, 2018 11:05 pm

βασιικα οντως θελω να το δω αλλα δυστυχως με τις σειρες πια πολυ δυσκολα γτ δεν προλαβαινω καθολου γυριζω σπιτι καθε μερα 10 και 11 ωρα απ τη δουλεια...οποτε πιο ευκολα βλεπω ταινιες...και αυτες τις μερες που ειδα καμποσα επεισοδια απο το 12 monkeys ηταν επειδη ημουν σε αναρρωτικη...

παει φλωρεψα κι εγω Laughing Laughing

(απαντηση σιχαμενης "γιατι πότε δεν ησουν?")
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΠεμ Νοε 29, 2018 11:27 pm

xezoulina έγραψε:
χαχαχαχαχαχχαχαχαχα...

κι εγω ψηνομαι για ΧΑΛΑΡΟ μαραθωνιο dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Ναι τι να σου πω. Ψηνεσαι σε χαμηλη φωτια για να βγεις ωμη dunato gelio dunato gelio 


xezoulina έγραψε:
βασιικα οντως θελω να το δω αλλα δυστυχως με τις σειρες πια πολυ δυσκολα γτ δεν προλαβαινω καθολου γυριζω σπιτι καθε μερα 10 και 11 ωρα απ τη δουλεια...οποτε πιο ευκολα βλεπω ταινιες...και αυτες τις μερες που ειδα καμποσα επεισοδια απο το 12 monkeys ηταν επειδη ημουν σε αναρρωτικη...

παει φλωρεψα κι εγω Laughing Laughing

(απαντηση σιχαμενης "γιατι πότε δεν ησουν?")

Οχι ρε συ. Δεν θα ελεγα κατι τετοιο. Για τι με περασες. Καλόπιασμα

Απλα θα σε συγχαρω. Γιατι η αυτογνωσια στον ανθρωπο ακομα και αν ερχεται αργα ειναι σπουδαιο πραγμα Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Νοε 30, 2018 12:39 am

xezoulina έγραψε:
βασιικα οντως θελω να το δω αλλα δυστυχως με τις σειρες πια πολυ δυσκολα γτ δεν προλαβαινω καθολου γυριζω σπιτι καθε μερα 10 και 11 ωρα απ τη δουλεια...οποτε πιο ευκολα βλεπω ταινιες...και αυτες τις μερες που ειδα καμποσα επεισοδια απο το 12 monkeys ηταν επειδη ημουν σε αναρρωτικη...

παει φλωρεψα κι εγω Laughing Laughing

(απαντηση σιχαμενης "γιατι πότε δεν ησουν?")

Μην μας προκαλεις αλλο. Ενω οταν μπορουσες, φευγαν τα επεισοδια δεκα-δεκα. Ελα σε παρακαλω κουκλιτσα μου lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Νοε 30, 2018 1:24 am

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΔευ Δεκ 03, 2018 1:26 am

Eνταξει...εκλαψα dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΔευ Δεκ 03, 2018 2:09 pm

χαχαχα το εχω ξαναδει αλλα ποτε δε θα σταματησω να γελαω. Επισης φαινεται ποσο καλος ηθοποιος ειναι ο συγκεκριμενος (μου διαφευγει το ονομα του). Οντως απο τα κλιπακια νομιζεις οτι ειναι ο πιο καλοκαγαθος χαρακτηρας στη σειρα χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΤρι Δεκ 04, 2018 12:50 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
βασιικα οντως θελω να το δω αλλα δυστυχως με τις σειρες πια πολυ δυσκολα γτ δεν προλαβαινω καθολου γυριζω σπιτι καθε μερα 10 και 11 ωρα απ τη δουλεια...οποτε πιο ευκολα βλεπω ταινιες...και αυτες τις μερες που ειδα καμποσα επεισοδια απο το 12 monkeys ηταν επειδη ημουν σε αναρρωτικη...

παει φλωρεψα κι εγω Laughing Laughing

(απαντηση σιχαμενης "γιατι πότε δεν ησουν?")

Μην μας προκαλεις αλλο. Ενω οταν μπορουσες, φευγαν τα επεισοδια δεκα-δεκα. Ελα σε παρακαλω κουκλιτσα μου lol!


χαχαχαχα ελα ρε μαλακες οταν ηθελα καιγομουν....τη πρωτη σεζον του got την ειχα δει σε 2 μερες...και το galactica σε 2 βδομαδες ολες τις σεζον....και το dd φετος πολυ γρηγορα...απλα ειναι αναλογα του αν ειμαι σε mood και το οτι πλεον εχω ελαχιστο χρονο...

Παράθεση :
Απλα θα σε συγχαρω. Γιατι η αυτογνωσια στον ανθρωπο ακομα και αν ερχεται αργα ειναι σπουδαιο πραγμα

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΤρι Δεκ 04, 2018 3:28 am

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ; ΟΙ ΣΕΖΟΝ ΤΟΥ GOT ΕΙΝΑΙ 10 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Game Of Thrones - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Of Thrones   Game Of Thrones - Σελίδα 16 EmptyΠαρ Δεκ 07, 2018 12:50 am

A Song of Ice and Fire και η τριχα καγκελο. Αργει ο Απριλης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Game Of Thrones
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 16 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Game Of Thrones
» Game of Thrones 2x02
» Game of Thrones 2x01
» Game of Thrones 2x03
» Game of Thrones 2x04

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: