Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 7x04 - The Spoils of War

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΤετ Αυγ 09, 2017 6:21 pm

xaxaxaxaxa μαλακα τη τελευταια μερα στην δουλεια πριν την αδεια καθομασταν και βγαζαμε φωτογραφιες στο green screen (πολυ δουλεια ) dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

και γαμω τα παιδια το καστ τους καλεσα για ουζα στη Χιο  dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΚυρ Αυγ 13, 2017 8:32 pm

felia έγραψε:
Εμενα πλεον μου αρεσει ΤΡΕΛΑ επειδη σκεφτομαι καθε φορα την Σιλβ οταν τους βλεπω στην οθονη και γελαω dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Πας καλά; dunato gelio Είναι σοβαρό δέλεαρ αυτό; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

felia έγραψε:

Την Σιλβ να δεις dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Like a Star @ heaven Εγώ ανάμεσα σε Μπρον και δράκο, ήμουν ξεκάθαρα με Μπρον. Πρώτον, ο Μπρον είναι θεούλης, ρε. gelio Δεύτερον, ένας δράκος λιγότερος, μένουν άλλοι δύο, who cares? Laughing Τρίτον, δεν είναι πια μικρά γλυκά ( ; ) δρακουλίνια, παραμεγάλωσαν πια, δεν μου βγάζουν κανένα συναίσθημα.

Like a Star @ heaven Να δω πότε θα μπορέσω να δω το αποψινό τώρα. Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΔευ Αυγ 14, 2017 12:19 am

Silv έγραψε:
felia έγραψε:
Εμενα πλεον μου αρεσει ΤΡΕΛΑ επειδη σκεφτομαι καθε φορα την Σιλβ οταν τους βλεπω στην οθονη και γελαω dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Πας καλά; dunato gelio Είναι σοβαρό δέλεαρ αυτό; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Χαλαρα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Παράθεση :
Like a Star @ heaven Εγώ ανάμεσα σε Μπρον και δράκο, ήμουν ξεκάθαρα με Μπρον. Πρώτον, ο Μπρον είναι θεούλης, ρε. gelio Δεύτερον, ένας δράκος λιγότερος, μένουν άλλοι δύο, who cares? Laughing Τρίτον, δεν είναι πια μικρά γλυκά ( ; ) δρακουλίνια, παραμεγάλωσαν πια, δεν μου βγάζουν κανένα συναίσθημα.

Οχι ρε συ. Τα δρακακια και τα λυκακια για μενα ειναι πιο πανω απο καθε χαρακτηρα! Και τα λυκακια τα εχουν αποδεκατισει μιλαμε. lloradera

Αλλα αν ειναι να χασουμε δρακο οχι τον Drogon ρε συ!!! tsk
Ψηφιζω αυτο που εχει παρει το ονομα του αχωνευτου αδερφου της Dany αλλα και παλι αμαρτια ειναι No
Τοσοι χαρακτηρες για σκοτωμα γιατι να ξεπαστρεψουν τα κατοικιδια; Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΔευ Αυγ 14, 2017 3:09 pm

felia έγραψε:

Οχι ρε συ. Τα δρακακια και τα λυκακια για μενα ειναι πιο πανω απο καθε χαρακτηρα! Και τα λυκακια τα εχουν αποδεκατισει μιλαμε. lloradera

Μα, μη μου βάζεις τα λυκάκια με τα δρακάκια ίσα κι όμοια, ούτε καν. Laughing Τα λυκάκια κι εγώ τα αγαπώ, δεν τα βάζω στην ίδια μοίρα με τους δράκους σε καμία περίπτωση.

felia έγραψε:

Τοσοι χαρακτηρες για σκοτωμα γιατι να ξεπαστρεψουν τα κατοικιδια; Evil or Very Mad

Κατοικίδια οι δράκοι; gelio
Δεν μπορώ να τους δω έτσι, sorry. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΔευ Αυγ 14, 2017 3:41 pm

Silv έγραψε:
 

Μα, μη μου βάζεις τα λυκάκια με τα δρακάκια ίσα κι όμοια, ούτε καν. Laughing Τα λυκάκια κι εγώ τα αγαπώ, δεν τα βάζω στην ίδια μοίρα με τους δράκους σε καμία περίπτωση.

Κατοικίδια οι δράκοι; gelio
Δεν μπορώ να τους δω έτσι, sorry. Laughing


Nτροπη σου ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΔευ Αυγ 14, 2017 5:10 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Είναι κακάσχημα και φθονερά τερατουργήματα και δεν υπάρχουν στ'αλήθεια. Δεν μπορώ να νιώσω τίποτα γι'αυτά Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΤρι Αυγ 15, 2017 8:19 am

Απαξιω ooxi 

Υ.γ: Καλα σειρα φαντασιας ειναι...τιποτα δεν υπαρχει στα αληθεια. Εκτος αν δεν εχω δει ακομα εκει εξω λυκο σε μεγεθος αρκουδας και βρεφη σε σχημα καπνου dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΤρι Αυγ 15, 2017 2:52 pm

Κοιτα για μεγεθος αρκούδας δεν ξέρω,στην σειρά μάλλον είναι πιο μεγάλοι γι αυτο τους λένε και ανταρόλυκους, αλλά προσωπικά δεν ήξερα οτι οι λύκοι είναι ΤΟΣΟ μεγάλοι στην πραγματικότητα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x04 - The Spoils of War   7x04 - The Spoils of War - Σελίδα 7 EmptyΤρι Αυγ 15, 2017 3:28 pm

Tετοιους θα επρεπε να εχουν παρει και στο GoT για να μην χρειαζονται CGI. Κριμα που δεν εχουμε δει πολυ τα λυκακια στην σειρα παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
7x04 - The Spoils of War
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Παρόμοια θέματα
-
» 7x04 Massage Therapy

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: