Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Season 7 Premiere

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 12:30 am

MariaS έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
MariaS έγραψε:

ΥΓ  Η Μεισι άρχισε βρέφος και έγινε γυναίκα πια. Δεν έχει πια εκείνο το παιδικό που ξεγελάει Laughing
Πολυ γελιο εκει που ειπε οτι θα παει να σκοτωσει τη βασιλισσα. και γελαω γιατι οντως θα το κανει λολ


Θες σποιλερ; Καλόπιασμα
Xαχαχαχαχααααα
ΥΓ δεν ξέρω σποιλερ αλλά δεν πιστευω πως την δουλεια θα την κανει η Αρυα...Για αλλού το κόβω...

Αν θες σου λεω δεν εχω θεμα.

Τα σποιλερ που ειχα διαβασει για τα επεισοδια σκηνη σκηνη βγηκαν κατα γραμμα για το επεισοδιο.

Αν θες δες εφοσον ειδες το επεισοδιο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και εχω διαβασει και για ολα τα επεισοδια της σεζον lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την felia στις Τρι Ιουλ 18, 2017 12:33 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 12:32 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
MariaS έγραψε:

ΥΓ  Η Μεισι άρχισε βρέφος και έγινε γυναίκα πια. Δεν έχει πια εκείνο το παιδικό που ξεγελάει Laughing
Πολυ γελιο εκει που ειπε οτι θα παει να σκοτωσει τη βασιλισσα. και γελαω γιατι οντως θα το κανει λολ


Θες σποιλερ; Καλόπιασμα

Οχι; lol!

Ερωτηματικο;

Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα

Παιζεις επικινδυνα και τα σποιλερ ειναι legit Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 12:33 am

Παντως το οτι διαβαζεις τα σποιλερ και ξερεις απο πριν τι γινεται, ισως σου αλλοιωνει σε μεγαλο βαθμο τον τροπο με τον οποιο βλεπεις την σειρα. Πιστευω παιζει μεγαλο ρολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 12:34 am

Eleni7 έγραψε:
Παντως το οτι διαβαζεις τα σποιλερ και ξερεις απο πριν τι γινεται, ισως σου αλλοιωνει σε μεγαλο βαθμο τον τροπο με τον οποιο βλεπεις την σειρα. Πιστευω παιζει μεγαλο ρολο.

Nαι ειδα και οταν δεν διαβαζα σποιλερ.

Και εγω το εχω ξαναπει. Σε σειρες που γουσταρω τα σποιλερ με πορωνουν πιο πολυ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 12:59 am

Αναλογως τα σποιλερ. Αλλο ενα still η τρειλερ, αλλο η συνοψη του επεισοδίου dunato gelio
Παντως γενικα με ξενερωνουν και δεν μπορω να τα αποφύγω lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 1:03 am

Eγω παλι ειμαι το αντιθετο. Αν διαβασω ενα σποιλερ (ακομα και την συνοψη του επεισοδιου) για μια σειρα που με πορωνει τρελαινομαι ακομα πιο πολυ και απολαμβανω το επεισοδιο περισσοτερο. Αν δεν εχω σποιλερ παιζει και να ξενερωσω γιατι βασικα δεν το σκεφτομαι καθολου και ξεχνιεμαι και μετα απλα παρακολουθω αλλα οχι με την ιδια ενταση με την οποια θα εβλεπα ενα επεισοδιο εχοντας στο μυαλο μου σκεφτει το σποιλερ σε 100 διαφορετικες φασεις στο μυαλο μου σε σημειο που να φτιαξω ακομα και φανφικτιον πανω στα σποιλερς.
Βασικα εχω πολυ εντονη φαντασια και για μενα τα σποιλερ ειναι πηγη εμπνευσης και οταν φτανει το επεισοδιο το διασκεδαζω πιο πολυ.

Υ.γ: ΙamweirdIknow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 1:08 am

Soundtrack τελευταιας σκηνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 1:09 am

Για μένα είνα το αντίθετο. Η μισή χαρά μιας σειράς ειναι το να με εκπλήσσει, αν μου χαλάσουν κάτι, οσο γαμάτο και να είναι, δεν θα το χαρώ το ίδιο. Ειδικά όταν είμαι στην τρελή πωρωση, θέλω να ξέρω τα απολύτως βασικά και τίποτα άλλο Laughing
Αν και μου αρέσει οταν κάνουν tease. Μια μικρη ατάκα, ένα tidbit, μια εικόνα...Και τίποτα άλλο.
Εκει αρχίζω τις θεωρίες και το γουστάρω τρελά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 1:16 am

MariaS έγραψε:
Για μένα είνα το αντίθετο. Η μισή χαρά μιας σειράς ειναι το να με εκπλήσσει, αν μου χαλάσουν κάτι, οσο γαμάτο και να είναι, δεν θα το χαρώ το ίδιο. Ειδικά όταν είμαι στην τρελή πωρωση, θέλω να ξέρω τα απολύτως βασικά και τίποτα άλλο Laughing
Αν και μου αρέσει οταν κάνουν tease. Μια μικρη ατάκα, ένα tidbit, μια εικόνα...Και τίποτα άλλο.
Εκει αρχίζω τις θεωρίες και το γουστάρω τρελά.

Προτιμω να με εκπληξει το σποιλερ lol!

Αλλα επειδη ειμαι καλος ανθρωπος (μην γελατε ρε dunato gelio dunato gelio ) σεβομαι οσους δεν θελουν σποιλερ αν και καπου στο μελλον ολο και καποιο θα πεταξω στην Ελενη ετσι για να ζησω και εγω επικινδυνα. Και μετα...το  τελος dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 7 Premiere - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7 Premiere   Season 7 Premiere - Σελίδα 4 EmptyΤρι Ιουλ 18, 2017 1:17 am

Eleni7 έγραψε:
Soundtrack τελευταιας σκηνης



Για την μουσικη της σειρας δεν εχω να πω τιποτα αρνητικο. Ολα κι ολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Season 7 Premiere
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
»  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: