Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Into The Badlands

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΤετ Μάης 24, 2017 9:53 pm

Ψιλοβαρεθηκα σε αυτη την σεζον και κουραστηκα. Ο Σανι και ο ΜΚ δεν με ενδιαφερουν σαν χαρακτηρες και γενικοτερα δεν ξερω. Ψιλοανευρη η ολη κατασταση μου φαινεται πια. Οποτε οταν ερθει η τριτη σεζον θα δω αν την συνεχισω η οχι. Δεν θα μου λειψει παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μάης 25, 2017 9:31 pm

Οχι εγω δε βαρεθηκα,αλλά ειναι γεγονος οτι ουτε ο Σανι ουτε ο ΜΚ και προσωπικα ουτε και ο Μπατζι με ενδιαφερουν σαν χαρακτηρες και το οτι επικεντρωνεται τοσο η δραση πανω τους με κουραζει και μενα. Αν δλδ ειναι να βλεπουμε κυριως αυτους τους 3,εστω και σε συνδυασμο με τη Χηρα, εχω να ριξω αρκετο fast forward.
Παρεπιπτοντως, η εξελιξη που πανε να δωσουν στη Χηρα δε μου αρεσει. Αντι-ηρωιδα ναι,αλλα villain? Mπαααα.
Επισης απογοητευτηκα που δε βρηκε το τελος του στα χερια της Λυντια ο Κουιν,ειχα μια ελπιδα οτι θα βλεπαμε καπου να το χρησιμοποιει το σπαθι. Ας ελπισουμε στην επομενη σεζον.
Τωρα ολο αυτο με την Αζρα αρχιζει να μου θυμιζει κατι απο Λοστ και κατι απο Maze Runner. M' αρεσουν αυτα γενικα,αλλά αλλη σειρα ξεκινησα να βλεπω εδω,δε θελω να εγκαταλειψει το φορματ της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μάης 25, 2017 11:14 pm

Τι να σου πω. Εμενα και με κουρασε και βαρεθηκα. Αλλα εγω την Χηρα παντα την εβλεπα σαν villain παντως Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μάης 26, 2017 4:27 pm

Ρε ο villain υποτιθεται οτι ειναι χαρακτηρας ξεκαθαρα κακος,εστω κι αν εχει λογους που μπορουμε να κατανοησουμε. Στην πρωτη σεζον εδειχνε αμφιβολο,αλλα μετα εμενα με ειχε πεισει οτι οντως ενδιαφεροταν να βοηθησει τις μαζες των φτωχων και καταπιεσμενων, επειδη ειχε υπαρξει και η ιδια. Το εκλαμβανω οτι η ηγετικη θεση με τους συμβιβασμους της την εχει επηρρεασει.
Τωρα κατα ποσο θα εχει ενδιαφερον η καινουρια σεζον και γω δεν κοβω και το κεφαλι μου,θα δειξει. Δυνατοτητες εχει,αλλά και φετος ειχε και δεν τις εκμεταλλευτηκαν οσο θα μπορουσαν ακριβως γιατι ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΣΑΝΙ ΚΑΙ ΜΚ ΚΑΙ ΜΠΑΤΖΙ Rolling Eyes Laughing Τουλαχιστον για τον ΜΚ συμφωνει το συμπαν παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μάης 26, 2017 4:39 pm

filareti έγραψε:
Ρε ο villain υποτιθεται οτι ειναι χαρακτηρας ξεκαθαρα κακος,εστω κι αν εχει λογους που μπορουμε να κατανοησουμε.

Oχι παντα. Εχω δει πολλες σειρες για να μπορω να ξεχωρισω ολα τα ειδη πλεον Laughing

Παράθεση :
Στην πρωτη σεζον εδειχνε αμφιβολο,αλλα μετα εμενα με ειχε πεισει οτι οντως ενδιαφεροταν να βοηθησει τις μαζες των φτωχων και καταπιεσμενων, επειδη ειχε υπαρξει και η ιδια. Το εκλαμβανω οτι η ηγετικη θεση με τους συμβιβασμους της την εχει επηρρεασει.


Α μπα. Ποτε δεν το εχαψα αυτο. Ως ενα σημειο ειχε πεισει και η ιδια τον εαυτο της επιφανειακα πως αυτο ηθελε. Και ο σκοπος αγιαζει τα μεσα. Και ειναι και φανατικη. Αλλα στην ουσια φαινοταν πως αλλα ηταν τα βασικα της κινητρα. Τουλαχιστον ετσι το ειχα εκλαβει εγω απο την αρχη και... ετσι και την γουσταρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μάης 26, 2017 4:47 pm

Εγω πιστευα πως ειναι και τα δυο παντως. Εχει μεν τα προσωπικα της κινητρα και τους στοχους που ειναι αποφασισμενη να πετυχει,αλλά πιστευα πως οντως ενδιαφερεται για τους καταπιεσμενους. Γι'αυτο και μου εκανε εντυπωση η προταση στον Waldo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Into The Badlands - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Into The Badlands   Into The Badlands - Σελίδα 3 EmptyΔευ Απρ 30, 2018 1:04 pm

It's baaaaack!
Και πιο γαματο απο ποτε!
Μου αρεσει που φερνουν κοντα ολους τους βασικους ηρωες και εμπλεκουν τις ιστοριες!Εχω δει το πρωτο και κανα 20λεπτο απ το δευτερο και εχω να πω...
Πρωτη σκηνη της πρεμιερας φοβερη! Γενικα τα χρωματα και τα τοπια σ'αυτη τη σειρα ειναι μοναδικα.
Ξαναβρηκα τις αγαπες μου...Η Λυντια τα σπαει ως ηγετης του καταυλισμου.Πολυ την ευχαριστιεμαι Cool
Η Widow ειναι λιγο στα χαμενα,αλλα προσπαθει να το σωσει. Καλη κινηση να παρει μαζι της τον Μουν- παρεπιπτοντως γιατι νομιζω οτι αυτος και η Λυντια ειχαν κατι παραπανω απο μια κοινωνικη γνωριμια? Πολλη ευγενεια και κατανοηση της εδειξε...θα δουμε!
Θελω να δω και τον Waldo ομως.
Οι καινουριοι χαρακτηρες θα δεσουν αρκετα καλα πιστευω...λυπηθηκα μονο που φαγανε τον βαρονο με τα πρασινα,πιστευα οτι τον κρατουσαν για να τον δειξουνε φετος, μ'αυτα που ειχαν πει για παρομοιο backstory με τη Χηρα και δεδομενου οτι την ειχε υποστηριξει στο conclave...μαλλον αλλαξαν γραμμη πλευσης...κριμα. Αν και για τη σειρα δειχνει να βγαινει σε καλο.
Παω να το συνεχισω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Into The Badlands
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: