Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 6x10 - The Winds of Winter

Πήγαινε κάτω 
+2
Silv
Eleni7
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 6:31 pm

Τι ζουμε. Τι βλεπουμε.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Δεν εχω λογια πια. Το καλυτερο επεισοδιο που ειδα ποτε σε σειρα. Η καλυτερη σειρα που ειδα ποτε βασικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 6:34 pm

Και τι μουσικη:



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 6:47 pm

3 καθαρα 10αρια στο imdb για επεισοδια σειρων. Battle of The Bastards και The Winds of Winter απο GoT και το Ozymandias του BB (τι εχουμε ζησει και εκει).

Ποσο τεραστιο ειναι να βγαζεις 2 καθαρα 10αρια για την ιδια σειρα, για την ιδια σεζον, για 2 σερι επεισοδια. Τι κανουν οι τυποι. Ειναι αρρωστοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 7:21 pm

Τι κανουν οι τυποι. Εχω παλαβωσει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 10:08 pm

ΠΩΠΩΠΩΠΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!

Ελένη, είχες δίκιο! Παίζει να ήταν κ το καλύτερο της σειράς! Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνοθεσία κι εννοείται η μουσική!

Κάποια σχόλια:

1) Νομίζω είμαι η μοναδική, αλλά πραγματικά απεχθάνομαι τη Σέρσεϊ κι εξοργίζομαι όταν της βγαίνουν τα σχέδια. Δεν αντέχω να βλέπω αυτό το μειδίαμα της ικανοποίησης - πόσο υπέρτατα καργι@λα μπορεί να είναι αυτή η γυναίκα δηλαδή. Κ μου σκότωσε τη Μάρτζερι κιόλας grrrrr  grrrrr  grrrrr  Crying or Very sad Εμμέσως ευθύνεται και για τον θάνατο του γιου της κι είχε δεν είχε μας θρονιάστηκε!  grrrrr moutza  Θέλω να την κάνουν μπάρμπεκιου τα δρακουλίνια της Καλίσι πλιζζζζζζζζ (δεν πρόκειται, το ξέρω Neutral )

2) Αχ, ο Τζονάκος μου, αυτό το αγόρι... πόσο υπερήφανη είμαι γι'αυτόν! Δεν αδικήθηκα που από την αρχή είχα πιστέψει σε αυτόν! Βέβαια, την τελευταία φορά που αυτοί οι Βόρειοι ζητωκραύγασαν "the king in the north" δεν είχαμε καθόλου καλή έκβαση.

3) Άρια FTW! That's my girl! cheers

4) Νταινέρις, επιτέλους, κοπελίτσα μου  Cool Άργησες, αλλά απ'ότι φαίνεται έκανες καλά κουμάντα afro  Πάνω στην ώρα που έκατσε η άλλη η σιχαμένη στον Iron Throne Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 10:43 pm

Παιζει; ΠΑΙΖΕΙ; Ειναι το καλυτερο by far καλε!

Την Σερσει θα την φανε οι δρακοι ή μηπως o Τζειμι θα γινει και Queenslayer; Wink




Παράθεση :
2) Αχ, ο Τζονάκος μου, αυτό το αγόρι... πόσο υπερήφανη είμαι γι'αυτόν! Δεν αδικήθηκα που από την αρχή είχα πιστέψει σε αυτόν! Βέβαια, την τελευταία φορά που αυτοί οι Βόρειοι ζητωκραύγασαν "the king in the north" δεν είχαμε καθόλου καλή έκβαση.

Εδω θα χωθει ο Μικροδακτυλος. Ελπιζω να μην τα κανει πουτανα. Εμπιστευομαι -πλεον- τη σχεση Σανσα και Τζον.


Παράθεση :
3) Άρια FTW! That's my girl!

Ενα επεισοδιο πισω:

Eleni7 έγραψε:
Ενταξει, δεν εχω να πω πολλα περα απο το:

Eleni7 έγραψε:
OH MY FUCKING GOD.


Παντως της το δινω της σειρας το γεγονος πως οτι και να γινει, οσες κτηνωδιες και να δουμε, με οση οργη και να μας γεμισουν, παντα, ΠΑΝΤΑ θα ερχεται αυτη πουτανα η Νεμεσις. Κανεις δεν ξεφυγε. Σε εχουν ριξει κατω, σε βαρανε αλλυπητα, αλλα στο τελος ξερεις οτι καπως και καποτε θα ξεπληρωθουν ολα.

Νοπανα Freys περιμενουμε με ανυπομονησια. Ειστε οι επομενοι.

Δεν το περιμενα τοσο γρηγορα ομως Laughing


Παράθεση :
4) Νταναίρις, επιτέλους, κοπελίτσα μου Cool Άργησες, αλλά απ'ότι φαίνεται έκανες καλά κουμάντα afro Πάνω στην ώρα που έκατσε η άλλη η σιχαμένη στον Iron Throne Mad

ΣΚΗΝΑΡΑ. Ποσο λατρεψα που ο Ντρογκον βρεχει τα φτερα στη θαλασσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 11:35 pm

ΡΕΕΕΕ καλά που είμαι και γώ, η μάνα μου νόμιζε πως ο Τζον
Σπόιλερ:
Laughing Laughing Laughing
Κι εγώ μην έχοντας διαβάσει τα βιβλία και χωρίς να πολυθυμάμαι το backstory έτσι κατάλαβα!
ΥΓ Ακούστε ρε κτηνωδια στο tumblr
Σπόιλερ:
Χαχαχαχα ο Τζειμι επέστρεψε και τα βρήκε ολα ΠΟΥΤΑΝΑ, κυριολεκτικα.
Καταραμένη Σερσειιιιι ψόφα μωρή, όλα για την εξουσία.
Ρε μου φαίνεται η ο Τυριον καψουρεύτηκε την Ντανερις? What a Face What a Face
Καημενε Τομ....σε έφαγε και σένα το λιοντάρι...
Αρια σ'αγαπω κλασσικά, you know...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 11:41 pm

λολ του Ρομπερτ; Ευτυχως ησουν εσυ εκει Laughing


Χτιζεται χρονια αυτο που εγινε με τον Τζον παντως. Υπαρχουν αναφορες απο την 1η σεζον. Ακομη και αυτο που ειπε περυσι η Κοκκινη οτι "Σε βλεπω στις φλογες" τελικα δεν ηταν τυχαιο.


Παράθεση :
Ρε μου φαίνεται η ο Τυριον καψουρεύτηκε την Ντανερις?
Μπορει να τον "χτυπησε" λιγο αλλα δε νομιζω να γινει κατι. Μου αρεσει πολυ η σχεση τους.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 11:47 pm

Eleni7 έγραψε:



Χτιζεται χρονια αυτο που εγινε με τον Τζον παντως. Υπαρχουν αναφορες απο την 1η σεζον. Ακομη και αυτο που ειπε περυσι η Κοκκινη οτι "Σε βλεπω στις φλογες" τελικα δεν ηταν τυχαιο.



Snow on the Throne



Αυτο το θυμαμαι απο την δευτερη σεζον με την Ντανι

και ναι ρε στο R+L=J ειναι χρονια γνωστο.

Αφου πριν χρονια ειχα γραψει και εγω Klaroline fanfic βασισμενο ακριβως εκει dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Kαι βασικα ΔΙΚΙΟ ΕΧΟΥΝ dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Γιατι ο Νεντ το εφαγε το κεφαλι του επειδη ανοιξε ενα βιβλιο και διαβασε το γενεολογικο δεντρο του Ρομπερτ και ξαφνικα απο τα μελανουρια ειδε ξανθα μαλλια στα παιδια της Σερσει.
Φανταζεστε να το εβγαινε ο Τζον με ξανθο σαντρε ξανοιγμενο μαλλι και μωβε ματακια; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Και πανω απο ολα μου αρεσει που σχολιαζω εγω εδω μεσα ενω σταματησα την σειρα στο τελος της 4ης dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

6x10 - The Winds of Winter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x10 - The Winds of Winter   6x10 - The Winds of Winter EmptyΔευ Ιουν 27, 2016 11:52 pm

Παντως τωρα με ολα τα σποιλερ απο αυτο το επεισοδιο το οραμα απο τοτε δειχνει:

ή σταχτες απο wildfire μεσα σε μια γενικοτερη καταστροφη (αν και στα βιβλια ηταν σαφες πως ηταν χιονι).

ή χιονι = winter is here

ή χιονι = snow = Jon Snow = R+L=J

ή προμηνυμα για τον πολεμο με τους white walkers

η ολα μαζι.

Πλακα πλακα κοιταξτε τι universe εχει δημιουργησει ο Μαρτιν φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
6x10 - The Winds of Winter
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Winter's bone

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: