Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 6x06 - Blood of my blood

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

6x06 - Blood of my blood Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 6x06 - Blood of my blood   6x06 - Blood of my blood EmptyΤετ Ιουν 01, 2016 8:44 pm

Μου αρεσε αυτο!
Για μια φορα θα κανω την εκπληξη(και μενα μου εκανε εντυπωση μη νομιζετε) και θα πω οτι οι σκηνες με τον Σαμ ειχαν ενα καποιο ενδιαφερον! Ο πατερουλης να παθαινει εγκεφαλικο με το κλεμμενο σπαθι θα μου αρεσε πολυ σαν εικονα. Τι απαισιος!
Καλα αυτος ο Αρχισπουργιτης ειναι μεγαλη μουχριτσα ρε. Κι ο Τομεν φυσικα μεγαος μαμουχαλος. Εχω να παρατηρησω οτι οταν ο Τζεφρι εδιωξε τον Μπαρισταν ηταν κατα καποιον τροπο η αρχη του τελους του και να που τωρα κι ο αδερφος του διωχνει τον Τζειμι. Χμμμμ.
(εδω να ομολογησω οτι ειδικα απο τοτε που εχουμε για κακο τον Σπουργιτη τον οποιο απεχθανομαι,πιανω τον εαυτο μου να υποστηριζω πολυ συχνα το στρατοπεδο Σερσει και Τζειμι -σε βαθμο που πρεπει να με σκουνταω και να μου θυμιζω οτι α.ειναι αδερφια και β. εχουν κανει σημεια και τερατα gelio )
Στο επεισοδιο ειχαμε γενικα πολλες επανεμφανισεις.Μπεντζεν! Γουολντερ Φρει!  Εντμουρ! Κι ο αγαπημενος Blackfish που δεν ειδαμε,αλλα ακουσαμε cheers Α κι ο Ντρογκον φυσικα. Αλλα εχω αρχισει να βαριεμαι λιγο με τους λογους της Ντανι και τα ντεμεκ μεγαλειωδη κλεισιματα, δεν ξερω.
Για μενα εξαιρετικο ενδιαφερον ειχε το στορι στο Μπρααβος μετα απο καιρο. Πρωτον,εχω αγωνια για την Αρια. Ενταξει,λιγο απιθανο να φαγαμε στη μαπα τοση εκπαιδευση για να τα κακαρωσει τωρα,αλλα μην ξεχναμε για ποια σειρα μιλαμε κι οτι η αχωνευτη ηταν μαθητευομενη ποσα χρονια περισσοτερο. Δευτερον μου αρεσαν πολυ οι σκηνες της με την ηθοποιο. Τριτον υποπτευομαι πως δε θα ξαναδουμε τον Τζακεν και λυπαμαι αν και φετος ηταν λιγο ξενερωτικος,καμια σχεση με το συναρπαστικο προφιλ της σεζον που πρωτοεμφανιστηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

6x06 - Blood of my blood Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x06 - Blood of my blood   6x06 - Blood of my blood EmptyΤετ Ιουν 01, 2016 9:17 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Γελαω γιατι ολοι στα προηγουμενα επεισοδια ηταν ενθουσιασμενοι και η Φιλ ηταν...οκ ωραια επεισοδιακια ειναι.
Και τωρα για αυτο το επεισοδιο οι περισσοτεροι ειναι...ενταξει καλο επεισοδιακι αλλα βαρετο και ερχεται η Φιλ και λεει ΝΑΙ επιτελους! αυτο ΝΑΙ μου αρεσε!


lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

6x06 - Blood of my blood Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x06 - Blood of my blood   6x06 - Blood of my blood EmptyΤετ Ιουν 01, 2016 9:32 pm

Τι εννοεις οτι ειμαι αναποδη εγω? ΕΓΩΩΩ? gelio gelio gelio

@οχι και το 4 μου αρεσε εξισου,μη με κλεβετε! Και η πρεμιερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

6x06 - Blood of my blood Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x06 - Blood of my blood   6x06 - Blood of my blood EmptyΤετ Ιουν 01, 2016 9:43 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Υ.γ: Εσυ; Ποτεεεεε  dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

6x06 - Blood of my blood Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x06 - Blood of my blood   6x06 - Blood of my blood EmptyΠαρ Ιουν 03, 2016 12:07 pm

Η αλήθεια είναι πως αυτό ήταν ένα πιο υποτονικό επεισόδιο.

-Θα συμφωνήσω με την Φιλ ως προς τον Σαμ. Το στόρι του Σαμ όντως εδώ είχε ένα ενδιαφέρον. Και πήρε και το καλό το σπαθάκι, άτσα Laughing Αυτό το σπαθί είναι ένα από αυτά τα ελάχιστα εναπομείναντα που μπορούν να σκοτώσουν whitewalkers, σωστά;

-Θα διαφωνήσω με την Φιλ ως προς Σέρσεϊ - Τζέιμι.
Σέρσεϊ δεν θα υποστηρίξω ποτέ των ποτών. Απλά. Laughing
Ο Τζέιμι κάποτε μου είχε γίνει ψιλοσυμπαθής. Τελικά, όμως, δεν άλλαξε ποτέ το γεγονός ότι το νινί της Σέρσεϊ σέρνει κάραβι. Οπότε ξενέρωσα πάλι. Laughing

-Θα συμφωνήσω με την Φιλ ως προς τη Ντάνι. Το στόρι της Ντάνι με κουράζει πολύ πλέον. Όλο μεγαλεπήβολα σχέδια και μεγαλοστομίες είσαι μανταμίτσα μας, κι όλο στο ίδιο σημείο βρίσκεσαι. Chill out darling, δεν υπάρχει λόγος βιασύνης, παίξε λίγο ακόμη με τα δρακουλίνια σου εκεί στα αχαρτογράφητα της Ανατολής. tourtastamoutra

-Τέλος, θα συμφωνήσω με την Φιλ ως προς την Άρια. Και ναι, χαίρομαι που παίρνει επιτέλους τα πάνω της (και τη βελόνα μαζί) και όλα τα σχετικά, όμως...ποιο το νόημα τόσης εκπαίδευσης να γίνει noone, αφού τελικά ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να γίνει noone; Γιατί βρίσκεται εκεί μιάμιση σεζόν τώρα, ποιο το point;;; Κάτι δεν κατάλαβα μάλλον. scratch



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
6x06 - Blood of my blood
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» True Blood
» Damon and Stefan _ Blood Brothers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: