Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 6x04 - Book of the Stranger

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

6x04 - Book of the Stranger Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 6x04 - Book of the Stranger   6x04 - Book of the Stranger EmptyΔευ Μάης 16, 2016 3:56 pm

Επιτελους ενδιαφερον ξανα!
Κι επιτελους συναντηθηκαν και καποιοι Σταρκ! Παροτι κανενας απο τους 2 δεν ηταν ποτε αδυναμια μου,πολυ συγκινητικη στιγμη.
Επανερχομαι μετα το τελος του επεισοδιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

6x04 - Book of the Stranger Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x04 - Book of the Stranger   6x04 - Book of the Stranger EmptyΔευ Μάης 16, 2016 4:54 pm

Μουαχαχαχα ενα εχω να πω για το τελος του επεισοδιου: παλιο,αλλα καλο dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Μπριεν-Νταβος-Μελισαντρε εχει να γινει χαμος μου φαινεται.
Ξενερωσα με το πώς παει το πραγμα με τον Τζορα, μου τον εχουνε κανει πολυ μαμουχαλο φετος και με το θανατο της Οσα Crying or Very sad Για μια στιγμη ειχα την τρελη ελπιδα οτι μπορει να τα καταφερνε.
Αλλα γενικα επεισοδιαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

6x04 - Book of the Stranger Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x04 - Book of the Stranger   6x04 - Book of the Stranger EmptyΤρι Μάης 17, 2016 3:35 pm

Κι εμένα πολύ μου άρεσε αυτό το επεισόδιο.

Ο Τζονάκος καθόλου δεν άλλαξε από τη νεκρανάσταση μου φαίνεται, τι κι αν έλεγαν μπορεί να αλλοιωθεί ο χαρατήρας του, να γυρίσει διαφορετικός, κλπ. Ίδιος γλυκούλης παραμένει. gelio Η Σάνσα, από την άλλη, έχει πάρει πολύ τα πάνω της. Cool

Αυτός ο Ρόμπιν τι ίου παιδί που ήταν, τι ακόμη πιο ίου έφηβος που έγινε. Btw, πόσο καιρό είχαμε να δούμε τον Littlefinger;

Ο Ράμσεϊ γενικά με φτάνει στο σημείο να θέλω να εκφραστώ όπως τις παλιές καλές εποχές με τον Τζόφρεϊ, αλλά τώρα είμαι και κατά έξι χρόνια γηραιότερη και δεν έχω την ίδια όρεξη πια Laughing

Παράθεση :
Ξενερωσα με το πώς παει το πραγμα με τον Τζορα, μου τον εχουνε κανει πολυ μαμουχαλο φετος
dunato gelio dunato gelio dunato gelio Ισχύει πάντως.

Η Καλίσι μ'έχει κουράσει αρκετά, αλλά εδώ το ευχαριστήθηκα.

Υ.Γ. Το βλέμμα του Τορμουντ προς Μπριέν όλα τα λεφτά dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

6x04 - Book of the Stranger Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 6x04 - Book of the Stranger   6x04 - Book of the Stranger EmptyΤετ Μάης 25, 2016 9:35 pm

Silv έγραψε:

Αυτός ο Ρόμπιν τι ίου παιδί που ήταν, τι ακόμη πιο ίου έφηβος που έγινε. Btw, πόσο καιρό είχαμε να δούμε τον Littlefinger;

Ο Ράμσεϊ γενικά με φτάνει στο σημείο να θέλω να εκφραστώ όπως τις παλιές καλές εποχές με τον Τζόφρεϊ, αλλά τώρα είμαι και κατά έξι χρόνια γηραιότερη και δεν έχω την ίδια όρεξη πια Laughing

Δε φανταζεσαι ποσο με φρικαρε η αληθεια αυτης της φρασης affraid dunato gelio

Καιρος ηταν να κανει ια επανεμφανιση ο Littlefinger ν' αναψουν λιγο τα αιματα. Αν και τον βλεπω λιγακι πεσμενο. Περιμενω καποια κρυφη κινηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
6x04 - Book of the Stranger
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides
» A Song of Ice and Fire (Book Series)
» Marvel & ABC Studios Announce New CASTLE Comic Book Limited Series

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: