Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 8 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΔευ Μάης 16, 2016 10:58 pm

Παράθεση :
αγρααααμματη

Δε φταιω εγω που δεν εβαλες πρωταγωνιστη Σεφερλη.


Παράθεση :
i will..και bafta παιζει να στειλω...απο Ελλαδα ειναι και το φεστιβαλ κινηματογραφου της Δραμας...οψομεθα...

Στην Δραμα να το στειλεις οπωσδηποτε.


Παράθεση :
τι παιζεις στο ps4?ΜΗΝ Μ ΠΕΙΣ ΦΙΦΑ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΩ
Οχι (μονο FIFA). Παιζω και NBA χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Περιμενω για το Uncharted ρε. Μαλλον θα το παρω τωρα, ας κανει 70 Laughing


Παράθεση :
να στο θεσω απλα , μονο εναν Λοκσατ θυμαμαι που συνεργαστηκε με τον Μπρακεν και του δωσε λεφτα τπτ αλλο

Γαμησε τα. Αυτο ειναι μονο αυτο που εδειξαν στο 8x01. Και δεν ειχε γινει καν αυτο. Εισαι σοβαρη ρε;χαχαχαχαχα

Τεσπα, θα τα γραψω αναλυτικα μολις ανοιξω το θρεντ του επεισοδιου γιατι δεν παιζει να καταλαβαινεις χριστο με αυτα που θα βλεπεις.


Παράθεση :
αφου δεν εχω ζωη ρε εχω πορωθει με την εργασια μου τη βλεπω σαν διασκεδαση

οταν ελεγα οτι υπεφερα στη πληροφορικη το εννοουσα....αυτο ειναι το στοιχειο μου...περνανε ωρες και δεν το καταλαβαινω

σεναριο,σκηνοθεσια, modelling, σχεδιο, compositing, timing,spacing ,μουσικη τα κανω ολα μονη μου απλα ΠΟΡΩΣΗ

Το εχω παθει με Αλγεβρικες Δομες και καταλαβαινω χαχαχαχαχαχα. Αλλα και παλι χρονο για σειρες παντα ειχα. Για συνελθε! Εισαι admin σε φορουμ για σειρες και δεν βλεπεις τιποτα. Θες να κανουμε παλι ανταρσια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΔευ Μάης 16, 2016 11:03 pm

Παράθεση :
Στην Δραμα να το στειλεις οπωσδηποτε.

μονο σαν τελευταια εναλλακτικη...γιατι απαιτει πρωτη προβολη...δλδ αμα το στειλω εκει δεν μπορω να το στειλω αλλου...

Παράθεση :
Περιμενω για το Uncharted ρε. Μαλλον θα το παρω τωρα, ας κανει 70 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ααα μπασκετακι μ αρεσει...χιλιες φορες καλυτερο απο ποδοσφαιρο...

ΠΑΡΕ ΤΟ UNCHARTEDDDDD ΠΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Παράθεση :

Το εχω παθει με Αλγεβρικες Δομες και καταλαβαινω χαχαχαχαχαχα. Αλλα και παλι χρονο για σειρες παντα ειχα. Για συνελθε! Εισαι admin σε φορουμ για σειρες και δεν βλεπεις τιποτα. Θες να κανουμε παλι ανταρσια;

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

ηρεμαααα αναρχοφασιστακιαααααααααααααααααααααα θα βγαλω τα γκλοπ  Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΔευ Μάης 16, 2016 11:08 pm

Παράθεση :
μονο σαν τελευταια εναλλακτικη...γιατι απαιτει πρωτη προβολη...δλδ αμα το στειλω εκει δεν μπορω να το στειλω αλλου...

Και που θα ξερουν οτι το εστειλες αλλου; Laughing



Παράθεση :
ααα μπασκετακι μ αρεσει...χιλιες φορες καλυτερο απο ποδοσφαιρο...

ΠΑΡΕ ΤΟ UNCHARTEDDDDD ΠΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Ναι. Παιζω το mode που φτιαχνεις το δικο σου παικτη. Και το εχουν κανει πιο παλουκι απο ποτε. Βασικα ολο το παιχνιδι στο επιπεδο Hall of Fame που παιζω ειναι τρομερα δυσκολο. Πιο ευκολο θα ηταν να παιξω κανονικο μπασκετ χαχαχαχαχα

Απο βδομαδα θα το τσεκαρω. Εχω ψηθει αλλα κρατιεμαι μηπως βρω καποια τιμη κατω απο τα 70. Ειναι παρα πολλα ρε. Πιθανοτατα να τα αξιζει μεχρι τελευταιου σεντ βεβαια.


Παράθεση :
ηρεμαααα αναρχοφασιστακιαααααααααααααααααααααα θα βγαλω τα γκλοπ

Δε μασαμε ρε. Fuck da police
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΔευ Μάης 16, 2016 11:09 pm

Ω the feels.....Αρχιζει το "καθαρισμα" στα Ralleigh.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΔευ Μάης 16, 2016 11:55 pm

Παράθεση :

Και που θα ξερουν οτι το εστειλες αλλου; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

ειπαμε ειναι μαλακες αλλα οχι κι ετσι  dunato gelio

Παράθεση :

Απο βδομαδα θα το τσεκαρω. Εχω ψηθει αλλα κρατιεμαι μηπως βρω καποια τιμη κατω απο τα 70. Ειναι παρα πολλα ρε. Πιθανοτατα να τα αξιζει μεχρι τελευταιου σεντ βεβαια.

αξιζει φιλε...κι εννοειται θα το τερματισεις 100% οπως εγω με Λαρα

ναι ξερω επαιζα κι εγω hall of fame basket τον ατελειωτο εχειιιιιιιιιι

@πωπω το precinct αδειο...τι λες τωρα... klaps
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΤρι Μάης 17, 2016 12:10 am

Πω ρε μαλακα, παει και το loft

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΤρι Μάης 17, 2016 12:23 am

πωπω....τοσο περιεργο συναισθημα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΤρι Μάης 17, 2016 12:28 am

Ευτυχως το σπιτι της Μπεκετ το ειχαν αδειασει απο περυσι και δε θα παθουμε μεγαλυτερη καταθλιψη Laughing

Παντως θα ειναι αρκετα δυσκολο για ολους εκει. Το καστ, οι εργαζομενοι κτλ δεν ηξεραν οταν γυριζαν το φιναλε οτι δε θα ξαναεπιστρεψουν.  Ουτε καποιο ενθυμιο θα πηραν (μονο η Στανα πηρε). Ουτε να αποχαιρετησει ο ενας τον αλλον προλαβαν. Το κοινο κατα μια εννοια ειχε χρονο να το παρει αποφαση. Αυτοι οχι (και περα απο την σειρα το στορυ και τους χαρακτηρες, γι' αυτους ειναι και η δουλεια τους). Τι μαλακιες εκανε το ABC τους τελευταιους μηνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΤρι Μάης 17, 2016 12:34 am

++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Castle Season 8 General Discussion - Σελίδα 16 EmptyΤρι Μάης 17, 2016 1:35 am

8 σεζον, 173 επεισοδια. Απο τις μεγαλυτερες επιτυχες του ABC τα τελευταια 10 χρονια μαζι με Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Lost (και το Grey's ζει ακομη χαχαχαχα). Ευτυχως τελειωνει "αθικτο".

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 8 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 16 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: