Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Season 6 Premiere - The Red Woman

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤρι Απρ 26, 2016 2:55 pm

Aρχιζουμεεεε afro afro afro Αντε και καλη σεζον!


Εχω δυο σχολια για την ωρα:
Μπριεν cheers
Ελαρια και αχρηστες οχιες:grrrrr  μπα που κακο ψοφο να ΄χετε kwlos και σεις κι οι σεναριογραφοι μου καταστρεψατε ολες τις προσδοκιες μου για το στορι στη Ντορν bang head Τον Ντοραν ρε?  lloradera Τον πιο γαματο χαρακτηρα ολων? Δε θα δουμε ποτε το σχεδιο του τωρα.Κι αυτη η παλιοπ***α η σιχαμενη τον εφαγε ετσι στην ψυχρα.Κι η αλλη η οχεντρα η μικρη.Αηδιασα τελειως.Αντε τωρα να υποστηριξω εγω Ντορν. Α στα διαλα σιχαμενες anibal  kostas Ψοφος!!!! Ωραιο τροπο βρηκαν να αντικαταστησουν τη γυναικεια εξουσια στη Ντορν.Δεν μπορουν να φερουν καποια αλλη,πλιζ δλδ. Δεν μπορω με τις παλιοβρωμες που μαγαριζουν την kληρονομια του Ομπεριν. kostas
RIP klaps
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤρι Απρ 26, 2016 4:20 pm

Θα τα πουμε αναλυτικα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤετ Απρ 27, 2016 12:50 am

Υπαρχει μεγαλη γκρινια παντως για το θεμα Dorne στο φαντομ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤετ Απρ 27, 2016 1:00 am

Το φαντομ ας απολαυσει τα σποιλερ που θα φαει φετος. Δεν περιγραφεται η χαρα μου lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤετ Απρ 27, 2016 1:25 am

Δεν νομιζω να ειναι τρελα σποιλερ. Εχουν αλλαξει πορεια μεταξυ σειρας και βιβλιων. Σιγουρα υπαρχει ομοιοτητα σε μερικα θεματα αλλα δεν θερω πως οι σεναριογραφοι της σειρας συγκρινονται ουτε στο ενα εκατοστο με την πολυπλοκοτητα των βιβλιων.

Δες την Dorne για παραδειγμα. Καμια σχεση. Lady Stoneheart. Jon Snow. Tyrion. Η ιστορια της Σανσα που ηταν η ιστορια αλλου χαρακτηρα. Ομοιως και πολλα αλλα θεματα. Και δεν ξερουμε καν πως θα αντιδρασει ο GMMR οοοοοοοοοταν δεησει να γραψει τα βιβλια. Τον βλεπω να του την δινει και να κανει τιποτα θεοκουφο αφου η σειρα θα εχει τελειωσει πρωτα χαχαχα.
Δηλαδη καν τα "σποιλερ" που δινει η σειρα δεν ειναι καν στην ουσια σποιλερ για τους φαν των βιβλιων.

Κατα τα αλλα ....εμενα προσωπικα με απογοητευσε η σειρα οποτε δεν την εχω και σε πολυ υποληψη εδω που τα λεμε. Δηλαδη ολα οσα παιζουν στην σειρα απλα τα παρατηρω με απαθεια.
Θα περιμενω να βγουν τα βιβλια για να παρω τα ενδιαφεροντα spoilers lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤετ Απρ 27, 2016 1:06 pm

filareti έγραψε:

Ελαρια και αχρηστες οχιες:grrrrr  μπα που κακο ψοφο να ΄χετε kwlos και σεις κι οι σεναριογραφοι μου καταστρεψατε ολες τις προσδοκιες μου για το στορι στη Ντορν bang head Τον Ντοραν ρε?  lloradera Τον πιο γαματο χαρακτηρα ολων? Δε θα δουμε ποτε το σχεδιο του τωρα.Κι αυτη η παλιοπ***α η σιχαμενη τον εφαγε ετσι στην ψυχρα.Κι η αλλη η οχεντρα η μικρη.Αηδιασα τελειως.Αντε τωρα να υποστηριξω εγω Ντορν. Α στα διαλα σιχαμενες anibal  kostas Ψοφος!!!! Ωραιο τροπο βρηκαν να αντικαταστησουν τη γυναικεια εξουσια στη Ντορν.Δεν μπορουν να φερουν καποια αλλη,πλιζ δλδ. Δεν μπορω με τις παλιοβρωμες που μαγαριζουν την kληρονομια του Ομπεριν. kostas

Πόσο θα συμφωνήσω. Κι εγώ ξενέρωσα πολύ όταν έγινε αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΤετ Απρ 27, 2016 4:10 pm

Silv έγραψε:
filareti έγραψε:

Ελαρια και αχρηστες οχιες:grrrrr  μπα που κακο ψοφο να ΄χετε kwlos και σεις κι οι σεναριογραφοι μου καταστρεψατε ολες τις προσδοκιες μου για το στορι στη Ντορν bang head Τον Ντοραν ρε?  lloradera Τον πιο γαματο χαρακτηρα ολων? Δε θα δουμε ποτε το σχεδιο του τωρα.Κι αυτη η παλιοπ***α η σιχαμενη τον εφαγε ετσι στην ψυχρα.Κι η αλλη η οχεντρα η μικρη.Αηδιασα τελειως.Αντε τωρα να υποστηριξω εγω Ντορν. Α στα διαλα σιχαμενες anibal  kostas Ψοφος!!!! Ωραιο τροπο βρηκαν να αντικαταστησουν τη γυναικεια εξουσια στη Ντορν.Δεν μπορουν να φερουν καποια αλλη,πλιζ δλδ. Δεν μπορω με τις παλιοβρωμες που μαγαριζουν την kληρονομια του Ομπεριν. kostas

Πόσο θα συμφωνήσω. Κι εγώ ξενέρωσα πολύ όταν έγινε αυτό.

Οπως συνηθως συμφωνουμε Laughing
Κι οσο θυμαμαι τον Ομπεριν να μιλαει για την αγαπη για την οικογενεια του και πως δε βλαπτουν αθωους,μου σηκωνεται η τριχα.Το απολυτο αισχος οι τυπισσες.Κι οι φατσες τους μες το σαδισμο. Μπλιαξ.

Ε μαα
Παράθεση :
Ellaria makes Cersei look kind and smart and rational.
Στο τελος θα αρχισω να ελπιζω να κατατροπωσουν  τους παντες οι Σερσει-Τζειμι.Τουλαχιστον αυτοι ειναι και καλοι ηθοποιοι,τα φιδια πραγματικα δεν καταλαβαινω εχον οδηγια να παιξουν τοσο μονοδιαστατα ή τοσο δεν το εχουν πια?

Εμενα μου αρεσει η ιδεα να μαθω τι γινεται παρακατω και στα βιβλια παντως.Αλλα μετα κι απο αυτην την απελπιστικα ελεεινη εξελιξη,πιστευω πλεον ακραδαντα οτι οντως ειναι πολυ διαφορετικη η πορεια σειρας-βιβλιων.

Φυσικα απο τα πιο wtf ηταν η σκηνη του φιναλε.Δεν ξερω αν θα παιξει καποιον πρακτικο ρολο στις εξελιξεις,αλλα Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΠεμ Απρ 28, 2016 3:34 pm

Συνεχιζω με τον πονο μου εγω,θα μου παρει καιρο να το χωνεψω.Oποιος δε θελει να μαθει καθολου τι γινεται στα βιβλια(στο 4ο βασικα) μην το ανοιξει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Καλα τα λενε οι ανθρωποι.Πώς θα εκδικηθουμε τους θανατους 2 μελη των Μαρτελ? Ας σκοτωσουμε τους δυο που απομενουν.Ας γινουμε kinslayers,απο τα χειροτερα αμαρτηματα στα Γουεστερος.Χειροτερες απο τους Φρέι φιλε.Και μετα μου γκρινιαζετε για το θανατο της Λεξα στο 100 οτι ηταν anticlimactic.Τι να πουν ο Ντοραν κι ο Αρεο? livan

Το επεισοδιο αν εξαιρεσεις αυτην την αθλιοτητα μπορω να πω οτι μου αρεσε βεβαια,περισσοτερο απο παλιοτερες πρεμιερες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΠεμ Απρ 28, 2016 4:26 pm

filareti έγραψε:
Συνεχιζω με τον πονο μου εγω,θα μου παρει καιρο να το χωνεψω.Oποιος δε θελει να μαθει καθολου τι γινεται στα βιβλια(στο 4ο βασικα) μην το ανοιξει

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Καλα τα λενε οι ανθρωποι.Πώς θα εκδικηθουμε τους θανατους 2 μελη των Μαρτελ? Ας σκοτωσουμε τους δυο που απομενουν.Ας γινουμε kinslayers,απο τα χειροτερα αμαρτηματα στα Γουεστερος.Χειροτερες απο τους Φρέι φιλε.Και μετα μου γκρινιαζετε για το θανατο της Λεξα στο 100 οτι ηταν anticlimactic.Τι να πουν ο Ντοραν κι ο Αρεο? livan

Το επεισοδιο αν εξαιρεσεις αυτην την αθλιοτητα μπορω να πω οτι μου αρεσε βεβαια,περισσοτερο απο παλιοτερες πρεμιερες.


Τσεκαρε και αυτο Φιλ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Season 6 Premiere - The Red Woman Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 6 Premiere - The Red Woman   Season 6 Premiere - The Red Woman EmptyΠεμ Απρ 28, 2016 5:19 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Παράθεση :
Παράθεση :
The gods are not fools. You would have been a lousy adventurer, and Oberyn…he would have been a terrible ruler. ♦ requested by [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]#im just forever salty




Eχουν λυσσαξει με αυτο παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Season 6 Premiere - The Red Woman
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» House md season 7 premiere-Now What?
»  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: