Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 photos, gifs etc part:3

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤρι Φεβ 09, 2016 8:45 pm

Το ειδα. Μου αρεσε. Και χαρηκα που ειδαμε αρκετη Μαρθα.

Εσπο και Ραιαν ντεντεκτιβ απ' τα Lidl.

(πολυ ωραιες φωνες απο ολους btw)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤρι Φεβ 09, 2016 11:12 pm

λογικα σε καμια ωριτσα θα το βαλω...πρωτο αυτο μετα x files Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤρι Φεβ 09, 2016 11:15 pm

Μηπως να τα δεις αναποδα; Αυτο ειναι πολυ χαλαρο. Να σε αποφορτισει απο τα X αμα ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤρι Φεβ 09, 2016 11:17 pm

btw, εδω μαλλον ερχονται πολυ καλα επεισοδια. Μιλαω κυριως για 812 (αυτο ειναι εντελως στο στοιχειο μου) και 815. Συν κατι ψιλα στα ενδιαμεσα να μαζεψουν τα mythology. Παμε προς φιναλε και εδω σιγα-σιγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤετ Φεβ 10, 2016 12:17 am

πφφφ δεν καταφερα να το δω...δεν ξερω γιατι..παλι ff κλπ... No No No No

δεν ξερω τι φταιει...η αληθεια ειναι οτι πολλα πραγματα (ολα σχεδον) με χαλασαν στην 8η σεζον αλλα αν εβλεπα μεμονωμενα το επεισοδιο χωρις να συγκρινω mythology κλπ ηταν ενα κλασσικο καστλοεπεισοδιο...αλλα και παλι...τη πλοκη βαριεμαι να τη δω, ουτως ή αλλως αναλωσιμη ειναι...και c/b μια ανακυκλωση παλιων σκηνων...νταξει δεν ειναι το επεισοδιο..απλα μου χει τελειωσει..αποφασισα να το κοψω και εσβησα και την 8η σεζον γιατι απλα δεν...παρ ολα αυτα σκοπευω για το γαμωτο να δω ο,τι mythology μας επιφυλασουν προς το τελος..και αν ειανι οντως τελευταια σεζον θα δω εννοειται και το τελευταιο επεισοδιο...αλλα προς το παρον το σταματαω γιατι δεν εχει νοημα να βλεπω τα 2/3 με ff...και παλι δεν φταιει το επεισοδιο...εγω βαρεθηκα.. και ειναι κριμα γιατι το ξεκινησαμε μαζι και επρεπε να το τελειωσουμε και μαζι αλλα δεν θελω να θυμαμαι ετσι τη σειρα...θελω να τη θυμαμαι οπως στις αρχες που βλεπαμε πορωμενα...δεν σε πειραζει Χελεν ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤετ Φεβ 10, 2016 12:18 am

Οχι ρε, πας καλα; Αφου ηδη εχω σταματησει να ποσταρω εδω νεα αφου βλεπω οτι δε σε ψηνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤετ Φεβ 10, 2016 12:20 am

Eleni7 έγραψε:
Οχι ρε, πας καλα; Αφου ηδη εχω σταματησει να ποσταρω εδω νεα αφου βλεπω οτι δε σε ψηνει.


οχι να ποσταρεις γιατι τα διαβαζω, παντα εχω περιεργεια ..απλα στεναχωριεμαι να κανω ff ολη την ωρα γι αυτο ειπα τουλαχιστον μεχρι να προβληθει καποιο επεισοδιο που θα με ψησει να το δω να κανω ενα break..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤετ Φεβ 10, 2016 12:21 am

xezoulina έγραψε:
πφφφ δεν καταφερα να το δω...δεν ξερω γιατι..παλι ff κλπ... No No No No

δεν ξερω τι φταιει...η αληθεια ειναι οτι πολλα πραγματα (ολα σχεδον) με χαλασαν στην 8η σεζον αλλα αν εβλεπα μεμονωμενα το επεισοδιο χωρις να συγκρινω mythology κλπ ηταν ενα κλασσικο καστλοεπεισοδιο...αλλα και παλι...τη πλοκη βαριεμαι να τη δω, ουτως ή αλλως αναλωσιμη ειναι...και c/b μια ανακυκλωση παλιων σκηνων...νταξει δεν ειναι το επεισοδιο..απλα μου χει τελειωσει..αποφασισα να το κοψω και εσβησα και την 8η σεζον γιατι απλα δεν...παρ ολα αυτα σκοπευω για το γαμωτο να δω ο,τι mythology μας επιφυλασουν προς το τελος..και αν ειανι οντως τελευταια σεζον θα δω εννοειται και το τελευταιο επεισοδιο...αλλα προς το παρον το σταματαω γιατι δεν εχει νοημα να βλεπω τα 2/3 με ff...και παλι δεν φταιει το επεισοδιο...εγω βαρεθηκα.. και ειναι κριμα γιατι το ξεκινησαμε μαζι και επρεπε να το τελειωσουμε και μαζι αλλα δεν θελω να θυμαμαι ετσι τη σειρα...θελω να τη θυμαμαι οπως στις αρχες που βλεπαμε πορωμενα...δεν σε πειραζει Χελεν ε?


Συνεβη και αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤετ Φεβ 10, 2016 12:24 am

Θα σε ψησει στο 815 λογικα που ειναι 42 λεπτα πανω στη Beckett. Μεχρι τοτε αραξε.

Παντως αυτο δεν ηταν επεισοδιο για ff. Ειχε φαση, ειχε τρολιες. Απλα νομιζω σε κουρασε η σειρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   photos, gifs etc part:3 - Σελίδα 16 EmptyΤετ Φεβ 10, 2016 12:27 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
πφφφ δεν καταφερα να το δω...δεν ξερω γιατι..παλι ff κλπ... No No No No

δεν ξερω τι φταιει...η αληθεια ειναι οτι πολλα πραγματα (ολα σχεδον) με χαλασαν στην 8η σεζον αλλα αν εβλεπα μεμονωμενα το επεισοδιο χωρις να συγκρινω mythology κλπ ηταν ενα κλασσικο καστλοεπεισοδιο...αλλα και παλι...τη πλοκη βαριεμαι να τη δω, ουτως ή αλλως αναλωσιμη ειναι...και c/b μια ανακυκλωση παλιων σκηνων...νταξει δεν ειναι το επεισοδιο..απλα μου χει τελειωσει..αποφασισα να το κοψω και εσβησα και την 8η σεζον γιατι απλα δεν...παρ ολα αυτα σκοπευω για το γαμωτο να δω ο,τι mythology μας επιφυλασουν προς το τελος..και αν ειανι οντως τελευταια σεζον θα δω εννοειται και το τελευταιο επεισοδιο...αλλα προς το παρον το σταματαω γιατι δεν εχει νοημα να βλεπω τα 2/3 με ff...και παλι δεν φταιει το επεισοδιο...εγω βαρεθηκα.. και ειναι κριμα γιατι το ξεκινησαμε μαζι και επρεπε να το τελειωσουμε και μαζι αλλα δεν θελω να θυμαμαι ετσι τη σειρα...θελω να τη θυμαμαι οπως στις αρχες που βλεπαμε πορωμενα...δεν σε πειραζει Χελεν ε?


Συνεβη και αυτο.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Εν ετη 2016

το περιμενα ρε...αφου οσο περνουσε ο καιρος τοσο αποστασιοποιομουν.. απο το καλοκαιρι δεν ηθελα 8η σεζον, το θεωορουσα too much...μετα διαλεγουν αυτο το κακιστο-κατ εμε παντα- story arc που το πανε μεχρι χριστουγεννα, το κλεινουν με τον χειροτερο τροπο και περνανε 2 μηνες hiatus...το ξαναβαλα σημερα μετα απο πολυ καιρο γιατι καπου στις γιορτες γυρισα και ειπα στο ασχετο "μου ψιλοελειψε η σειρα"...αλλα σημερα που βαλα να το δω ενιωσα κυριολεκτικα οτι δεν εχει τπτ αλλο να μου προσφερει...ο,τι ηταν να μου δωσει μου το δωσε..δεν ξερω αν το χετε νιωσει...δεν ξερω πως ακριβως να το εξηγησω..σαν να εκλεισε ενας κυκλος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
photos, gifs etc part:3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 16 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» photos, gifs etc part:3
» photos, gifs etc part:2
» photos, gifs etc part:3
» photos, gifs etc part:3
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: