Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 5χ09 - The Dance of Dragons

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΤρι Ιουν 23, 2015 2:14 am

affraid affraid affraid affraid affraid wtf wtf wtf wtf bang head bang head bang head spasimo kefaliou grrrrr anibal

Τι ειναι αυτα ρε??? Και το υποψιαζομουν κιολας,αλλα και παλι..! Μα τη Σιριν? Μα ειναι δυνατον? ΨΟΦΑ μωρη καριολα Μελισαντρε! Αμ οι αλλοι που θελουν να λεγονται και γονεις? kostas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΤρι Ιουν 23, 2015 2:30 am

Καιιι....η τελευταια σκηνη! Μαλακα,αλλο να το βλεπεις τελικα! wtf Shocked Shocked Surprised Ypoklisi ups
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΤρι Ιουν 23, 2015 10:05 pm

Και τωρα που το ξαναειδα,να επικεντρωθω στα βασικα που μου εμειναν.

-Σιριν οχιιιιιιιιιι lloradera lloradera lloradera lloradera Παει το γλυκουλι.
Ψοφος στην καριολα την Μελισαντρε.
-Ντοραν εισαι υπεροχος ρε ανθρωπε,ρισπεκτ Ypoklisi Νομιζω οτι ειναι ο μονος μεγαλωμενος αρχοντας απο τζακι και ηγετης που εχουμε δει που να φερεται τοσο συνετα.Περιμενω πολλα. Απο τους υπολοιπους στο Ντορν θα δειξει.Ειδικα η Ελαρια με τις μαλακιες που κανει,παει ντουγρου για την ανανεωμενη hatelist μου που λεω να φτιαξω και δεν περιμενα να το πω αυτο ποτε. Καραλολ ομως εκει που παει και λεει στον Τζειμι οτι τους δινει την ευχη της με τη Σερσει.Αν και μαλλον να τους αποκοιμισει προσπαθει.
-Τζορα τουλαχιστον επιτελους ανελαβες λιγο δραση ρε μαν,αντε παμε λιγο δυναμικα. Το οτι αγγιξε την Ντανιερις ειναι αραγε επικινδυνο για αυτην? Χαρηκα που φανηκε να συμφιλιωνονται αυτοι.Εκει που πεταει το δορι στην εξεδρα παντως,ουαου για μια στιγμη,σοκ.
-Σκηνη που τρωει τα μουτρα του με τα προγνωστικα του ο Ντααααααριο την ευχαριστηθηκα.Δε μου ειναι αντιπαθης οπως περιμενα αρχικα,αλλα μην ξεχναμε και τελειως τη θεση μας φιλαρακο.
-Ο Χιζαρντ μπλα μπλα σοκαριστηκατε και σεις που μας αφησε? Πιστευα οτι θα ειναι αναμεμειγμενος στην αντισταση κατα Ντανι,αλλα αυτοι τον εφαγαν χαλαρα.Η μηπως οχι? Suspect
-Ο Ντρογκον που παταει μια τσιριδα στη μαμα πρωτα με εκανε και γελασα μες στο χαμο.
Μεγαλειωδης η σκηνη και το επεισοδιο γενικα αν και προφανως αναμενομενο φουλ οτι καποια στιγμη θα καβαλουσε δρακο.Μενει να δουμε πως θα εξελιχθει αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΤρι Ιουν 23, 2015 10:39 pm

filareti έγραψε:


-Σιριν οχιιιιιιιιιι lloradera lloradera lloradera lloradera Παει το γλυκουλι.
Ψοφος στην καριολα την Μελισαντρε.

Χωρις να θελω να σε σποιλεραρω, αυτη τη στιγμη που μιλαμε δε θελουμε να ψοφησει. Τη χρειαζομαστε. Ας κανει αυτο που πρεπει τωρα και ψοφαει μετα αχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΤρι Ιουν 23, 2015 10:46 pm

Υποπτευομαι οτι υποννοεις κατι για τον Γιαννακη τον Χιονια. οποτε με σποιλεραρεις ολιγον τι,γιατι ειμαι κι υποψιασμενη Suspect Επειδη εχω αρχισει να το συμπαθω το παλικαρι (πανω που παει
Σπόιλερ:
) δε θα το κανω θεμα και παω να συνεχισω γιατι το φιναλε εχει αγωνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΠεμ Ιουν 25, 2015 11:20 am

filareti έγραψε:

-Ντοραν εισαι υπεροχος ρε ανθρωπε,ρισπεκτ Ypoklisi Νομιζω οτι ειναι ο μονος μεγαλωμενος αρχοντας απο τζακι και ηγετης που εχουμε δει που να φερεται τοσο συνετα.Περιμενω πολλα.

Κι εμένα πολύ μου αρέσει αυτός ο τύπος Cool

Eleni7 έγραψε:

Χωρις να θελω να σε σποιλεραρω, αυτη τη στιγμη που μιλαμε δε θελουμε να ψοφησει. Τη χρειαζομαστε. Ας κανει αυτο που πρεπει τωρα και ψοφαει μετα αχαχαχα

++++++

αχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΠεμ Ιουν 25, 2015 11:33 am

που σαι ρε κοπελιααααααααααα τι κανεις?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΠεμ Ιουν 25, 2015 11:25 pm

Silv έγραψε:
filareti έγραψε:

-Ντοραν εισαι υπεροχος ρε ανθρωπε,ρισπεκτ Ypoklisi Νομιζω οτι ειναι ο μονος μεγαλωμενος αρχοντας απο τζακι και ηγετης που εχουμε δει που να φερεται τοσο συνετα.Περιμενω πολλα.

Κι εμένα πολύ μου αρέσει αυτός ο τύπος Cool

Ε συμφωνουμε πώς να το κανουμε Laughing afro Ο μονος που διασωθηκε πληρως απο την υποθεση στο Ντορν(δεν μπορω να αποφασισω αν ειναι το ή η Ντορν,δεν ξερω αν το προσεξατε) αυτος ειναι. Και διαλεξανε και καλο ηθοποιο που ελπιζανε πολλοι να ειναι αυτος (ή ο Ανταμα του bsg,ηταν οι δυο επικρατεστερες προτασεις απο φανς απο οσο ειχα δει) και του δωσανε πολυ λιγα να κανει τελικα. Αντε να δουμε του χρονου.Περιμενω πώς και πώς
Σπόιλερ:
Eλπιζω να μην αλλαξουν τα φωτα και σε αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΠαρ Ιουν 26, 2015 11:26 am

xezoulina έγραψε:
που σαι ρε κοπελιααααααααααα τι κανεις?????

Καλά μανάρι, εσύ;; Cool

filareti έγραψε:
Περιμενω πώς και πώς
Σπόιλερ:
Eλπιζω να μην αλλαξουν τα φωτα και σε αυτο.

Κι εγώ έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου πολλάκις σ' αυτή τη σειρά, χώρίς μεγάλη επιτυχία ωστόσο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

5χ09 - The Dance of Dragons Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5χ09 - The Dance of Dragons   5χ09 - The Dance of Dragons EmptyΠαρ Ιουν 26, 2015 11:57 am

μια χαρουλααααααα, ψησου να παμε για κανα καφε μια απ αυτες τις μερες ή κανα θεατρακι! Very Happy

σιχαμαααααααααα το ιδιο ισχυει και για σενα οποτε βρεις χρονοοοοοο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5χ09 - The Dance of Dragons
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: