Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 5x08 - Hardhome

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x08 - Hardhome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5x08 - Hardhome   5x08 - Hardhome EmptyΔευ Ιουν 01, 2015 11:37 pm

Ξερω,ξερω,αλλα καποτε εχω σκοπο να τα σχολιασω κανονικα,γι' αυτο τα ανοιγω.

Ρεε το ξερω οτι στους πιο πολλους ο ενας χαρακτηρας ειναι ουδετερος κι ο αλλος αντιπαθεστατος,αλλα λυπαμαι τοσο και τον Τζορα(κυριως) και τη Σερσει. Crying or Very sad

Τωρα το επεισοδιο γενικα πρεπει να ειχε πολλες ενδιαφερουσες εξελιξεις απο ο,τι ακουσα,αλλα -τι εκπληξη-δεν το εχω δει ολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x08 - Hardhome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x08 - Hardhome   5x08 - Hardhome EmptyΤρι Ιουν 02, 2015 12:20 am

Ο Τζορας μου τι δινει που κυκλοφορει με ματακια-καρδουλες του στυλ:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νισαφι πια.


Τη Σερσει ουτε εγω ειχα φτασει στο σημειο να τη μισησω ετσι ωστε τωρα να ξεσπασω με αυτο που επαθε. 


Το επεισοδιο τα γαμησε ολα, ειδικα στα τελευταια 16 λεπτα που ουτε για κατουρημα δεν σηκωθηκα να παω.


Επισης συζητηση Καλιτσης με Νανου ολα τα λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x08 - Hardhome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x08 - Hardhome   5x08 - Hardhome EmptyΤρι Ιουν 02, 2015 1:48 pm

Eleni7 έγραψε:
Επισης συζητηση Καλιτσης με Νανου ολα τα λεφτα.


lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x08 - Hardhome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x08 - Hardhome   5x08 - Hardhome EmptyΤρι Ιουν 02, 2015 9:39 pm

Eleni7 έγραψε:
Ο Τζορας μου τι δινει που κυκλοφορει με ματακια-καρδουλες του στυλ:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νισαφι πια.

Σ' αυτο πλεον θα συμφωνησω. Ε φτανει φιλε,σε παω πολυ,αλλα κουραζει το θεμα,ειδικα γιατι το υπερτονιζουν.Με εκνευριζει κιολας η κατευθυνση που δινουν στο χαρακτηρα,γιατι αν ειναι και να πεθανει συντομα,το μονο που θα εχει κανει στα τελευταια επεισοδια να συνοψιζεται στο να κυκλοφορει κοιτωντας σαν ερωτευμενο κουταβι ειναι απογοητευτικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x08 - Hardhome Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x08 - Hardhome   5x08 - Hardhome EmptyΤρι Ιουν 23, 2015 1:53 am

!!!!!!
Θα σχολιασω καποια στιγμη και τα αλλα,αλλά να πω οτι ακομα και για μενα που δεν ειμαι τρελη φαν του Τειχους και σια,το τελευταιο τεταρτο ηταν απιστευτο wtf wtf wtf  Οχι μονο για τη μαχη,αλλα κυριως για την ανατριχιλα οταν σηκωνει ο αλλος τα χερια και δειχνει στους λοιπους και στον Τζον τι δημιουργησε. Μπρρρρρρρρρρρρρ affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5x08 - Hardhome
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: