Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 5x01 - The Wars to Come

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 9:28 pm

Κωλοι φατσα-φορα, βυζια οξω, θανατος στο τελος. GoT is back.

Περα απο την πλακα τωρα. Πολυ ενδιαφερουσα η πρεμιερα. Εχω μεγαλη περιεργια για το τι πανε να χτισουν με Ντενερυς-Τυριον. Και τι ρολο βαραει η σουπια ο Βαρυς.


Ειμαι σε διλημμα τωρα για τα 3 επομενα. Να τα δω ή ου; Υπαρχει και ο φοβος των σποιλερ γαμωτο.


ΥΓ. Καποιος πρεπει να απολυθει για αυτα τα χαλια φετος. Δεν ειναι δυνατον να βγαινει σε ενα βραδυ online η μιση σεζον. Λες και ειμαστε Netflix.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 9:33 pm

Σοβαρά όμως. Ευτυχώς η μάνα μου δεν έχει κίνδυνο να σποιλεριαστεί. Αλλά ρε φίλε πως διέρρευσαν? Δεν έχω ξανακούσει να γίνεται, όχι με τόσα πολλά επεισόδια...
Και τώρα όσοι δεν άντεξαν ας πούμε πρέπει να περιμένουν κανένα μήνα για καινούρια?
Βγάλτε και την υπόλοιπη ρε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 9:39 pm

MariaS έγραψε:
Σοβαρά όμως. Ευτυχώς η μάνα μου δεν έχει κίνδυνο να σποιλεριαστεί. Αλλά ρε φίλε πως διέρρευσαν? Δεν έχω ξανακούσει να γίνεται, όχι με τόσα πολλά επεισόδια...
Και τώρα όσοι δεν άντεξαν ας πούμε πρέπει να περιμένουν κανένα μήνα για καινούρια?
Βγάλτε και την υπόλοιπη ρε!


Η μπινια μαλλον εχει γινει ή απο δημοσιογραφους ή απο ατομα στο περιβαλλον των δημοσιογραφων. Τους ειχαν δωσει τα πρωτα 4 επεισοδια για screening ετσι ωστε να γραφουν καποιες κριτικες. Και τελικα εγινε διαρροη. Φταιει και το HBO (δεν τα δινεις οπου κι οπου τα επεισοδια, πρεπει να διπλοτσεκαρεις τα ατομα και να ξερεις οτι ειναι αξια εμπιστοσυνης). Εδω ρε στο Castle δινουν screener για επεισοδιο και καταληγει για καποιον λογο να το δει το μισο tumblr. Το screener. Αυτα υποτιθεται οτι θα τα δωσεις σε 3-4 ατομα, οχι στον πρωτο τυχοντα. Ελεος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 9:40 pm

Εσύ που ασχολείσαι με τηλεθεάσεις κλπ, τι λες, θα πάθουν ζημιά τα νούμερα? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 9:44 pm

Τιποτα δεν θα παθουν. Το Online κοινο ειναι στατιστικα πολυ μικροτερο απο τα ατομα που βλεπουν την σειρα. Και που βλεπουν και πληρωνουν καλωδιακη δηλαδη. Αν επηρρεαζαν τοσο τα νουμερα ολοι θα περιμεναν το επεισοδιο να διαρρευσει μια ωρα μετα την προβολη του και θα το κατεβαζαν διαδικτυακα και δεν θα εκανε καμια σειρα νουμερα.

Αλλααααα.....

Εδω μιλαμε για τον εφιαλτη της Ελενης. ΣΠΟΙΛΕΡΣ. ΠΑΝΤΟΥ. Για τα παντα. Αυτο μπορει να επηρρεασει μακροπροθεσμα την σειρα μιας και οταν διαρρεει κατι μετα δεν εχουν το προβαδισμα της εκπληξης και του σοκ που καθε σειρα χρειαζεται για να φτιαξει την καταλληλη ατμοσφαιρα σε κοινο και κριτικους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 10:21 pm

MariaS έγραψε:
Εσύ που ασχολείσαι με τηλεθεάσεις κλπ, τι λες, θα πάθουν ζημιά τα νούμερα? Laughing Laughing Laughing

Ζημια στα νουμερα του HBO δεν παιζει για τους λογους που λεει η Φελια. Ξερεις ποιος την πατησε ομως; Πχ η Νοβα αποψε (και η καθε Νοβα παγκοσμιως). Εδωσε ενα καρο λεφτα να δειξει το επεισοδιο σε ωρα αμερικης αποψε το ξημερωμα. Ποιος θα κατσει αποψε να το δει; Ολοι οι καμενοι με την σειρα που θα ξενυχτουσαν το εχουν κατεβασει και δει ηδη (γιατι μονο οι καμενοι θα περιμεναν μεχρι τις 4 το χαραμα). Και εγω θα καθομουν αποψε αλλα τωρα δεν εχει νοημα. Αλλα το χαρτι τους για "Πρωτη φορα ιδια ωρα με την Αμερικη" καηκε. Και εδωσαν και ενα καρο λεφτα.

Τωρα για την εξελιξη δεν ξερω τι θα επηρρεασει και πως. Αλλα τα καραφοβαμαι τα σποιλερ γιατι εδω δεν μιλαμε για 1 επεισοδιο, αλλα για 4. Οποτε μαλλον θα τα δω αυριο μολις ξαναδω το πρωι το γραμμενο επεισοδιο απο τη νοβα (γιατι τωρα δεν εχει νοημα να ξενυχτισω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 10:41 pm

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί, δίκιο έχεις...Ο αδερφός μου θα το έβλεπε live αλλά σήμερα είδε και τα 4 οπότε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Poor Nova Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΚυρ Απρ 12, 2015 10:44 pm

MariaS έγραψε:
Αυτό δεν το είχα σκεφτεί, δίκιο έχεις...Ο αδερφός μου θα το έβλεπε live αλλά σήμερα είδε και τα 4 οπότε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Poor Nova Laughing Laughing Laughing

Ακριβως. Την πατησαν  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΔευ Απρ 13, 2015 9:51 pm

Ολοι μου οι φιλοι πανηγυριζουν που διερρευσαν τα επεισοδια και μετα μπαινω εδω καιιιιι
Παράθεση :
Καποιος πρεπει να απολυθει για αυτα τα χαλια φετος.
Laughing Laughing Laughing

Μαλλον θα προσπαθησω να τα δω λιγο σταθμισμενα εγω,ενα καθε δυο μερες φαση.Εκτος αν εχει πολλη αγωνια gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

5x01 - The Wars to Come Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x01 - The Wars to Come   5x01 - The Wars to Come EmptyΤετ Απρ 15, 2015 1:16 am

4,2 demo η πρεμιερα. Ειναι series high.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5x01 - The Wars to Come
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: