Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

  Castle's Season 7 Premiere - "Driven"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 2:35 pm



1η Καστλοδευτερα της τηλεοπτικης χρονιας και παγκοσμια μερα καφε. Ποσταρουμε εδω τα παντα για το επεισοδιο.

Για live, το επεισοδιο παιζει 2-3 στον Καναδα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 7:43 pm

ANTE EPITELOYSSSSSSSSSSSSSSSS ΜΙΑ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΙΑΤΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 7:49 pm

H alhtheia einai oti kai emena mou fanhke polus kairos. isws giati den eixame kai nea gia thn 7h sezon.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lenio

Lenio


Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Ροδος

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:09 pm

Κοριτσιαααα,επιτελους εφτιαξα το λαπτοοοοπ I'M BACK BITCHES(και τι δεν ακουσε για να μ το ετοιμασει μεχρι σημερα αχαχα) cheers cheers cheers

Αν και εχω αργη συνδεση γτ δεν ειμαι Ροδο ακομα,αμα ξημερωθειτε θα το δω και εγω λογικα μαζι σας,απλα θα αργησει λιγο να κατεβει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:14 pm

Που εισαι μωρη, σε χασαμε! Ολα καλα;

Εγω μαλλον πρωι θα το δω. Η Κατερινα ομως παιζει και να κατσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lenio

Lenio


Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Ροδος

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:17 pm

Ασε με το που ηρθα δουλευα στον μπαμπα μου(λιπαντικα πουλαμε,βαρεμαααρα) πριν ειχα εξεταστικη και μαθαμε και οτι η γιαγια μου ειναι αρρωστη.κατα τ αλλα ολα καλα...εσεις τι νεα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:22 pm

Κατι σοβαρο; Περαστικα ευχομαι.


Σεξεταστικη και εμεις. Η αλλη βεβαια θα το παιζει υπερανω τωρα επειδη σχεδον τελειωσε και θα κανει μεταπτυχιακο. Δεν ανακατευεται με εμας τα ταπεινα φοιτητοπουλα.

Αποτελεσματα περιμενουμε, ξεκουραση και μετα παλι δουλεια γιατι ξεκινανε τα μαθηματα.

Επιτελους να ξεκινησουν οι σειρες ομως να περναει και ευχαριστα η ωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lenio

Lenio


Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Ροδος

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:32 pm

Ευχαριστω αν και ειναι θεμα χρονου...εχει καρκινο και ειναι 81 χρονων.απλα μας χτυπησε πολυ περισσοτερο γτ ζουμε ολοι μαζι σε μια πολυκατοικια και πρακτικα αυτη μας μεγαλωσε.ασε ασε ειμαστε ολοι να μην σου πω...


Εμας με τη σχολη τωρα που θα παρω κατευθυνση αποφασισαν να αλλαξουν εντελως το προγραμμα μας και δεν ξερουν τι τους γινεται.Γενικα η σχολη μου ειναι για τα πανηγυρια σε τετοια θεματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:35 pm

Α, τα περασαμε και εμεις πριν 2 χρονια. Νομιζω στην ιδια ηλικια ηταν τοτε η γιαγια. Τι να πεις. Κουραγιο.


Με την σχολη υπομονη. Στην ιδια φαση ειμαστε ολοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

 Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 7 Premiere - "Driven"     Castle's Season 7 Premiere - "Driven"   EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:36 pm

Λενιο welcome back!!!

Για την γιαγια σου τι να πω...λυπαμαι παρα πολυ. Και η δικια μου η γιαγια πριν 3 χρονια ακριβως ετσι εφυγε (ιδια κωλοαρρωστια και στα 82). Και το ξεραμε τους τελευταιους μηνες πριν φυγει αν και δεν της το ειχαμε πει. Στεναχωρια μεγαλη η ολη κατασταση. Κουραγιο και καλη δυναμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle's Season 7 Premiere - "Driven"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 28Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season 7 Premiere
» Season 6 Premiere - The Red Woman
» House md season 7 premiere-Now What?
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» 4x01: Two Swords _ Season 4 Premiere

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: