Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!

Πήγαινε κάτω 
+2
katroulina
Τέρψη
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:28 pm

filareti έγραψε:
Μηπως να το ξανασκεφτεις ρε Ελεν? Ποτε δεν ειναι αργα,τοσοι  πηγαινουν για παιδικα τραυματα. Κι οι ψυχολογοι κι οι ψυχιατροι κι οι ψυχαναλυτες καπως πρεπει να ζησουν.Κι απο ο,τι φαινεται η περιπτωση σου με το λοστ το χρειαζεται gelio  gelio

Αμα ειναι να παω για το Λοστ πρεπει να παω και για αλλα 100 αρχιζοντας απο το Lion King. Θα με ξεπενταριασουνε  dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:29 pm

Τέρψη έγραψε:
Έχω κονέ. Θέλεις κανένα ψυχοφάρμακο? Να πω στον αδελφό μου να στείλει τίποτα? dunato gelio 

Αυτο ναι, το δεχομαι  dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:49 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Παράθεση :
September 22nd, 2004  10 years of LOST
Παράθεση :
"Do you really think all this is an accident? That we, a group of strangers, survived, many of us with just superficial injuries? Do you think we crashed on this place by coincidence - especially this place? We were brought here for a purpose, for a reason, all of us. Each one of us was brought here for a reason."



Για την Ελενη ρε γαμωτο! Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:51 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΔευ Σεπ 29, 2014 8:53 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΤετ Σεπ 12, 2018 4:02 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ερχόμενη στο θρεντ του lost, λόγω της πρόσφατης ανάρτησης σε άλλο τόπικ, ανακάλυψα αυτό εδώ μετά από 4 χρόνια (νωρίς νωρίς Laughing ) και κλαίω από τα γέλια με το παραλήρημα της Ελένης για τη Lilly, δεν είχα ιδέα για αυτό το μίσος. dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Έλεν, καμάρι μου, ελπίζω να το έχεις ξεπεράσει από τότε. Άκου κακάσχημη. dunato gelio  lol! Εν τω μεταξύ, την έλεγες και στούμπο και θεόκοντη κι από περιέργεια τη γκούγκλαρα και βρήκα ότι είναι 1,68. Αν ισχύει αυτό, είναι πάνω από το μέσο όρο των Ελληνίδων, μια χαρά κανονική είναι η κοπέλα.  gelio  gelio  gelio  gelio

Πολύ αντικειμενική σε βρίσκω. gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2018 12:42 am

Σιγα μην ειναι αυτη 1.68. Τοτε εγω ειμαι 1.85. Χομπιτ ειναι. Και αταλαντη. Και κακασχημη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2018 1:12 am

Εντάξει, δεν θα επιμείνω άλλο. lmao lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2018 2:49 am

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Οι μεγαλες αγαπες δεν τελειωνουνε ποτε dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!   Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου! - Σελίδα 4 EmptyΠεμ Σεπ 13, 2018 5:05 pm

felia έγραψε:
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Οι μεγαλες αγαπες δεν τελειωνουνε ποτε dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Εννοείται αυτό! Βέβαια εγώ δεν είχα ποτέ μια τέτοια μεγάλη αγάπη, οπότε δεν μπορώ απολύτως να το καταλάβω το αίσθημα της Ελένης
.
.
.
.
.
.
.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ελένη Ράντου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Lost-
Μετάβαση σε: