Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συρανο Ντε Μπερζερακ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:37 am

xezoulina έγραψε:
εννοειται  gelio

Παντως περα απο την πλακα, απορω πως δεν σας πιανει νευρικο γελιο σε τετοιες παραστασεις. Μια φορα πηγα και ηταν τοσο κουλτουρε που γελουσα ασταματητα για 10λεπτα αφοτου αρχισε. Και οχι μονο λογω της παραστασης. Αμα εβλεπες κατι φατσες διπλα. Κατι 50ρηδες-60ρηδες με κασκολ, τραγιασκα και γυαλια. Και ο τροπος που παρακολουθουσαν. Μιλαμε ειχα κλαψει. Απο τοτε δεν ξαναπηγα θεατρο Laughing

Δεν ξερω. Το βρισκω πολυ δηθεν για τα γουστα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:39 am

δεν ξανανοιγω τετοια συζητηση μαζι σου, εσυ ειπαμε σε θεματα φαγητου και θεατρου απλα δεν ανοιγεις στομα  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:41 am

xezoulina έγραψε:
δεν ξανανοιγω τετοια συζητηση μαζι σου, εσυ ειπαμε σε θεματα φαγητου και θεατρου απλα δεν ανοιγεις στομα  gelio

Μα γιατι; Την αποψη μου λεω  dunato gelio 


Απλα δεν βρισκω κατι καλο στο θεατρο. Ψαγμενο μεχρι αηδιας. Δεν τα μπορω αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:44 am

παμε παλι απ την αρχη:

η αποψη σου δεν μετραει

 gelio  gelio  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:46 am

xezoulina έγραψε:
παμε παλι απ την αρχη:

η αποψη σου δεν μετραει

 gelio  gelio  gelio

Μα γιατι δεν μετραει;  dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Πρεπει σε ολους μας να αρεσει το θεατρο; Εσενα πχ δεν σου αρεσει το γηπεδο. Βλεπεις να λεω "Η αποψη σου δεν μετραει";  dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:49 am

Eλενη για να τοποθετηθω και εγω προς την αποψη σου για το θεατρο.

...........η αποψη σου δεν μετραει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:50 am

δεν θες να ανοιξουμε σοβαρη συζητηση 2 παρα τεταρτο απλα ΔΕΝ ΘΕΣΣΣΣΣ  gelio  gelio  gelio 

δεν μπορεις να καταργεις εναν ολοκληρο θεσμο επειδη ειδες ΜΙΑ φορα ενα θεατρο αρα ολα τα θεατρα ειναι για σενα γελοια..

εγω εχω παει γηπεδο και γενικα εχει τη πλακα του...εχω δει και αγωνες με εθνικη που μου αρεσαν παρα πολυ..ναι δεν τρελαινομαι ουτε ειμαι οπαδος αλλα εχω δει αρκετα ματσ που με εχουν πορωσει πολυ και ειδικα στο μπασκετ οποτε δεν ειμαστε το ιδιο οσον αφορα συγκριση γηπεδο-θεατρο  Laughing 

γενικα δεν πιστευω οτι μπορει καποιος να χει αντικειμενικη αποψη οταν εχει δει μια παρασταση..δεν ειναι κοκα κολα που εχει παντα την ιδια γευση υπαρχουν 23984372984723 ειδη στο θεατρο και υποκατηγοριες.. μπορει να βρισκεις γελοιο το εμμετρο αλλα αμα δεις το κουρδιστο πορτοκαλι που εχει τελειως αλλη προσεγγιση να σου αρεσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 1:53 am

Παράθεση :
δεν μπορεις να καταργεις εναν ολοκληρο θεσμο επειδη ειδες ΜΙΑ φορα ενα θεατρο αρα ολα τα θεατρα ειναι για σενα γελοια..

Οχι ρε, εχω παει σε πολλα. Απλα η τελευταια φορα ηταν τοτε.

Μα δε καταργω τιποτα πουλακι μου. Απλα εμενα δεν μου αρεσει  Laughing 


Το Κουρδιστο Πορτοκαλι ειναι γαματο. Αλλα μιλαω για την ταινια τωρα  Laughing 

Παράθεση :

εγω εχω παει γηπεδο και γενικα εχει τη πλακα του...εχω δει και αγωνες με εθνικη που μου αρεσαν παρα πολυ..ναι δεν τρελαινομαι ουτε ειμαι οπαδος αλλα εχω δει αρκετα ματσ που με εχουν πορωσει πολυ και ειδικα στο μπασκετ οποτε δεν ειμαστε το ιδιο οσον αφορα συγκριση γηπεδο-θεατρο

Ποτε ειδες εσυ μαρη μπασκετ;  dunato gelio 

Παράθεση :

Eλενη για να τοποθετηθω και εγω προς την αποψη σου για το θεατρο.

...........η αποψη σου δεν μετραει!

Μετραει. Εσεις δεν ξερετε  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 2:03 am

δλδ θες να μου πεις οτι εχεις δει ΟΛΕΣ τις κατηγοριες και ειδη θεατρου και δεν σου εκανε καμια κλικ?Και ΟΛΕΣ οσες ειδες σου φανηκαν γελοιες? Ελπιζω να μην εννοεις θεατρο τις επιθεωρησεις γιατι θα παθω εγκεφαλικο  gelio  gelio  gelio  gelio 




αν εχεις δει οντως τοσο πολυ θεατρο και κυριως αν εχεις δει αξιολογες παραστασεις- γιατι οι παραστασεις που κατεβαινουν εκτος αθηνων ειναι τραγικες, χωρις υλικο, χωρις χρηματοδοτηση, χωρις σκηνικα και εγκαταστασεις ( - το ξερω επειδη ειχα παει σε παρασταση στη Χιο και ηταν... gelio  gelio  gelio ) τοτε θα ξερες βρε χαζο οτι οι πραγματικα ομορφες παραστασεις μονο κουλτουριαρικες δεν ειναι...και στο κατω κατω τι παει να πει κουλτουριαρικες γιατι με εκνευριζει αφανταστα αυτος ο χαρακτηρισμος οταν τον ακουω....δεν σ αρεσει ο λυρισμος?Δεν σ αρεσει η προζα? Τι δεν σ αρεσει?Αμα δεν σου αρεσει μια συγκεκριμενη κατηγορια στο θεατρο και δεν συνδεεσαι με το τροπο που σου παρουσιαζει το θεμα δεν φταιει ο δημιουργος..υπαρχουν παραστασεις που ειναι παντελως χυμα με βρισιες κλπ ΑΚΡΙΒΩΣ σαν του Κοκκινοπουλου τις σειρες..και ξερω οτι βλεπεις 10 εντολη γι αυτο στο λεω...και μαλιστα ο συγκεκριμενος εχει ανεβασει παραστασεις στο θεατρο και εγω πιστευω οτι θα σου αρεσε μια τετοια παρασταση..γι αυτο το θεατρο δεν ειναι ενα τσουβαλι στο οποιο χωνουμε ολες τις κατηγοριες μεσα

μπασκετ 329847239847239 φορες εχω δει ρε  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συρανο Ντε Μπερζερακ   Συρανο Ντε Μπερζερακ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 21, 2014 2:05 am

Εγκεφαλικο;;;;
.
.
.
.
ΕΛΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΕΣ ΤΗΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΕΙΣ!!!!  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συρανο Ντε Μπερζερακ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Δραστηριότητες :: Πάμε θέατρο-
Μετάβαση σε: