Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Oscars 2014

Πήγαινε κάτω 
+4
felia
filareti
Eleni7
Τέρψη
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Oscars 2014 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oscars 2014   Oscars 2014 - Σελίδα 11 EmptyΤρι Μαρ 04, 2014 1:55 am

SophiaSonia21 έγραψε:
Τι ωραία που ήταν χθες η τελετή! Είχα πολύ καιρό να περάσω τόσο καλά με τα όσκαρ. Η Ντετζένερις είναι απλά τρομερή, με τον Κρυσταλ και τον Στηβ Μάρτιν συγκαταλέγεται στους καλύτερους παρουσιαστές για μένα. Ειδικά μετά το περσινό φιάσκο με τον αντιπαθέστατο και γελοίο παρουσιαστή ήταν η καλύτερη επιλογή. Και γενικά όλοι ήταν τόσο κουλ και άνετοι, καθόλου στημένοι (με εξαίρεση την ξινή Σαρλίζ Θερόν). Το σημείο που βγάζει την φώτο με την J Law, την Στριπ και τους υπόλοιπους ήταν τόσο γαμάτο!

Κατά τ'άλλα, χάρηκα πάρα πολύ με τις νικήτριες Μπλάνσετ και Ν'ιόγκο, το άξιζαν ΤΡΕΛΑ και οι δύο. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ που έχασε ο Λίο πάλι και ειδικά από έναν μετριότατο ηθοποιό σαν τον Μακόναχυ (την ταινία δεν την έχω δεί και μπορεί όντως να ήταν πολύ καλός αλλά πιστεύω ότι για μία μονο εξαιρετική ερμηνεία δεν αξίζεις το αγαλματάκι). Χάρηκα που το όσκαρ διασκευασμένου σεναρίου και καλύτερης ταινίας το πήρε το 12 χρόνια σκλάβος και εξεπλάγην ιδιαίτερα που το πρωτότυπο σενάριο το πήρε το her. Και πάλι, δεν έχω δει την ταινία αλλά μου φαίνεται πολύ αδιάφορη σαν ιδέα. Αναμενόμενο το όσκαρ σκηνοθεσίας για το Gravity. Μεγάλη απογοήτευση και για το όσκαρ ξενόγλωσσης ταινίας. Κατ'αρχάς, απαράδεκτο που έλειπε το η Ζωη της Αντελ απ΄τις υποψηφιότητες και δεύτερον, απίστευτο που δεν κέρδισε το hunt, μία τρομερή ταινία που αν δεν έχετε δεί, δείτε την!
Ναι η Έλεν ήταν φοβερή. Κι αν δεις και τον μονόλογό της στα προηγούμενα όσκαρς που παρουσίασε, πάλι θα λυθείς στα γέλια. Ταλεντάρα αυτή η γυναίκα.

Συμφωνώ επίσης για το σχόλιο με το Μακόναχι. Πιστεύω πως κάποιος πρέπει να αποδείξει πως το αξίζε και μετά να το δώσουν, εκτός πια αν η ερμηνεία βγάζει μάτι. Ήταν πολύ καλός γτ την είδα την ταινία και θα συμφωνούσα πως δεν θα του άξιζε για μια μόνο καλή ερμηνεία, αλλά μου φαίνεται πως τα τελευταία 3 χρόνια κάνει μια προσπάθεια ο συγκεκριμένος. Έχει κάνει στροφή στην ποιότητα και φαίνεται πως δίνει πλέον βαρύτητα σ αυτό και όχι στα μούσκουλά του, όπως τόσα χρόνια. Μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Το her επειδή το είδα, μου άρεσε πολύ και χάρηκα το όσκαρ του.

Αυτό που πήρε για ξενόγλωσση δεν το έχω δει, αλλά μου είπαν πως είναι πολύ καλό. Το hunt πάντως ήταν ταινιάρα, όπως και το broken circle breakdown.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Oscars 2014 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oscars 2014   Oscars 2014 - Σελίδα 11 EmptyΤρι Μαρ 04, 2014 9:13 pm

Η μεγαλύτερη σταρούμπα της βραδιάς ήταν ο αδελφός της Λουπίτα πάντως. Πρώτη μούρη στη selfie, έκρυψε ακόμα και την Angelina!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Oscars 2014 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oscars 2014   Oscars 2014 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Μαρ 07, 2014 12:05 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Oscars 2014 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oscars 2014   Oscars 2014 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Μαρ 07, 2014 12:07 am

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Oscars 2014 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oscars 2014   Oscars 2014 - Σελίδα 11 EmptyΠαρ Μαρ 07, 2014 12:10 am

 dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio 

Μεγαλος παικταρας ο Οσκαρ της Τσελσι παντως. Παικταρας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Oscars 2014 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Oscars 2014   Oscars 2014 - Σελίδα 11 EmptyΔευ Μαρ 10, 2014 5:32 pm

Αααααχαχαχαχαχαχα, σταματήστε να πειράζετε τον μικρό μ Λίο! dunato gelio dunato gelio Πάντως πέτυχα χθες στο utube το soundtrack απ'την ταινία "η Παραλία", δεν ξέρω αν τη θυμάστε. Πωπω, πόσα χρόνια έχουν περάσει, πρέπει να'ταν 25άρης τότε!  enamor 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
 
Oscars 2014
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Παρόμοια θέματα
-
» Oscars 2016
» Outlander (2014)
» The Flash (2014)
» The Leftovers (2014)
» Black Sails (2014)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: