Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 6 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
+2
katroulina
felia
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 5:31 pm

Παιδια εχω μια χαρα περασα με το επεισοδιακι γιατι πιο πολυ γελαγα, δεν το ειχα παρει στα σοβαρα. αχαχαχαχαχαχα...και βασικα πατησα και ff σε μερικα σημεια Laughing 

Απλα μονο για τα 3 παιδια (μονο και μονο για την αντιδραση της σιχαμενης αχαχαχαχαχα), την τελευταια σκηνη με την Αλεξις και για το γραμμα στο τελος μου αρεσε. Τωρα ολα τα υπολοιπα δεν τα πολυψυριζω...και βασικα επειδη δεν το ειδα με προσοχη θα κανω το rewatch οταν θα ειμαι πιο ξεκουραστη Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 6:44 pm

felia έγραψε:
Παιδια εχω μια χαρα περασα με το επεισοδιακι γιατι πιο πολυ γελαγα, δεν το ειχα παρει στα σοβαρα. αχαχαχαχαχαχα...και βασικα πατησα και ff σε μερικα σημεια Laughing 

Απλα μονο για τα 3 παιδια (μονο και μονο για την αντιδραση της σιχαμενης αχαχαχαχαχα), την τελευταια σκηνη με την Αλεξις και για το γραμμα στο τελος μου αρεσε. Τωρα ολα τα υπολοιπα δεν τα πολυψυριζω...και βασικα επειδη δεν το ειδα με προσοχη θα κανω το rewatch οταν θα ειμαι πιο ξεκουραστη Laughing
γιατι αγαπη μου να κανεις rewatch δεν υπαρχει λογος gelio gelio gelio gelio gelio

και μονο το γεγονος οτι το γραψανε αυτο MilMar ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΛΛΗ δεν με ενδιαφερει ουτε να το δω με υποτιτλους να καταλαβω τι εγινε ooxi dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 6:56 pm

Εμενα παλι δεν με πολυνοιαζει ποιοι το εγραψαν αχαχαχαχαχα..δεν ειμαι τοσο δεμενη με την σειρα για να κολλαω σε αυτα τα θεματα αχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 6:59 pm

felia έγραψε:
Εμενα παλι δεν με πολυνοιαζει ποιοι το εγραψαν αχαχαχαχαχα..δεν ειμαι τοσο δεμενη με την σειρα για να κολλαω σε αυτα τα θεματα αχαχαχαχαχα
εγω παλι κολλαωωωωωωωωωωωωωangry angry angry angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:01 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
Εμενα παλι δεν με πολυνοιαζει ποιοι το εγραψαν αχαχαχαχαχα..δεν ειμαι τοσο δεμενη με την σειρα για να κολλαω σε αυτα τα θεματα αχαχαχαχαχα
εγω παλι κολλαωωωωωωωωωωωωωangry angry angry angry
Ναι κατι παρατηρω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:05 pm

κατι λιγο gelio gelio gelio gelio 

δεν μπορεις να φανταστεις τι χριστοπαναγιες εχω ριξει απ το πρωι που χαραμισα τον υπνο μου γι αυτο το επεισοδιο το 6χ06 12 ωρα το μεσημερι θα το δω φρεσκια φρεσκια ooxi ooxi ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:08 pm

xezoulina έγραψε:
κατι λιγο gelio gelio gelio gelio 

δεν μπορεις να φανταστεις τι χριστοπαναγιες εχω ριξει απ το πρωι που χαραμισα τον υπνο μου γι αυτο το επεισοδιο το 6χ06 12 ωρα το μεσημερι θα το δω φρεσκια φρεσκια ooxi ooxi ooxi
Και λεει το 6χ06 να ειναι γαματο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:14 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:
κατι λιγο gelio gelio gelio gelio 

δεν μπορεις να φανταστεις τι χριστοπαναγιες εχω ριξει απ το πρωι που χαραμισα τον υπνο μου γι αυτο το επεισοδιο το 6χ06 12 ωρα το μεσημερι θα το δω φρεσκια φρεσκια ooxi ooxi ooxi
Και λεει το 6χ06 να ειναι γαματο Laughing
ε μα αμα εβγαινε και κανα προμο καμια φορα ετσι για αλλαγη ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΕΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ dunato gelio dunato gelio dunato gelio


εντωμεταξυ στο tumblr παλι της πουτανας στους μισους αρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ στους αλλους μισους δεν αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ dunato gelio dunato gelio dunato gelio

ρε σιχαμενη σοβαρα τωρα δεν σου θυμησε 5η σεζον το επεισοδιο?

εγω γι αυτο βιδωνω γιατι μου θυμησε 5η σεζον και ετσι και καταλαβω οτι c/b γραφτηκαν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σωστα μονο για 4 επεισοδια ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΠΑΝΑΓΙΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lenio

Lenio


Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Ροδος

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:18 pm

Κατερίνα calm your tits dunato gelio 

Εγώ θα κάνω και το rewatch μου γιατί μου άρεσε,δε μπα να είχε vibes 5ης σεζόν,εγώ το ευχαριστήθηκα to kapelo tou gianni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 General Discussion   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Castle Season 6 General Discussion   EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:25 pm

εγω ειχα πολυ υψηλες προσδοκιες γι αυτο τη πατησα lloradera lloradera lloradera lloradera

που να φανταστω οτι μετα το 100ο θα μου δωσουν κατι τετοιο?

περιμενα 100 πραγματα και μου δωσανε 20....ελεγα ακομα κι αν δεν εχει πολλες c/b σκηνες θα ναι καλο το τουιστ στο τελος αλλα δεν μου αρεσε ουτε η υποθεση...No 

το 6χ06 το γραφει η τυπισσα που εγραψε το 5χ20 και 5χ09.....ειναι κωδικας ντα βινσι φαση, δεν με νοιαζει ας βαλουν τη Μαρια τη Μαγδαλινη να χορευει τσιγκολελετα ΜΠΟΡΟΥΝ C/B ΝΑ ΝΑΙ ΟΠΩς ΤΑ ΠΡΩΤΑ 4 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 6 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 100Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 1 General Discussion
» Castle Season 2 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 4 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: