Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 farscape

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:36 pm

Τέρψη έγραψε:
Αλήθεα Κατερίνα, έχεις τελειώσει ποτέ σειρά ή το Καστλ όταν έρθει η ώρα θα είναι η πρώτη?

 gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio

εχω τελειωσει x files (9 ΣΕΖΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ), lost (ΑΑΑΑΑΑλλο που πηδησα 1-2 σεζον ενδιαμεσα και ειδα τα υπολοιπα ff, τις 3 πρωτες σεζον τις ειδα κανονικααααααα), ειχα δει τις 7 σεζον απο himym ,orange is the new black που ειμαι σε συγχρονισμο και αυτη τη στιγμη δεν μου ρχεται κατι αλλο αλλα στανταρ θα χω φτασει και κατι αλλο μεχρι τελος δεν μπορει  gelio  gelio  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:38 pm

Το Λοστ δεν το μετραμε, μην κλεβεις. Αν και εκανες την σωστη κινηση.

Τα Μυστικα δεν τα τελειωσες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:39 pm

Παράθεση :
Τα Μυστικα δεν τα τελειωσες;

οχι χωρις πλακα, μονο ενα 6μηνο εβλεπα συγκεκριμενα το δευτερο 6μηνο του δευτερου κυκλου και μετα τελος gelio  gelio  gelio  gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:41 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Τα Μυστικα δεν τα τελειωσες;

οχι χωρις πλακα, μονο ενα 6μηνο εβλεπα συγκεκριμενα το δευτερο 6μηνο του δευτερου κυκλου και μετα τελος gelio  gelio  gelio  gelio

Ουτε τα Μυστικα ρε μαλακα;αχαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:41 pm

xezoulina έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Αλήθεα Κατερίνα, έχεις τελειώσει ποτέ σειρά ή το Καστλ όταν έρθει η ώρα θα είναι η πρώτη?

 gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio

εχω τελειωσει x files (9 ΣΕΖΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ), lost (ΑΑΑΑΑΑλλο που πηδησα 1-2 σεζον ενδιαμεσα και ειδα τα υπολοιπα ff, τις 3 πρωτες σεζον τις ειδα κανονικααααααα), ειχα δει τις 7 σεζον απο himym ,orange is the new black που ειμαι σε συγχρονισμο και αυτη τη στιγμη δεν μου ρχεται κατι αλλο αλλα στανταρ θα χω φτασει και κατι αλλο μεχρι τελος δεν μπορει  gelio  gelio  gelio
Εν ολίγοις το ποστ σου θα μπορούσε να λέει "x files" gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:43 pm

Τέρψη έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Αλήθεα Κατερίνα, έχεις τελειώσει ποτέ σειρά ή το Καστλ όταν έρθει η ώρα θα είναι η πρώτη?

 gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio

εχω τελειωσει x files (9 ΣΕΖΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ), lost (ΑΑΑΑΑΑλλο που πηδησα 1-2 σεζον ενδιαμεσα και ειδα τα υπολοιπα ff, τις 3 πρωτες σεζον τις ειδα κανονικααααααα), ειχα δει τις 7 σεζον απο himym ,orange is the new black που ειμαι σε συγχρονισμο και αυτη τη στιγμη δεν μου ρχεται κατι αλλο αλλα στανταρ θα χω φτασει και κατι αλλο μεχρι τελος δεν μπορει  gelio  gelio  gelio
Εν ολίγοις το ποστ σου θα μπορούσε να λέει "x files" gelio 


οχι αφου ειδα και Λοστ ασχετως αν υπαρχει ενα μικρο κενο στη μεση  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

το himym το εβαλα στη λιστα γιατι δεν προκειται να δω ποτε τη συνεχεια το σταματησα συνειδητα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

farscape - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: farscape   farscape - Σελίδα 7 EmptyΔευ Μαρ 17, 2014 9:44 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Τα Μυστικα δεν τα τελειωσες;

οχι χωρις πλακα, μονο ενα 6μηνο εβλεπα συγκεκριμενα το δευτερο 6μηνο του δευτερου κυκλου και μετα τελος gelio  gelio  gelio  gelio

Ουτε τα Μυστικα ρε μαλακα;αχαχαχαχαχαχαχα

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
farscape
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: