Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Episode discussion _ Season 3

Πήγαινε κάτω 
+3
Τέρψη
mkostas
felia
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 15, 2013 12:11 am

Α ειπα και γω τι εγινε,ξανασχολιασες?
Λοιπον για αυτο που λες με μαχες και οπλα συμφωνω.Αλλα δεν ξερω,εμενα μου εβγαζε ενα κατι ο τροπος που κοιταζε η Μουλαν την Ωραια κοιμωμενη απο περσι ρε συ.Κι ενω εγω γενικα ειμαι απο τους τελευταιους ανθρωπους που θα πουν κατι τετοιο για χαρακτηρες ιδιου φυλου αν δεν υπαρχουν ξεκαθαρα δειγματα,νευριαζω οταν πανε να βγαλουν με το ετσι θελω δυο στρειτ γκει η το αναποδο επειδη ετσι τους εκατσε.Αλλα ειναι οντως ακυρο επειδη ηθελε τον Φιλιπ.Ειναι μπάι η κοπελα φαινεται τι να κανουμε.Laughing 
Τωρα για τη Ρεγγινα δεν ξερω πώς το εδωσαν...αλλα ειναι απο τους πιο δημοφιλεις χαρακτηρες -μη σου πω ο πιο δημοφιλης-οποτε δυσκολα να την αφηναν και στην 3η σεζον χωρις καποιο love interest.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:07 pm

Once Upon A Time scored a 2.0, down four tenths from last week’s 2.4 adults 18-49 rating and tying its series low.


---

Λογικο...αφου μαπα ηταν το επεισοδιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:10 pm

Δεν έχω δει ούτε ένα από τη νέα σεζόν. Η προηγούμενη ήταν απογοήτευση. Συνεχίζει στα ίδια χνάρια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:11 pm

Χειρότερα συνεχίζει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:42 pm

Υπαρχουν γενικες γελοιοτητες, βαρεμαρα και κουραση.

Εγω πλεον ff στον Χουκ αλλα και αυτον τον εχουν κολλησει διπλα στην ξενερωτη την Εμμα οποτε....

Χιονατη/Γοητευτικος πλεον απλα ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ. Μεχρι και η Ρεγγινα και ο Ραμπλ ειναι βαρετοι...μας λυσσαξαν πια και με την Μπελ σε παραισθησεις...απο την αλλη ποιος νοιαζεται για τον Χενρυ και το νησι; Συνεχιζουν με τις παραλληλες διαστασεις χωρις αρχη και τελος...

Γενικοτερα εχουν χασει τελειως την μπαλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:46 pm

Ζαλίστηκα και από τα λίγα που ανέφερες. Κρίμα και πάλι κρίμα γτ ο πρώτος κύκλος και ιδιαιτέρως τα πρώτα επεισόδια μου άρεσαν πολύ. Και η Χιονάτη με τον Γοητευτικό ήταν ζευγάρι που ήθελα μαζί, ενώ στη δεύτερη σεζόν απλά μου ήταν αδιάφοροι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 7:51 pm

Περσι αδιαφοροι φετος εκνευριστικοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 8:33 pm

Ρε χανο μ'αρεσει που παντου πεταγεσαι και (νομιζεις οτιLaughing ) εχεις και αποψηgelio 

Θελω να δω λιγο καποια στιγμη,αλλα εχω κι ελαχιστο χρονο τωρα και βαριεμαι να κατσω να κανω πειραματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 8:37 pm

Αφού ξέρω τι γίνεται, ρε Razz Το βλέπει η φοράδα και μου λέει τι γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode discussion _ Season 3   Episode discussion _ Season 3 - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 21, 2013 8:40 pm

Ε ναι αλλά δεν μπορεις ετσι  να βγαλεις εσυ δικο σου ολοκληρωμενο συμπερασμα.Ετσι μου 'λεγες καποτε τουλαχιστον. pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Episode discussion _ Season 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Six _ Episode Discussion
» Season One _ Episode Discussion
» Season Two _ Episode Discussion
» Season Four _ Episode Discussion
» Episode discussion _ Season 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Once upon a time-
Μετάβαση σε: