Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Νοε 09, 2013 9:51 pm

Ανέβασα το 6 και έβαλα για ανέβασμα και άλλα 4. Για τους υπότιτλους του 6 μου μένει κάπου στο τέταρτο, σήμερα θα ναι έτοιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Νοε 10, 2013 1:52 am

Έτοιμο το 6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 4:02 am

Θελω να δω το επεισοδιο και δεν μπορω γιατι κλαινε τα ματια μου απο το συναχι lloradera lloradera lloradera lloradera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 4:05 am

Έχω έτοιμα τα 15 λεπτά από το 7, πάντως. Οπότε, την επόμενη φορά θα έχεις 2 συνεχόμενα επεισόδια τουλάχιστον. Παρηγορήσου μ'αυτό Laughing

Εν τω μεταξύ, έχω ανεβάσει αρκετά επεισόδια αλλά δε ξέρω αν πρέπει να τα βάλω. Σε έχω ικανή να τα ψαχουλεύεις για σπόιλερ εσένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 4:10 am

mkostas έγραψε:
Έχω έτοιμα τα 15 λεπτά από το 7, πάντως. Οπότε, την επόμενη φορά θα έχεις 2 συνεχόμενα επεισόδια τουλάχιστον. Παρηγορήσου μ'αυτό Laughing

Παρηγορια στον αρρωστο κυριολεκτικα Razz 


Παράθεση :
Εν τω μεταξύ, έχω ανεβάσει αρκετά επεισόδια αλλά δε ξέρω αν πρέπει να τα βάλω. Σε έχω ικανή να τα ψαχουλεύεις για σπόιλερ εσένα.
Laughing Laughing Laughing 


Ναι αλλα ετσι θα τα κατεβασω και δεν θα τρεχω τελευταια στιγμη. Πολλες φορες εχω ορεξη να δω ενα επεισοδιο και μεχρι να κατεβει η *&^%$^&*^ μου εχει φυγει η διαθεση Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 4:13 am

Παράθεση :
Παρηγορια στον αρρωστο κυριολεκτικα
gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio 

Παράθεση :
Ναι αλλα ετσι θα τα κατεβασω και δεν θα τρεχω τελευταια στιγμη. Πολλες φορες εχω ορεξη να δω ενα επεισοδιο και μεχρι να κατεβει η *&^%$^&*^ μου εχει φυγει η διαθεση
Καλά, θα τα βάλω από πριν. Μακριά από τα σπόιλερ, όμως, αλλιώς θα φωνάξω την Ελένη ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)   Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35) - Σελίδα 5 EmptyΤρι Νοε 12, 2013 4:30 am

mkostas έγραψε:

Παράθεση :
Ναι αλλα ετσι θα τα κατεβασω και δεν θα τρεχω τελευταια στιγμη. Πολλες φορες εχω ορεξη να δω ενα επεισοδιο και μεχρι να κατεβει η *&^%$^&*^ μου εχει φυγει η διαθεση
Καλά, θα τα βάλω από πριν. Μακριά από τα σπόιλερ, όμως, αλλιώς θα φωνάξω την Ελένη ooxi

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (6/35)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους (90/90)
» ΟΛΑ (51) τα επεισόδια του Καρτέλ 2 με αγγλικούς υπότιτλους
» Το Καρτέλ με αγγλικούς υπότιτλους!
» ΟΛΑ (57) τα επεισόδιο του Καρτέλ με αγγλικούς υπότιτλους
» Επεισόδια 57/57

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: La Promesa-
Μετάβαση σε: