Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ελένη Ράντου

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελένη Ράντου   Ελένη Ράντου EmptyΚυρ Ιουν 27, 2010 2:27 am

Απογοητευμένη και κυριως ...απλήρωτη δήλωσε πως είναι η ταλαντουχα ηθοποιός Ελένη Ράντου σε προσφατη συνεντευξή της σε τηλειπτική εκπομπη.Δηλωσε επίσης πως ειναι απάτη και ψέμα να την πιέζει για δεύτερη χρονιά,μια εταιρια παραγωγής(η γνωστή εταιρία που αφήνει απλήρωτους τους ηθοποιούς στον ΑΝΤ1)η οποία ετοιμαζόταν να κλείσει,πόσο μάλλον όταν δεν της εχει πληρώσει καν τα επισόδεια του 1ου κύκλου της σειράς.Πάντως το καναλι θα έπρεπε να προστατέψει τους ηθοποιούς του διαλέγοντας μια πιο έμπιστη εταιρία παραγωγής γιατί πως μετα οι ηθοποιοί θα ξανασπαταλίσουν το χρόνο και τον κόπο τους χωρις να τα πολυπόθητα και κυρίως αναγκαία χρήματα; Επιπλέον η Ελένη είναι μια ηθοποιός που τιμά τη δουλειά της σέβεται τους σταθμούς που συνεργάζεται .Επιπλέον , στηρίζουμε την Ελενη Ραντου γιατι εξακολουθεί να είναι ηθοποιός κια πολύ δύσκολα να κάνει την παρουσιάστρια ή τη σόου γουμαν. Συμφωνείτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 45

Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελένη Ράντου   Ελένη Ράντου EmptyΚυρ Ιουν 27, 2010 3:52 pm

Μου αρεσει παρα πολυ η Ραντου.Τη θεωρω μια απο τις καλυτερες κωμικους ηθοποιους...Σε οσες δουλειες και να την εχω δει,το απογειωνει το σεναριο.Φυσικα και τη στηριζουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελένη Ράντου   Ελένη Ράντου EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 11:54 pm

mkostas έγραψε:
Απογοητευμένη και κυριως ...απλήρωτη δήλωσε πως είναι η ταλαντουχα ηθοποιός Ελένη Ράντου σε προσφατη συνεντευξή της σε τηλειπτική εκπομπη.Δηλωσε επίσης πως ειναι απάτη και ψέμα να την πιέζει για δεύτερη χρονιά,μια εταιρια παραγωγής(η γνωστή εταιρία που αφήνει απλήρωτους τους ηθοποιούς στον ΑΝΤ1)η οποία ετοιμαζόταν να κλείσει,πόσο μάλλον όταν δεν της εχει πληρώσει καν τα επισόδεια του 1ου κύκλου της σειράς.Πάντως το καναλι θα έπρεπε να προστατέψει τους ηθοποιούς του διαλέγοντας μια πιο έμπιστη εταιρία παραγωγής γιατί πως μετα οι ηθοποιοί θα ξανασπαταλίσουν το χρόνο και τον κόπο τους χωρις να τα πολυπόθητα και κυρίως αναγκαία χρήματα; Επιπλέον η Ελένη είναι μια ηθοποιός που τιμά τη δουλειά της σέβεται τους σταθμούς που συνεργάζεται .Επιπλέον , στηρίζουμε την Ελενη Ραντου γιατι εξακολουθεί να είναι ηθοποιός κια πολύ δύσκολα να κάνει την παρουσιάστρια ή τη σόου γουμαν. Συμφωνείτε;

Συμφωνούμε κι επαυξάνουμε! cheers

Τη Ράντου την πάω με τα χίλια...Ειδικά από τότε που την είχα δει στο θέατρο και μου άρεσε πολύ.. enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελένη Ράντου   Ελένη Ράντου EmptyΠεμ Ιουλ 22, 2010 11:55 pm

Αγαπημένη ηθοποιός...Στο γυαλί στην οθόνη στο θέατρο... Σκίζει σε όλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελένη Ράντου   Ελένη Ράντου EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 1:12 pm

Ελένη Ράντου: «Η τηλεόραση αφιέρωσε αμέτρητες ώρες σε ασήμαντα πρόσωπα»

Η Ελένη Ράντου είναι από τα αγαπημένα παιδιά της τηλεόρασης καθώς οι περισσότερες δουλειές της στην μικρή οθόνη είχαν μεγάλη επιτυχία. Η ηθοποιός ρωτήθηκε αν...
αισθάνεται πως η τηλεόραση επένδυσε σε λανθασμένα άτομα. Τι είπε; «Αυτή τη στιγμή πληρώνουμε πράγματα τα οποία δεν τα κάναμε επί κρίσης αλλά πριν. Η επένδυση μία δεκαετία πριν έγινε στο μη σημαντικό. Ήταν σαν να ήθελαν να εκδικηθούν τα σημαντικά πρόσωπα και πράγματα. Αυτό το αποτέλεσμα ζούμε πλέον. Σε μια πρωινή εκπομπή τις προάλλες άκουγα για μια παρέα την οποία δεν ήξερε κανείς, πρόσωπα τα οποία δεν έχουν προσφέρει το παραμικρό. Αφιερώθηκαν αμέτρητες τηλεοπτικές ώρες σε ασήμαντα πρόσωπα. Είτε είναι οι αδελφές Καρντάσιαν είτε η Τζούλια Αλεξανδράτου, ο χρόνος που κατασπατάλησαν είναι απίστευτος. Όταν όλος ο πολιτισμός πρεσβεύει πως ό,τι απασχολεί σε μάκρος και σε διάρκεια είναι σημαντικό και η Τζούλια Αλεξανδράτου απασχολούσε 200 ώρες την εβδομάδα, το σημαντικό δεν ήθελε να είναι δίπλα. Εγώ κάποτε βρέθηκα σε εκπομπή και μετά έβαλαν αντίστοιχο θέμα και ντράπηκα πολύ. Έδιωξαν ό,τι μπορούσε να δείξει μια ανθρωπιά», δήλωσε στο Βήμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελένη Ράντου   Ελένη Ράντου EmptyΤρι Σεπ 13, 2011 7:31 pm

- Εχετε πρόταση να επιστρέψετε στην τηλεόραση και να συνεργαστείτε με τον Αλέξανδρο Ρήγα;

«Ναι, αλλά δεν είναι πιθανό. Εχω πολλή δουλειά στο θέατρο. Θα πρέπει να αλλάξει ο προγραμματισμός του καναλιού, να πάει αργότερα, για να μπορέσουμε να συνεργαστούμε». - Στο θέατρο; «Δουλεύω φουλ, και μάλιστα πάνω σε ένα έργο στο οποίο έχω αναμειχθεί και σε επίπεδο συγγραφής. Αφορά μια ιστορία του φόβου με έντονο κοινωνικό σχόλιο, το οποίο είναι ότι για εμάς τους Ελληνες ο εχθρός είμαστε εμείς οι ίδιοι, δεν χρειαζόμαστε εχθρούς».

- Θα δεχόσασταν να γίνετε παρουσιάστρια ή κριτής στην τηλεόραση;

«Δεν μπορώ να κρίνω κανέναν. Μου...
φαίνεται αδιανόητο ότι θα κάτσω σε μια καρέκλα και θα πω κάτι σε κάποιο παιδί, είτε είναι ψώνιο είτε είναι ταλέντο. Δεν έχω παίξει αυτό το παιχνίδι που λέγεται εξουσία. Δεν τα ΄χω καλά με αυτό». - Αυτό που ζούμε θα τερματίσει κάπου; «Είναι τέλος εποχής. Και χρειάζεται ψυχραιμία να το διαχειριστείς. Είναι παγκόσμιο και νομίζω ότι θα εκπλαγούμε όλοι».

- Είναι δικαιολογημένα τα κανάλια τα οποία στην παρούσα φάση επενδύουν στο φτηνό και χαμηλής ποιότητας πρόγραμμα;

«Τα κανάλια επενδύουν σε εύκολο, γρήγορο και δοκιμασμένο προϊόν. Δανείζονται από βιβλιοθήκες προγραμμάτων. Αυτό σημαίνει λιγότερη φαντασία και διάθεση για πειραματισμό. Αυτό είναι το φτηνό. Εγινε στην Τουρκία, το δανείζομαι και το προβάλλω. Φυσικό είναι αυτά τα προϊόντα να είναι φασόν. Αρχίζει ένα αλισβερίσι, το οποίο σε πάει και πιο κάτω, γιατί και από τη συγκεκριμένη βιβλιοθήκη προσπαθείς να πάρεις το φθηνότερο δυνατό».

BHMA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Ελένη Ράντου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πέρασαν 10 χρόνια! Ελένη για σένα κουκλάρα μου!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: