Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Valkyrie

Πήγαινε κάτω 
+4
felia
alicepao13
Eleni7
katroulina
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 34 ... 66  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 12:56 pm

Για να μην το ξεχασω,το πρωτο link απο torrent θα ανεβει απο εδω

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Καντο ενα favorite αμα ειναι να το εχεις προχειρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 12:58 pm

done Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 7:40 pm

Ελεεεεεεεεεεεεεεεεεεεν' κατα τις 9 εγω θα τη κανω να δω κατι παιδια αλλα δεν θ αργησω λογικα κατα τις 11.30-12.00 θα μαι πισωωωωωωωω μην τυχον και σε παρει κανας υπνος οι χριστοπαναγιες μου θα φτασουν μεχρι γιαννεναααααααααααααα

σου δινω το ελευθερο να δεις ο,τι θες θες μπασκετ , θες ahs δες ο,τι θες ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alicepao13




Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2013
Τόπος : Αθηνα

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 7:51 pm

Αχ, μακάρι να μπορούσα να κάνω liveblog-livepost όπως λέγεται τεσπα αλλά 1) νυστάζω απίστευτα σήμερα 2) έχω μια άθλια ταχύτητα και 3) συνήθως τα βλέπω με την αδερφή μου τα επεισόδια όταν ανέβουν. Θα μπω βέβαια αύριο να σας πω αντιδράσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 7:55 pm

θα το δεις αυριο βραδυ?οοοοκ εμεις εδω θα μαστε μπες να μας πεις και αποψεις!Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alicepao13




Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2013
Τόπος : Αθηνα

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 7:59 pm

xezoulina έγραψε:
θα το δεις αυριο βραδυ?οοοοκ εμεις εδω θα μαστε μπες να μας πεις και αποψεις!Wink
Καλά όχι και αύριο το βράδυ, ποια είμαι να περιμένω μέχρι τότε Laughing 
Μάλλον κατά το μεσημέρι θα κατεβάσουμε καμια κόπια. Η αδερφή μου θέλει απαραιτήτως αγγλικούς υπότιτλους, αλλά άμα αργήσουν θα την παρατήσω και θα το δω μόνη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 8:00 pm

alicepao13 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
θα το δεις αυριο βραδυ?οοοοκ εμεις εδω θα μαστε μπες να μας πεις και αποψεις!Wink
Καλά όχι και αύριο το βράδυ, ποια είμαι να περιμένω μέχρι τότε Laughing 
Μάλλον κατά το μεσημέρι θα κατεβάσουμε καμια κόπια. Η αδερφή μου θέλει απαραιτήτως αγγλικούς υπότιτλους, αλλά άμα αργήσουν θα την παρατήσω και θα το δω μόνη μου.
gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

αγγλικους υποτιτλους??????

εδω μιλαμε για τεραστιων διαστασεων υπομονη παιδια αν καταφερεις και περιμενεις τοσο μπραβο ΑΞΙΑ!Laughing Laughing Laughing

αν και στο addic7ed οι υποτιτλοι βγαινουν πανω κατω το μεσημερακι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alicepao13




Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2013
Τόπος : Αθηνα

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 8:02 pm

Ναι καλέ, κι εμείς από addic7ed παίρνουμε. Επιπλέον, δεν μπορώ να περιμένω μέχρι το βράδυ γιατί θα με πάει να δούμε και ταινία. Και ανάθεμα κι αν διαβάσω ποτέ για αυτή την εξεταστική!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 8:04 pm

alicepao13 έγραψε:
Ναι καλέ, κι εμείς από addic7ed παίρνουμε. Επιπλέον, δεν μπορώ να περιμένω μέχρι το βράδυ γιατί θα με πάει να δούμε και ταινία. Και ανάθεμα κι αν διαβάσω ποτέ για αυτή την εξεταστική!
Laughing Laughing Laughing Laughing

ποτε ξαναδινεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alicepao13




Αριθμός μηνυμάτων : 76
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2013
Τόπος : Αθηνα

Valkyrie - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Valkyrie - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 22, 2013 8:06 pm

Έλα μου ντε. Εγώ είχα όλα τα μαθήματα που ήθελα να δώσω την εβδομάδα που μας πέρασε, αλλά δεν έγιναν και τώρα περιμένουμε ανακοίνωση. Να δεις θα βγάλουν τίποτα τη Δευτέρα ότι Τρίτη δίνουμε και θα πρέπει να τσακιστώ να προλάβω. Τέσπα, ποιος τους λογαριάζει αυτούς τέτοιες ώρες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Valkyrie
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 66Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 34 ... 66  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: