Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 American Horror Story

Πήγαινε κάτω 
+3
Τέρψη
mkostas
Eleni7
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 26 ... 51  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:39 pm

Συμφορα που με βρηκε μεσα στην εξεταστικη.Ειπα το μεσημερι να βαλω κατι να δω στο pc με το φαγητο καθως η TV ειχε χαλασει.Και το φτωχο πλην πανηλιθιο μυαλο μου σκεφτηκε "Ας βαλω AHS για να δω τι παιζει".Εχω ηδη δει 3 επεισοδια.Βριστε με καποιος να σταματησω γιατι γραφω αυριο.Δεν εβαζα ενα επεσοδιο Καστλ η καψερη....

Και γαμω τις σειρες.Εθισμος.Ειναι τοσο αντισυμβατικη.Βασικα ειναι η πιο αντισυμβατικη σειρα που εχω δει ποτε.Σου προκαλει ενα γελιο για λογους διαστροφης σε συνδυασμο με την αγωνια να δεις τι σκατα παιζει.Δεν υπαρχει η σειρα.


#μαχημετομυαλομουγιαναμηνβαλωτο4ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:41 pm

Παράθεση :
#μαχημετομυαλομουγιαναμηνβαλωτο4ο
Το ποιο σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:45 pm

Ελένη μέγα λάθος κοπέλα μου! Εγώ είδα πρώτη και δεύτερη σεζόν μέσα σε ένα ΣαββατοκύριακοWhat a Face 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:46 pm

Το αυτο μου.Δεν μπορω θελω να βαλω το 4

γκρρρρρρρρρρρρρρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:47 pm

Τέρψη έγραψε:
Ελένη μέγα λάθος κοπέλα μου! Εγώ είδα πρώτη και δεύτερη σεζόν μέσα σε ένα ΣαββατοκύριακοWhat a Face 
Τωρα μου το λες;Γιατι μου το λες τωρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:48 pm

Το έχω ξανα αναφέρει ρε!!! Αχ ρε Ελένη, αχ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:50 pm

Αχ δεν λες τιποτα!

Πεθαινω για τον ξανθο και τις 2 γριες!Α και αυτον με τα εγκαυματα!Δεν υπαρχει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:53 pm

Ο Peter Evans είναι θεός! Και η Jessica Lange δλδ. Βασικά οι περισσότεροι μου αρέσουν. Η μάνα πχ δεν μου έλεγε και πολλά αλλά οι περισσότεροι είναι τρομερά καλοί στους ρόλους τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:57 pm

Τέρψη έγραψε:
Ο Peter Evans είναι θεός! Και η Jessica Lange δλδ. Βασικά οι περισσότεροι μου αρέσουν. Η μάνα πχ δεν μου έλεγε και πολλά αλλά οι περισσότεροι είναι τρομερά καλοί στους ρόλους τους.
Η μανα ειναι πολυ καλη ηθοποιος.Την ξερω απο το Friday Night Lights.Αλλα οντως στο ρολο της δεν μου λεει και πολλα μεχρι τωρα.Μοιαζει λιγο off.Θα δω παρακατω.ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΨΕ.Κρατιεμαι για την ωρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

American Horror Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: American Horror Story   American Horror Story EmptyΠεμ Σεπ 19, 2013 9:59 pm

Ποιά σαιζόν είδες?? Τρελαίνομαι για AHS, τρομερά κυνική σειρά. Έχει τα θεματάκια της βέβαια με τους εξωγήινους και τα φαντασματάκια που τα θεωρώ λίγο σαχλαμάρες αλλά κατά τ'άλλα τρομερή σειρά. Η 3η σαιζόν δεν άρχισε ακόμα νομίζω...Question 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
 
American Horror Story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 51Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 26 ... 51  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: