Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bones, κανείς?

Πήγαινε κάτω 
+4
mkostas
Eleni7
felia
SophiaSonia21
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 10:56 pm

Κάθε καλοκαίρι έχω το συνήθειο ν'αρχίζω μία σειρά η οποία έχει πολλές σαιζόν και να την βλέπω μέσα σε τρείς μήνες (αν πορωθώ και κολλήσω φυσικά). Πέρσυ είδα το Grey's Anatomy (ναί, οκ, είναι αρκετά μελώ, με πολλά στοιχεία καθημερινής σειράς αλλά οι χαρακτήρες είναι συνεπείς και τα γεγονότα δίνονται αναλυτικά και δεν ξεπετάνε μία ιστορία χωρίς λόγο. Κάθε δράση έχει και την αντιδρασή της και οι περισσότεροι ηθοποιοί είναι εξαιρετικοί). Πρόπερσυ είδα το Καστλ, στο οποίο με τράβηξε η χημεία των πρωταγωνιστών και το έξυπνο χιούμορ (όπως και η ομορφιά της πρωταγωνίστριας! Χάρμα οφθαλμών!)... και φέτος είδα το Bones (για την ακρίβεια είμαι στην 7η σαιζόν αυτή τη στιγμή) το οποίο θυμίζει σε αρκετά σημεία το Κάστλ αλλά εδώ μ'αρέσουν πιο πολύ οι έξυπνες (και συνήθως απλές και λογικές) υποθέσεις δολοφονιών παρά το πρωταγωνιστικό ζευγάρι που μας το πέταξαν ξαφνικά εν μία νυκτί! Παρακολουθεί κανείς?? Πάντως για φέτος τον χειμωνά έχω να βλέπω αρκετές σειρούλες (grey's anatomy, supernatural, castle, bones) τις οποίες τις κατεβάζω το σ/κ και βλέπω τα καινούρια επεισόδια, όλα μαζί. Χιχί! (Φιλάκια στα παλιά μέλη που έχω να "συναντήσω" καιρό pirat cheers )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:01 pm

Σοφακι!!!!! cheers 


Που χαθηκες βρε ψυχη!!!!! Τι κανεις πως εισαι;


#Εχω δει παντως Bones μεχρι και τον 4 και κομματια απο τον 5. Καστλ εχω δει και βλεπω. Supernatural επισης. Grey's anatomy εχω δει μεχρι και τον 6.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:04 pm

Ωπα.Βλεπεις Καστλ;!Απο εκει ξεκιναμε.Για το Bones θα στα πω μετα Laughing 


Δευτερον.Γαιδουρια βοηθηστε.Την ξερω την κοπελα;Δεν θυμαμαι dunato gelio 
(no offence Σοφια,θα σου εξηγησουν τα παιδια για την κατασταση της μνημης μου dunato gelio )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:06 pm

Τη ξέρεις, ναι. Αλλά δεν είχατε ποτέ πάρε-δώσε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:06 pm

Αμαν ρε Ελενη Laughing 

Η κοπελα ειναι απο το παλιο κιολας φορουμ. Σε αυτο εδω ειναι απο τοτε που το ανοιξε ο Κωστας. Αν παρατηρησεις ειναι και συντονιστρια σε αρκετα υποφορουμ και thread. Δεν ξερω ομως αν ειχατε μιλησει μεταξυ σας παλιοτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:09 pm

felia έγραψε:
Αμαν ρε Ελενη Laughing 

Η κοπελα ειναι απο το παλιο κιολας φορουμ. Σε αυτο εδω ειναι απο τοτε που το ανοιξε ο Κωστας. Αν παρατηρησεις ειναι και συντονιστρια σε αρκετα υποφορουμ και thread. Δεν ξερω ομως αν ειχατε μιλησει μεταξυ σας παλιοτερα.
Το εχω δει το ονομα ρε συ.Αν εχουμε μιλησει δεν θυμαμαι Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:14 pm

Ασχετο.Τωρα που ξεσκονισα τα κιταπια μου ειδα οτι η πρεμιερα της 9ης του Bones προβαλεται αποψε.Αρχιζει και επισημα η τηλεοπτικη σεζον στην Αμερικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:15 pm

Και το sleepy hollow στις 16 ξεκιναει παντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΔευ Σεπ 16, 2013 11:18 pm

Ναι,πρεπει να ειναι back2back.8-10 ειναι το Bones (2ωρη πρεμιερα) και στις 10 ειναι το Sleepy Hollow.Σε δυσκολη ωρα το δευτερο.Στο CBS την ιδια ωρα παιζει season finale Under The Dome.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Bones, κανείς? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Bones, κανείς? EmptyΤρι Σεπ 17, 2013 12:26 am

Ψιτ.
Εσυ η Original poster.
Μου λείπεις.
Sad 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bones, κανείς?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 25Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Lovely Bones/ Τα παραμυθένια οστά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: