Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;

Πήγαινε κάτω 
+4
Lenio
Eleni7
felia
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:34 pm

Δε μου κάνουν ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:42 pm

Eleni7 έγραψε:
Σου εχω ξαναπει ρε.Εχω φαει λιγο σποιλερ.Γι αυτο το κραταω τωρα.Αλλωστε λασκα δεν ειμαι.Εχω εξεταστικη.Αλλα 26 Σεπτεμβρη-1 Οκτωβρη δεν εχω να κανω τιποτα και ουτε θα φυγω τελικα απο εδω οπως το σκεφτομουν.Αρα θα το δω τοτε.

Κοιτα να δεις. ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΣΠΟΙΛΕΡ και οτι νομιζεις πως εχεις ακουσει και ξερεις. Δεν εχεις ιδεα του τι προκειται να δεις και πως θα σε επηρρεασει αυτο που θα δεις. Και αυτο στο λεω εγω που ξερεις πως δεν εχω τετοιο κολλημα για την σειρα σαν αυτο που εχεις εσυ. Πιστεψε με ΘΕΣ να δεις τα επεισοδια που εχεις αφησει και ειναι μεγαλο σου λαθος που δεν τα ειδες για εναν τετοιο λογο. Θα καταλαβεις τι εννοω οταν τελικα τα δεις. Ανεξαρτητα απο αυτο οποτε εσυ νιωσεις ετοιμη να τα δεις περιμενω οπωσδηποτε σχολιασμο. Ειδικα στα 2 τελευταια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:47 pm

Βασικα ειπα στον αδερφο μου που τα εχει δει τι εμαθα και μου ειπε "Σιγα ρε,κλαιν,δεν παιζει ρολο τι θα γινει αλλα πως θα γινει".Τι να πω.Μακαρι να μην μου το χαλασει τοσο πολυ γιατι εγω αυτο φοβαμαι.

Εγω το σποιλερ απο το 9 το εχω μαθει και εχει να κανει με θανατο πρωταγωνιστη.Καταλαβες δηλαδη.Απο τα αλλα 4 δεν ξερω απολυτως τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:49 pm

Φετος απο παλιες συνεχιζω με SPN και ισως OUAT (εδω ερωτηματικο)

Θα δω τον υπολοιπο κυκλο του Teen Wolf και GoT οταν παιχτει.

Πριν ξεκινησει ο τριτος κυκλος θα βαλω να το δω τον 2ο του Σερλοκ.

SoA και Πολα μεχρι τα χριστουγεννα θα τα εχω δει.

Και απο καινουργιες.

Agents of Shield.
Dracula
Sleepy Hollow
Black Sails

Ισως και promesa (ακομα χρωσταω τον πιλοτο οποτε θα δουμε και αν εχει και ο Κοτσος ορεξη για υποτιτλισμους)


Και εχω στο ματι και τις: White Queen, Under the Dome, Da Vinci αλλα αυτες ασε να μαζεψουν επεισοδια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:51 pm

Da Vinci μη.Μη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:51 pm

Eleni7 έγραψε:
Βασικα ειπα στον αδερφο μου που τα εχει δει τι εμαθα και μου ειπε "Σιγα ρε,κλαιν,δεν παιζει ρολο τι θα γινει αλλα πως θα γινει".Τι να πω.Μακαρι να μην μου το χαλασει τοσο πολυ γιατι εγω αυτο φοβαμαι.

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ....Αν δεν τον δεις ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!

Απλα δεν μπορεις....Οοοοταν το δεις θα καταλαβεις τι εννοω...

Και οχι ειναι αδυνατον να σου εχει χαλασει το οτιδηποτε. Trust me σε αυτο.
(Και ξερεις πως οταν μιλαω σοβαρα για αυτα τα θεματα ξερω τι λεω)


Παράθεση :
Εγω το σποιλερ απο το 9 το εχω μαθει και εχει να κανει με θανατο πρωταγωνιστη.Καταλαβες δηλαδη.Απο τα αλλα 4 δεν ξερω απολυτως τιποτα.
Αμ ουτε αυτο το σποιλερ που νομιζεις πως ξερεις το εχεις μαθει dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Οταν δεις θα καταλαβεις τι εννοω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:52 pm

Αν δώσεις το "πράσινο φως" στη σειρά αρκετό καιρό πριν τη δεις κανονικά, δε θα υπάρξει πρόβλημα. Αν πάλι δεις πιλότο και θελήσεις αμέσως τα επόμενα απλά θα περιμένεις. Εκτός κι αν με πιάσει να υποτιτλίζω πολύ lol! Αλλά το μαραθώνιο που έκανα με τη Πόλα τον Ιούνιο, δε τον ξανακάνω ποτέ lmao

ΥΓ Θα δεις και πιλότο Por que diablos Καλόπιασμα 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:53 pm

Eleni7 έγραψε:
Da Vinci μη.Μη.
Και εγω καπως ετσι ειμαι να σου πω την αληθεια αλλα εχει παρει καλες κριτικουλες....ασχετα που Ι^%$#$%^&*^% ολη την ιστορια και το πραγματικο προσωπο του Ντα βιντσι με ολους τους δυνατους και αδυνατους τροπους. Laughing 

Οποτε θα δωωωωωωωωωωωωω...προς το παρον την εχω απλα στο ματι...ειδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:54 pm

mkostas έγραψε:
Αν δώσεις το "πράσινο φως" στη σειρά αρκετό καιρό πριν τη δεις κανονικά, δε θα υπάρξει πρόβλημα. Αν πάλι δεις πιλότο και θελήσεις αμέσως τα επόμενα απλά θα περιμένεις. Εκτός κι αν με πιάσει να υποτιτλίζω πολύ lol!Αλλά το μαραθώνιο που έκανα με τη Πόλα τον Ιούνιο, δε τον ξανακάνω ποτέ lmao


Ναι ρε συ εννοειται πως αν δωσω πρασινο φως θα περιμενω...αν ξερω πως θα θελησεις να την υποτιτλισεις δεν θα εχω θεμα για το ποτε θα το κανεις. Κλαιν.


Παράθεση :
ΥΓ Θα δεις και πιλότο Por que diablos Καλόπιασμα

Αυτο που δεν ρωτας αλλα απλα μου το δηλωνεις εχει πολυ φαση dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;   Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 07, 2013 8:55 pm

Ξεχασα να βαλω στην λιστα και το Καστλ btw Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πόσες σειρές έχετε αυτή τη περίοδο και πόσες για το Χειμώνα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Οι χειρότερες σειρές
» Τι βλέπετε αυτή τη περίοδο;
» Σειρές στο RapidShare!
» Σειρές που έρχονται!
» Υλικό από σειρές.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: