Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια

Πήγαινε κάτω 
+3
Athina
felia
mkostas
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Ποια είναι η χειρότερη;
Φαίη Ξυλά (Ελλάδα)
Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_lcap14%Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Taliana Vargas (Κολομβία)
Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_lcap43%Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Edith Gonzalez (Μεξικό)
Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_lcap0%Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ellen Pompeo (ΗΠΑ)
Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_lcap43%Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Vera Fischer (Βραζιλία)
Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_lcap0%Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 7
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 6:01 pm

Διάφορες εθνικότητες lol!

Για τις 2 τελευταίες διάλεξα στη τύχη και για την Ελληνίδα νομίζω δε χρειάζονται συστάσεις dunato gelio ΣΚΑΤΟΥ και ΔΟΡΙΝΑ, ποια θα ψηφίσετε εσείς; lmao

Taliana Vargas

Η καλύτερή της ( dunato gelio) σκηνή:


Και η αντιπροσωπευτική dunato gelio 2:29 lmao


Edith Gonzalez

Η καλύτερή της στο 2:45 Laughing


Και η αντιπροσωπευτική Laughing


Ellen Pompeo



Vera Fischer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 8:10 pm

Ομολογουμενως ανταγωνιστικη ψηφοφορια Laughing 


Θα πω ομως Πομπεο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 8:15 pm

Χαχαχαχαχαχαχαχα, εγώ δε ξέεεερωωωω. Μόνο τη ξυλόκοτα έχω αποκλείσει - ΤΡΑΓΙΚΟ lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 8:20 pm

Αν ειχες δει την Πομπεο θα ηξερες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 8:23 pm

Την έχω δει τη γκιώσα αλλά έχω δει και τις άλλες lol! Σχεδόν δεν έχω δει τη γριά την ανοργασμική αλλά παρόλα αυτά παίζει και να ψηφίσω αυτή dunato gelioΤη Βραζιλιάνα λέω dunato gelioΑλλά έχω επιθυμία έντονη να ψηφίσω τη Vargas που την έχω φρέσκια και με 2 χαζοζεύγαρα feliaΑν δεν ήταν συμπαθητική η πιγκουϊνα δε θα το σκεφτόμουν καν dunato gelioΚαι είναι και η Gonzalez που είναι σκύλα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 9:59 pm

Χειρότερη απ' όλες μου φάνηκε η Vargas. Παρόλο που η Gonzalez και η Fischer είναι πιο κρύες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 10:13 pm

Το κακό με τη Vargas είναι πως δεν είναι καν κακή ηθοποιός. Γιατί απλά ΔΕΝ είναι ηθοποιός Laughing Δε σπούδασε καν και την έκαναν πρωταγωνίστρια έχοντας παίξει έναν μόνο ρόλο. Και ο παρτενέρ της και η ανταγωνίστριά της είναι εξίσου άπειροι με εκείνοι, οπότε δε τη σώζει ΤΙΠΟΤΑ! Και ενώ πήγε να κάνει μια ασήμαντη πρόοδο, στον Rafael Orozco της έτυχε παρτενέρ στα μέτρα της και ήταν το ζευγάρι ας τα να πάνε dunato gelio Για να σώσουν τη σειρά, έριξαν όλο το βάρος στον δολοφόνο του Orozco ενώ η σειρά ήταν αφιερωμένη σ'αυτόν Laughing Κρίμα που τη κατεβάζει η Caracol από το youtube και δεν μπορώ να βάλω τη σκηνή που έμαθε ότι έφαγε κέρατο dunato gelio

Εγώ, πάντως, κλίνω προς τη Fischer που την έχω δει να παίζει ελάχιστα γιατί είδα τα φιλιά της με τον Gianeτέτοιο και κόντεψα να ξεράσω emetos emetos emetos 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 10:27 pm

Ναι, ομολογουμένως τα φιλιά τους είναι άκρως αηδιαστικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 11:22 pm

Η Πομπεο δεν ανηκει σε αυτη την λιστα.Ειναι εκτος συναγωνισμου.Αδικο για τις αλλες υποψηφιες στο κυνηγι του τιτλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια   Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια EmptyΠεμ Αυγ 01, 2013 1:15 pm

Χαχαχαχαχαχαχα, τις είδες τις άλλες ή τα ψυχολογικά που σου άφησε η Pompeo δε σε αφήνουν να δεις τίποτα πιο κρύο; dunato gelio

Το αγαπημένο μου σχόλιο για τη δεύτερη σκηνή της Vargas. Αγαπημένο λόγω bold dunato gelio

Παράθεση :
UUSSFFFF CADA VEZ SOPORTO MENOS A LA NIÑA ESTÚPIDA ESA!!!!!!!! encima grita como una corroncha, pegarle al pobre Chepe que hizo lq haría cualquiera que le insulten a su madre,merece que la abofeteen a ella también.
lmao lmaolmaolmaolmaolmaolmaolmaolmaolmaolmaolmaolmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Η πιο ανέκφραστη παγοαγγούρω πρωταγωνίστρια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η πιο πουτ@ν^α πρωταγωνίστρια!
» Καλύτερη πρωταγωνίστρια
» Καλύτερη πρωταγωνίστρια
» Καλύτερη πρωταγωνίστρια
» Καλύτερη πρωταγωνίστρια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: