Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 6 Spoilers

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 6:05 pm

Με αυτα και με εκεινα σε ξεχασα και εσενα.Πως πας με την εξεταστικη ρε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 6:29 pm

τι εννοεις καλε?οτι ΑΚΟΜΑ πιστευεις οτι ΔΕΝ θα παρει τη δουλεια?affraid dunato gelio 

@καλα μωρε σημερα εδινα παλι, πηγα πολυ καλυτερα απο το πρωτο μαθημα αλλα καπου εκανα λαθος στη simplex και δεν μου εβγαιναν αρνητικοι οι συντελεστες για τη βελτιστη λυση και δεν μπορεσα να λυσω ολο το θεμα (1.30 ωρα μου πηρε η μαλακια ξανα και ξανα να βρω το λαθος και 5 και 6 επαναληψεις κοντεψε να μου γυρισει το ματι) και μετα εβλεπα οτι δεν προλαβαινω και λεω γαμα το κατερινα και πηγα να κανω τα αλλα τα οποια ηταν εξισου βουβαλια και γενικως ελυσα απ ολα αρπα κολλα ενω θα μπορουσα να τα λυσω κανονικα αλλα βγηκα εκτος χρονου με τη μαλακια.....κοινως παμε για 5αρακι στη καλυτερη Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 6:35 pm

xezoulina έγραψε:


@καλα μωρε σημερα εδινα παλι, πηγα πολυ καλυτερα απο το πρωτο μαθημα αλλα καπου εκανα λαθος στη simplex και δεν μου εβγαιναν αρνητικοι οι συντελεστες για τη βελτιστη λυση και δεν μπορεσα να λυσω ολο το θεμα (1.30 ωρα μου πηρε η μαλακια ξανα και ξανα να βρω το λαθος και 5 και 6 επαναληψεις κοντεψε να μου γυρισει το ματι) και μετα εβλεπα οτι δεν προλαβαινω και λεω γαμα το κατερινα και πηγα να κανω τα αλλα τα οποια ηταν εξισου βουβαλια και γενικως ελυσα απ ολα αρπα κολλα ενω θα μπορουσα να τα λυσω κανονικα αλλα βγηκα εκτος χρονου με τη μαλακια.....κοινως παμε για 5αρακι στη καλυτερη Laughing


Καλα μονο εσυ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 


Αφου ειναι ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ! Οταν κατι δεν μας βγαινει και βλεπουμε πως εχουμε κανει εκμεκ (ε καποια μαλακια εκανες) παμε στα αλλα θεματα και το προβληματικο το αφηνουμε για το τελος!

Ολα εγω θα στα μαθαινω; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 6:40 pm

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:


@καλα μωρε σημερα εδινα παλι, πηγα πολυ καλυτερα απο το πρωτο μαθημα αλλα καπου εκανα λαθος στη simplex και δεν μου εβγαιναν αρνητικοι οι συντελεστες για τη βελτιστη λυση και δεν μπορεσα να λυσω ολο το θεμα (1.30 ωρα μου πηρε η μαλακια ξανα και ξανα να βρω το λαθος και 5 και 6 επαναληψεις κοντεψε να μου γυρισει το ματι) και μετα εβλεπα οτι δεν προλαβαινω και λεω γαμα το κατερινα και πηγα να κανω τα αλλα τα οποια ηταν εξισου βουβαλια και γενικως ελυσα απ ολα αρπα κολλα ενω θα μπορουσα να τα λυσω κανονικα αλλα βγηκα εκτος χρονου με τη μαλακια.....κοινως παμε για 5αρακι στη καλυτερη Laughing


Καλα μονο εσυ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 


Αφου ειναι ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ! Οταν κατι δεν μας βγαινει και βλεπουμε πως εχουμε κανει εκμεκ (ε καποια μαλακια εκανες) παμε στα αλλα θεματα και το προβληματικο το αφηνουμε για το τελος!

Ολα εγω θα στα μαθαινω; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

το ξερω ρε φιλε, αλλα ηταν βασικο αυτο και επιανε πολυ και ΕΠΡΕΠΕ να το λυσω Laughing

παντως η μεγαλυτερη ξενερα ειναι να ξερεις τα θεματα και απο μια ΠΟΥΤΣΑ-ΜΑΛΑΚΙΑ να μην μπορεις να βρεις τη λυση, πραγματικα για λιγο ενιωσα a beautiful mind σημεραdunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 6:45 pm

Παράθεση :
τι εννοεις καλε?οτι ΑΚΟΜΑ πιστευεις οτι ΔΕΝ θα παρει τη δουλεια?affraid dunato gelio

Οχι,μπορει να την παρει.Δεν ειναι εκει το θεμα.Στα χρονικα περιθωρια ειναι το θεμα.Οτι η τυπισσα θα μεινει για τουλαχιστον 3 επεισοδια δεν σημαινει και οτι η Μπεκετ θα ειναι στην DC για 3.Υπαρχει προβλημα εδω και εχει να κανει με το τι θα κανει ο Καστλ.


Παράθεση :

@καλα μωρε σημερα εδινα παλι, πηγα πολυ καλυτερα απο το πρωτο μαθημα αλλα καπου εκανα λαθος στη simplex και δεν μου εβγαιναν αρνητικοι οι συντελεστες για τη βελτιστη λυση και δεν μπορεσα να λυσω ολο το θεμα (1.30 ωρα μου πηρε η μαλακια ξανα και ξανα να βρω το λαθος και 5 και 6 επαναληψεις κοντεψε να μου γυρισει το ματι) και μετα εβλεπα οτι δεν προλαβαινω και λεω γαμα το κατερινα και πηγα να κανω τα αλλα τα οποια ηταν εξισου βουβαλια και γενικως ελυσα απ ολα αρπα κολλα ενω θα μπορουσα να τα λυσω κανονικα αλλα βγηκα εκτος χρονου με τη μαλακια.....κοινως παμε για 5αρακι στη καλυτερη Laughing

Ρε μαλακα δεν επρεπε να μεινεις τοση ωρα εκει.Επρεπε να πας για τα αλλα και να επανελθεις εκει την τελευταια ωρα.Κανονας αυτο!Ακου μιαμιση ωρα!Τουλαχιστον τον τροπο επιλυσης του τον εγραψες;Μετραει αυτο.Και τα νουμερα να μην σου εβγαιναν τουλαχιστον να καταλαβει οτι ξερεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 6:58 pm

Παράθεση :
Ρε μαλακα δεν επρεπε να μεινεις τοση ωρα εκει.Επρεπε να πας για τα αλλα και να επανελθεις εκει την τελευταια ωρα.Κανονας αυτο!Ακου μιαμιση ωρα!Τουλαχιστον τον τροπο επιλυσης του τον εγραψες;Μετραει αυτο.Και τα νουμερα να μην σου εβγαιναν τουλαχιστον να καταλαβει οτι ξερεις.

ναι σε ολα το εκανα αυτο...και σε κατι συστηματα που δεν προλαβαινα να λυσω εξηγησα τι κανουμε...για να δουμε αν θα το δεχτει και θα με περασει ή αν θα παρω πουλο παλι..θυμαμαι το χα κανει αυτο στις πιθανοτητες και φοβομουνα οτι θα με κοψει αλλα ο θεουλης με περασε με 7.5 cheers

Παράθεση :
Οχι,μπορει να την παρει.Δεν ειναι εκει το θεμα.Στα χρονικα περιθωρια ειναι το θεμα.Οτι η τυπισσα θα μεινει για τουλαχιστον 3 επεισοδια δεν σημαινει και οτι η Μπεκετ θα ειναι στην DC για 3.Υπαρχει προβλημα εδω και εχει να κανει με το τι θα κανει ο Καστλ.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ελενη εχεις παρατηρησει τι γινεται οσες φορες εισαι σιγουρη και εχεις προαισθημα για κατι?dunato gelio dunato gelio dunato gelio

αμα διαβασες τι λεγαμε με την  σιχαμενη ειπαμε οτι μπορει να παιξει arc τυπου Jordan Shaw...αλλα πιστευω οτι η πρεμιερα θα ειναι πιο πολυ εισαγωγικη να σε βαλει στο νεο κλιμα...εχουν 2 προσωπα να μας συστησουν και ενα καινουργιο μερος εργασιας...η Στανα ειοπε επισης οτι το γεγονος οτι η Μπεκετ μπορει να φευγε απ το τμημα δεν σημαινει οτι δεν μπορει κιολας να συμβουλευει απο μακρια...κι αλλο hint..οποτε μπορει να βλεπουμε Καστ Εσπο Ραιαν και τη Ρειτσελ στο αστυνομικο και παραλληλα το πως η Μπεκετ προσπαθει στη DC...βασικα εχω την εντυπωση οτι θα προσπαθησουν να κανουν τη Μπεκετ να συνεισητοποιησει οτι δεν της αρεσει η δουλεια...δλδ αυτο που ειπες εσυ οτι το καταλαβε στο watershed ουσιαστικα δεν το καταλαβε και θα το καταλαβει τωρα...απο και και περα αν αυτο γινει με κοινη υποθεση στη Ν.Υ ή απο αποσταση δεν το ξερω...παντως 3 επεισοδια χωρις διαλογο c/b αποκλειεται οποτε με καποιο τροπο οι 2 ιστοριες θα ενωθουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 7:05 pm

xezoulina έγραψε:


Παράθεση :
Οχι,μπορει να την παρει.Δεν ειναι εκει το θεμα.Στα χρονικα περιθωρια ειναι το θεμα.Οτι η τυπισσα θα μεινει για τουλαχιστον 3 επεισοδια δεν σημαινει και οτι η Μπεκετ θα ειναι στην DC για 3.Υπαρχει προβλημα εδω και εχει να κανει με το τι θα κανει ο Καστλ.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ελενη εχεις παρατηρησει τι γινεται οσες φορες εισαι σιγουρη και εχεις προαισθημα για κατι?dunato gelio dunato gelio dunato gelio

αμα διαβασες τι λεγαμε με την  σιχαμενη ειπαμε οτι μπορει να παιξει arc τυπου Jordan Shaw...αλλα πιστευω οτι η πρεμιερα θα ειναι πιο πολυ εισαγωγικη να σε βαλει στο νεο κλιμα...εχουν 2 προσωπα να μας συστησουν και ενα καινουργιο μερος εργασιας...η Στανα ειοπε επισης οτι το γεγονος οτι η Μπεκετ μπορει να φευγε απ το τμημα δεν σημαινει οτι δεν μπορει κιολας να συμβουλευει απο μακρια...κι αλλο hint..οποτε μπορει να βλεπουμε Καστ Εσπο Ραιαν και τη Ρειτσελ στο αστυνομικο και παραλληλα το πως η Μπεκετ προσπαθει στη DC...βασικα εχω την εντυπωση οτι θα προσπαθησουν να κανουν τη Μπεκετ να συνεισητοποιησει οτι δεν της αρεσει η δουλεια...δλδ αυτο που ειπες εσυ οτι το καταλαβε στο watershed ουσιαστικα δεν το καταλαβε και θα το καταλαβει τωρα...απο και και περα αν αυτο γινει με κοινη υποθεση στη Ν.Υ ή απο αποσταση δεν το ξερω...παντως 3 επεισοδια χωρις διαλογο c/b αποκλειεται οποτε με καποιο τροπο οι 2 ιστοριες θα ενωθουν


++++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 7:15 pm

Παράθεση :
ναι σε ολα το εκανα αυτο...και σε κατι συστηματα που δεν προλαβαινα να λυσω εξηγησα τι κανουμε...για να δουμε αν θα το δεχτει και θα με περασει ή αν θα παρω πουλο παλι..θυμαμαι το χα κανει αυτο στις πιθανοτητες και φοβομουνα οτι θα με κοψει αλλα ο θεουλης με περασε με 7.5

Ε θα σε περασει τοτε.Για την ακριβεια αν ηταν μαθηματικος θα σε περναγε.Αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις.Σε κοβω για 5αρακι.


Οχι καλε,τωρα δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα.Κραταω πισινη για ολα.Ακομη και για τον αν παρει ή οχι την δουλεια,σε τετοια φαση.


Ελα ρε,μου φανταζει πολυ πολυ δυσκολο επι 3 επεισοδια να ειναι στην DC.Και να τρεχουν και διαφορετικες υποθεσεις;Δεν γινονται αυτα.Το μπατζετ της σειρας ειναι σχεδον μικροσκοπικο για να τρεχουν 2 διαφορετικα σκηνικα δουλειας (μαζι και με τους ηθοποιους που θα δουλευουν στο καθενα ως μπατσοι ή πρακτορες και φυσικα τους μαρτυρες ή τους ενοχους).Για το πρωτο επεισοδιο ναι,ισως κατι γινει.Αλλα για 3;Μπα.Απλα θα προσπαθησουν να καλυψουν λιγο το χρονικο διαστημα απουσια της με time jump.Ε μετα θα γυρισει η Μπεκετ στο Τμημα και θα πετυχει εκει την αλλη με "ευχαριστες" συνεπειες.

Παντως το μεγαλυτερο προβλημα στο σεναριο με τα "3 επεισοδια στην DC" παραμενει ο Καστλ.Οπως και να το δεις.Θα του πει οχι και θα παει DC;Ειναι δυνατον σε τετοια περιπτωση ο Καστλ να παει στο Τμημα μονος και να κανουν να ειδωθουν για 3 επεισοδια;Φανταζει δυσκολο.Θα του πει ναι και θα παει και αυτος στην DC;Και τι θα κανει εκει;Θα τον παρει μαζι στο FBI;Επισης πολυ δυσκολο.Υπαρχει προβλημα εδω.


Εγω παντως αν παρει την δουλεια,προβλεπω πρεμιερα με DC μετα απο time jump αλλα μεχρι το τελος του επεισοδιου για καποιον Χ λογο θα εχει γυρισει NY
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 7:25 pm

ο Καστλ δεν θα παει DC με τη καμια γιατι πρακτικα και σεναριακα ειναι αχρηστος εκει...δεν πιστευω οτι θα τους χωρισει ο Μαρλοου, πιστευω οτι θα αφησουν να  εννοηθει αυτο που ειπε η Στανα (η οποια αν το παρατηρησεις περα απ το μπεμπε που ειπε για πλακα σε ολα τ αλλα εχει πεσει μεσα που σημαινει οτι ξερει πολυ καλα τι γινεται) οτι ειναι η δουλεια του τετοια (και η τσεπη του) που μπορει καθε Σ/Κ να πηγαινοερχεται...καπως ετσι το ειπε οποτε εγω λεω οτι ναι μεν ο Καστλ θα ναι Ν.Υ αλλα θα αφησουν να εννοηθει οτι πηγαινοερχοταν  DC το καλοκαιρι...τωρα οσον αφορα τη Μπεκετ...και γω δεν πιστευω οτι επι 3 επεισοδια θα την εχουν χωρια..μπορει στο πρωτο αλλα  μετα DC και τμημα να χουν κοινη υποθεση και να στειλουν τη Μπεκετ σαν αντιπροσωπο μιας που δουλευε παλια εκει, ακριβως αυτο που ειπε η σιχαμενη δλδ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Castle Season 6 Spoilers - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 7:29 pm

παντως το ποστ με τα μαξιλαρια απ το Μαροκο ειναι οντως περιεργο, αν της φτιαχνουν το διαμερισμα στη dc δεν θα το δειξουν μονο σε ενα επεισοδιο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 6 Spoilers
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 5 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: