Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Άντρες έτοιμοι για όλα

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Άντρες έτοιμοι για όλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άντρες έτοιμοι για όλα   Άντρες έτοιμοι για όλα EmptyΠαρ Ιουν 28, 2013 2:45 pm

Τόσο καιρό στην Αθήνα ούτε που είχα σκεφτεί να πάω γιατί δε μ'αρέσουν Ρέππας-Πως τον λένε ούτε και κάποιοι ηθοποιοί... Αλλά τώρα με τη περιοδεία ήρθε Τρίκαλα και η φοράδα ήθελε να δει Τσιμιτσέλη, οπότε πήγαμε. Και ρεεεε, είχε πάρα πολύ γέλιο dunato gelio dunato gelio dunato gelio Και δε το περίμενα με τίποτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Άντρες έτοιμοι για όλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άντρες έτοιμοι για όλα   Άντρες έτοιμοι για όλα EmptyΣαβ Ιουλ 06, 2013 1:05 pm

Μου το είχε πει μια φίλη μου ότι έχει γέλιο κι είναι ευχάριστη που γενικά είναι σοβαρή και δεν τη βρίσκει με σαχλαμάρες..

Με έπρηζε μια άλλη φίλη μου να πάμε, αλλά δεν υπέκυψα..Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Άντρες έτοιμοι για όλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άντρες έτοιμοι για όλα   Άντρες έτοιμοι για όλα EmptyΣαβ Ιουλ 06, 2013 1:12 pm

Ανυπέκυπτη Πουτσίλβ Laughing

Μια γριά που φέρνει φαγητό στον παπά που μένει δίπλα μας, ήξερε για κάποιο λόγο πως πήγα και με ρώτησε αν βγήκαν στα αλήθεια γυμνοί οι πρωταγωνιστές και γελούσε σαν ξαναμμένη dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Άντρες έτοιμοι για όλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τελικός] Άντρες ηθοποιοί 20-29
» [Τελικός] Άντρες ηθοποιοί 50+
» [Τελικός] Άντρες ηθοποιοί 40-49

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Δραστηριότητες :: Πάμε θέατρο-
Μετάβαση σε: