Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Off Topic - Το γατουλίνι που φιλοξενώ έχει ανάγκη άμεσης υιοθεσίας

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Off Topic - Το γατουλίνι που φιλοξενώ έχει ανάγκη άμεσης υιοθεσίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Off Topic - Το γατουλίνι που φιλοξενώ έχει ανάγκη άμεσης υιοθεσίας   Off Topic - Το γατουλίνι που φιλοξενώ έχει ανάγκη άμεσης υιοθεσίας EmptyΤρι Ιουν 22, 2010 5:52 pm

Φιλοξενώ εδώ κ δύο μέρες ένα γατάκι που χρειάζεται να υιοθετηθεί γιατί το δικό μου κοντεύει να το φάει ολόκληρο κ αυτό είναι πολύ μικρούλη.... Επίσης η μαμά μου είναι στα πρόθυρα εγκεφαλικού γιατί της έφερα το γατί χωρίς να το γνωρίζει εκ των προτέρων οπότε κοντεύει κ εκείνη να το φάει ζωντανό. Όποιος, λοιπόν, θέλει να υιοθετήσει ένα απίστευτα χαδιάρικο κ χουρχούρικο γατουλίνι ας επικοινωνήσει μαζί μου κ σας παρακαλώ πολύ προωθήστε την αγγελία μου με την φώτο του μωρού όπου μπορείτε - fcb κτλ. Η αγγελία:




Ο υπερτρυφερός Τζίμυ ψάχνει ένα σπιτάκι για να του δώσει όλη τη φροντίδα που αναζητά κ χρειάζεται. Βρέθηκε πριν μερικές μέρες στον δρόμο, προσπαθώντας να διασχίσει την Βουλιαγμένης, τρεμάμενο κ φοβισμένο αλλά για καλή του τύχη μία κοπέλα το έσωσε τελευταία στιγμή. Εκεί, όμως, αντιμετώπισε μία εχθρική γατούλα που το δάγκωνε όλη μέρα κ τώρα φιλοξενείται από μένα όπου αντιμετωπίζει κ πάλι τα ίδια οπότε χρειάζεται άμεση υιοθεσία. Ο Τζιμάκος, είναι δύο μηνών περίπου, εμβολιασμένο κ αποπαρασιτωμένο εσωτερικά κ εξωτερικά. Έχει το βιβλιάριό του αλλά κ την προίκα του - σκαφούλα, βούρτσα, πιατάκι κ παιχνιδάκια - κ το μόνο που ζητάει τώρα είναι μία ζεστή αγκαλιά για να ησυχάσει. Δίνεται αποκλειστικά σε φιλόζωους με την προϋπόθεση ότι θα του γίνει στείρωση στην κατάλληλη ηλικία. Τηλεφωνο: 6948957791 - Σοφία


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
 
Off Topic - Το γατουλίνι που φιλοξενώ έχει ανάγκη άμεσης υιοθεσίας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Έχει ξεπεράσει κάποιο remake το original;
» Y:THE LAST MAN (δεν εχει σχεση με Castle για τους υπολοιπους)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Γενικό φόρουμ-
Μετάβαση σε: