Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 3x05

Πήγαινε κάτω 
+2
Eleni7
filareti
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 12:13 am

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

filareti έγραψε:

Να μας φτασεις...υπαρχει κινητρο sfirizi οπως επιβεβαιωνουν και τα γραπτα της Φελιας.

Τα γραπτά της Φέλιας επιβεβαιώνουν ότι θα το δω και θα λυσσάξω, για κίνητρο το 'χεις αυτό? Laughing

Μωρέ, εντάξει, καλούτσικη είναι σε σχέση με άλλους εκεί μέσα, αλλά είναι τελείως σπαστική ρε παιδί μου ώρες ώρες! Ο Τζονάκος μου είναι για καλύτερες! (Τι λέω gelio )

Παράθεση :
Και θελω σχολια και στο 2,εστω και περιληπτικα devil smiley

affraid Και μόλις ετοιμαζόμουν να γράψω ότι το είδα, βαριέμαι να σχολιάσω αλλά ταυτίζομαι με το σχολιασμό που είχες κάνει εσύ για άλλη μια φορά! gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 12:31 am

Silv έγραψε:
dunato gelio dunato gelio dunato gelio

filareti έγραψε:

Να μας φτασεις...υπαρχει κινητρο sfirizi οπως επιβεβαιωνουν και τα γραπτα της Φελιας.

Τα γραπτά της Φέλιας επιβεβαιώνουν ότι θα το δω και θα λυσσάξω, για κίνητρο το 'χεις αυτό? Laughing

Μωρέ, εντάξει, καλούτσικη είναι σε σχέση με άλλους εκεί μέσα, αλλά είναι τελείως σπαστική ρε παιδί μου ώρες ώρες! Ο Τζονάκος μου είναι για καλύτερες! (Τι λέω gelio )

Παράθεση :
Και θελω σχολια και στο 2,εστω και περιληπτικα devil smiley

affraid Και μόλις ετοιμαζόμουν να γράψω ότι το είδα, βαριέμαι να σχολιάσω αλλά ταυτίζομαι με το σχολιασμό που είχες κάνει εσύ για άλλη μια φορά! gelio

Κοιτα δειχνοντας ψυχικο μεγαλειο μπορω να σε συγχωρησω σ'αυτην την περιπτωση μονο και μονο γιατι θα συγκινηθω βλεποντας να παραθετεις αυτα που λεω και να συμφωνεις klaps Ειναι καρμικο gelio

Ε λογικα θα δεις και κατι ενδιαφερον απο μεριας Τζον....υποθετω gelio Οταν του λεει you know nothing John snow ειναι το πιο αφορητο.Αμα του δινανε ενα καυσοξυλο καθε φορα,θα ειχε να βγαλει ολο το χειμωνα! Σιγα την πολυξερη!
Aλλα προσωπικα δεν τον εχω και για πολυ καλυτερες Razz Ειμαι κακια το ξερω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:09 am

Πείτε μου πως ήταν τρολ κάτι σποιλεριάστικο που διάβασα... Σας παρακαλώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:43 am

Δεν είναι το σπόιλερ με το οποίο απειλώ τη Βαζέλω. Δε ξέρω αν αυτό σε καθησυχάζει Laughing

ΥΓ Η διορία της Βαζέλως για να δει το 1... ... ... ... έληξε affraid mpoxoxo cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:46 am

Τέρψη έγραψε:
Πείτε μου πως ήταν τρολ κάτι σποιλεριάστικο που διάβασα... Σας παρακαλώ...



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι μην ανησυχεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


mkostas έγραψε:
Δεν είναι το σπόιλερ με το οποίο απειλώ τη Βαζέλω. Δε ξέρω αν αυτό σε καθησυχάζει Laughing

ΥΓ Η διορία της Βαζέλως για να δει το 1... ... ... ... έληξε affraid [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers

Μην της κανεις τιποτα βαρυ ρε....σαν να κλεβεις εκκλησια ειναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (Και ειναι και Μ.Βδομαδα αθεε ντροπη σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.])
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:48 am

Αυτό που ζητάς το ζητάς σοβαρά ή επιχειρείς να πείσεις πως δεν είσαι τόσο κάργια όσο δείχνεις; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:59 am

Δειχνω εγω καργια; .... Με συγκινεις Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:59 am

Λοιπόν το είδα και γω το επεισόδιο σήμερα.
Δεν καταλαβαίνω ποτέ πως περνάει ο χρόνος με αυτή τη σειρά.

Ο Τζον που είδε χαρά στα σκέλια του, με την Ίγκριντ δεν μου ταιριάζουν καθόλου, μα καθόλου όμως. Αυτή μου την σπάει κιόλας, από το βιβλίο δλδ μου την έσπαγε.

Την καημένη την Σάνσα τι την περιμένει. Την Λόρας θέλει και άλλο της ετοιμάζουν. Η τελευταία σκηνή ήταν απείρως θλιβερή. Ακόμα και που λυπάσαι την Σέρσι λίγο. Της άξιζε βέβαια αυτή η τάπα που έφαγε γιατί είχε τρομερά χαιρέκακο ύφος όταν ο πατέρας της ανακοίνωνε τα νέα στον Τύριον. Όμως πήρε και εκείνη την ανακοίνωσή της μετά και ησύχασε. Την λυπήθηκα λίγο γιατί θυμήθηκα μερικές από τις ελαχιστότατες σκηνές που έχω λυπηθεί την Σέρσι, όπως εκείνη που μιλά με τον Ρόμπερτ στην πρώτη σεζόν. Δεν ήταν πάντα μια κακιασμένη μάγισσα, κάποτε είχε αθώα κοριτσίστικα συναισθήματα κι αυτή και ο τρόπος που ο πατέρας της την χειρίζεται σαν αντικείμενο είναι χυδαίος. Πλέον βέβαια μπορείς να πεις πως την αξίζει μετά από όσα έχει κάνει κι αυτή. Τότε όμως που την έστειλε με το ζόρι στον Ρόμπερτ ήταν τρομερό.

Τον Τζέιμι εγώ τον συμπόνεσα και μου άρεσε ο μονόλογός του. Γενικά είχα αρχίσει να τον συμπαθώ και συμπονώ από το βιβλίο ακόμα στις σκηνές του αυτές. Θεωρώ πως δεν είναι κακός, πραγματικά το πιστεύω. Δεν είναι Σέρσι και Τάυγουιν αυτός, απλά έχει ζήσει μέσα σε αυτή την οικογένεια και αυτό ποτέ δεν μπορεί να σου βγει σε καλό.

Ο Ρόμπ κάνει πλέον το ένα λάθος μετά το άλλο. Σήμερα δεν έπρεπε να σκοτώσει τον Κάρσταρκ, ήταν λάθος του. Και ειδικά όταν και ο ίδιος πλέον δεν μπορεί να καυχηθεί πως είναι ο πιο τίμιος. Όλοι ξέρουν πως έσπασε τον όρκο του να παντρευετεί την κόρη του Φρέυ και αν και λάθος κίνηση ο Κάρσταρκ κινήθηκε από την αδικία που τον έπνιγε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 1:57 pm

filareti έγραψε:

Κοιτα δειχνοντας ψυχικο μεγαλειο μπορω να σε συγχωρησω σ'αυτην την περιπτωση μονο και μονο γιατι θα συγκινηθω βλεποντας να παραθετεις αυτα που λεω και να συμφωνεις klaps Ειναι καρμικο gelio

Εντάξει, πες πως το έκανα ήδη! Επόμενος σχολιάσμος μου στο 3 τώρα Laughing gelio

Τέρψη έγραψε:
Ο Τζον που είδε χαρά στα σκέλια του, με την Ίγκριντ δεν μου ταιριάζουν καθόλου, μα καθόλου όμως. Αυτή μου την σπάει κιόλας, από το βιβλίο δλδ μου την έσπαγε.

Πες τα χρυσόστομη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

3x05 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3x05   3x05 - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 30, 2013 9:10 pm


Παράθεση :
Εντάξει, πες πως το έκανα ήδη
tsk

Παράθεση :
Πείτε μου πως ήταν τρολ κάτι σποιλεριάστικο που διάβασα... Σας παρακαλώ...
Μπα δεν ηταν... No cyclops

....

dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
3x05
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: