Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 STILL

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:02 pm

Παράθεση :
Πιο πολυ πιστευω οτι κολλαει με την 2 σε στυλ.

ναι μοιαζει με τη δευτερη σε στυλ..γενικα ηταν light σεζον,καμια σχεση με τη τεταρτη...παρ ολα αυτα απο αποψη storytelling και ισσοροπιας κερδιζει η τριτη σεζον...αλλα υποκειμενικα καθαρα τη 5η την ευχαριστηθηκα πολυ περισσοτερο...ισως βεβαια δεν κρινω και σωστα γιατι τις προηγουμενες 3μιση σεζον τις ειδα μονοκοπανια και οχι οπως τη μιση τεταρτη και 5η..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:08 pm

Και εγω την εχω ευχαριστηθει παρα πολυ την 5η.Περισσοτερο απο καθε αλλη.Αλλα ισως εχεις ενα δικιο που λες οτι ειναι υποκειμενικο αυτο επειδη τα ειδαμε μονοκοπανια.Στην 4η και 5η καναμε πολυ αναλυτικοτερους σχολιασμους,σκεφτομασταν καλυτερα αυτα που βλεπαμε επειδη ειχαμε χρονο αναμεσα στα επεισοδια κτλ.Καναμε καλυτερη εκτιμηση των καταστασεων δηλαδη.Στις 3 πρωτες δεν το ειχαμε αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:15 pm

Eleni7 έγραψε:
Και εγω την εχω ευχαριστηθει παρα πολυ την 5η.Περισσοτερο απο καθε αλλη.Αλλα ισως εχεις ενα δικιο που λες οτι ειναι υποκειμενικο αυτο επειδη τα ειδαμε μονοκοπανια.Στην 4η και 5η καναμε πολυ αναλυτικοτερους σχολιασμους,σκεφτομασταν καλυτερα αυτα που βλεπαμε επειδη ειχαμε χρονο αναμεσα στα επεισοδια κτλ.Καναμε καλυτερη εκτιμηση των καταστασεων δηλαδη.Στις 3 πρωτες δεν το ειχαμε αυτο.

++++++++

μαλακα τι λες τωρα ποιους αναλυτικους σχολιασμους αν βλεπαμε το 3χ24 LIVE?

μετα θα χαμε πεσει σε κωμα....μια ο πυροβολισμος, μια το ily απορω ΠΩΣ ο κοσμος δεν επαθε εγκεφαλικο!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:24 pm

Καλα για το 324 νιωθω πολυ κωλοφαρδη που δεν το ειδα live.Δεν ξερω τι θα εκανα,πραγματικα.Ειχα φρικαρει οταν το ειδα μονοκοπανια αλλα τοτε ειχα στο pc ηδη κατεβασμενο το 401.Ουτε 10 λεπτα δεν μπορουσα να περιμενω.Αλλα να το δω live χωρις εσενα να μου λες "προσοχη στο φιναλε","πρεπει να εχετε κατεβασει και το 401" κτλ και να περιμενω και σαν τον μαλακα 5 ολοκληρους μηνες;Με ΤΙΠΟΤΑ!Οποιος απο το φαντομ το αντεξε αυτο τοτε μπορει να αντεξει τα παντα.Φαντασου το tumblr την επομενη του επεισοδιου.Ε ρε τι θα γινοταν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:33 pm

Eleni7 έγραψε:
Καλα για το 324 νιωθω πολυ κωλοφαρδη που δεν το ειδα live.Δεν ξερω τι θα εκανα,πραγματικα.Ειχα φρικαρει οταν το ειδα μονοκοπανια αλλα τοτε ειχα στο pc ηδη κατεβασμενο το 401.Ουτε 10 λεπτα δεν μπορουσα να περιμενω.Αλλα να το δω live χωρις εσενα να μου λες "προσοχη στο φιναλε","πρεπει να εχετε κατεβασει και το 401" κτλ και να περιμενω και σαν τον μαλακα 5 ολοκληρους μηνες;Με ΤΙΠΟΤΑ!Οποιος απο το φαντομ το αντεξε αυτο τοτε μπορει να αντεξει τα παντα.Φαντασου το tumblr την επομενη του επεισοδιου.Ε ρε τι θα γινοταν!

μαλακα καλομελετα....κατσε μη τη παθουμε τωρα που το παιζουμε χαλαρες... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:36 pm

Εγω τα χω πει!Θα παρω τις προφυλλαξεις μου για το φιναλε!Αυτη την τρολοσουπια δεν την εμπιστευομαι οταν το παιζει χαλαρος!Εκει ειναι που πρεπει να φοβασαι!Αλλα φιναλε σαν το 324 δεν θα δουμε πιστευω.Οχι απο πλευρας ποιοτητας.Αλοιμονο.Αλλα απο πλευρας εξελιξεων που εκαναν το σαγονι σου ισα με το πατωμα.Το κλιφ παντως το φοβαμαι τρομερα πολυ φετος.Περυσι ηταν εντελως light.Μου εχετε μολυνει και το μυαλο με την απαγωγη κλωσσες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:46 pm

Eleni7 έγραψε:
Εγω τα χω πει!Θα παρω τις προφυλλαξεις μου για το φιναλε!Αυτη την τρολοσουπια δεν την εμπιστευομαι οταν το παιζει χαλαρος!Εκει ειναι που πρεπει να φοβασαι!Αλλα φιναλε σαν το 324 δεν θα δουμε πιστευω.Οχι απο πλευρας ποιοτητας.Αλοιμονο.Αλλα απο πλευρας εξελιξεων που εκαναν το σαγονι σου ισα με το πατωμα.Το κλιφ παντως το φοβαμαι τρομερα πολυ φετος.Περυσι ηταν εντελως light.Μου εχετε μολυνει και το μυαλο με την απαγωγη κλωσσες!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

να ΕΥΧΕΣΑΙ να ειναι απαγωγη και να μην ειναι χωρισμος ή να μην αφησουν τα συναισθηματικα τους αλυτα για 5 μηνες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 6:50 pm

Χωρισμος δεν παιζει ρε!Το εχει πει η Στανα οχι τιποτα αλλο.Αυτη την εμπιστευομαι.Ειπε για ικανοποημενους φαν στο φιναλε οποτε οκ.ΟΧΙ ΑΠΑΓΩΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΚυρ Απρ 28, 2013 7:23 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

STILL - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: STILL   STILL - Σελίδα 10 EmptyΔευ Απρ 29, 2013 1:20 pm

Δεν βλεπω πολυ προμοσιον για το αποψινο.Ειδικα απο τον κοσμο (το εχουν δει κιολλας).Ελπιζω να μην εχουμε ασχημα νουμερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
STILL
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: