Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...

Πήγαινε κάτω 
+5
Eleni7
mkostas
fayvl
felia
katroulina
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 46 ... 88, 89, 90  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
malu

malu


Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2013

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΣαβ Οκτ 05, 2019 9:22 pm

felia έγραψε:
Μπηκα και εγω με μια χαρα Laughing 

Αχου μην μου βαζεις εδω μεσα πραγματα για πραγματα που μου προκαλουν αλλεργια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Εδω μπορεις να βαλεις για Delena: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Kαι εδω  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] για οτι αλλο εχει σχεση με vampires εκτος TVD ακομα και για το εξω απο δω μακρια απο μας Twilight Laughing

O.k. Smile . Βασικά είμαι η εξωγήινη που δεν έχει ιδέα μόνο πεθαίνω από την πλήξη τελευταία και ποστάρω συνεχώς, αλλά θα το βρω flower .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/
malu

malu


Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2013

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΣαβ Οκτ 05, 2019 9:31 pm

Όλα είναι Delena; O.k. ας το σβήσει η διαχειρίστρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΣαβ Οκτ 05, 2019 9:37 pm

Μην ανησυχεις καλε...αχαχαχα...απλα ειμαι καταναγκαστικη ειδικα με αυτο το ship που ειναι ενα απο τα TOP 3 ολων μου των ships.  Και βασικα ειμαι αλλεργικη στο twilight και σε οτι εχει σχεση με Damon και κυριως Ελενα Razz
Μην μου δινεις σημασια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΣαβ Οκτ 05, 2019 11:39 pm

malu έγραψε:
Όλα είναι Delena; O.k. ας το σβήσει η διαχειρίστρια.

Ποια διαχειριστρια; Η Ζαρταλουδη; Που πεφτει το φορουμ και κανει να το παρει χαμπαρι 5 μερες; Ποσταρε οποτε και οτι θες καλε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΚυρ Οκτ 06, 2019 1:04 am

Καλα εγω θα μπορουσα να το διαγραψω αλλα δεν βαριεσαι κουκου... Laughing

.....5 μερες; Λιγες βαζεις Ελενη  dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
malu

malu


Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2013

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΚυρ Οκτ 06, 2019 11:02 am

Καλά όοοοοοταν εμφανιστεί dunato gelio , να πατήσει το x που της εμφανίζεται δεξιά στο εν λόγω μήνυμά μου. Για να της πω να το μεταφέρει θα χρειαστεί να κάνω σεμινάριο, ε tongue ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΚυρ Οκτ 06, 2019 1:34 pm

malu έγραψε:
Καλά όοοοοοταν εμφανιστεί dunato gelio , να πατήσει το x που της εμφανίζεται δεξιά στο εν λόγω μήνυμά μου. Για να της πω να το μεταφέρει θα χρειαστεί να κάνω σεμινάριο, ε tongue ;

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio


Και εγω μπορω να το διαγραψω αλλα σιγα μην μπαινουμε τωρα στις διαδικασιες να διαγραφουμε και να μεταφερουμε...αν δεν το καταλαβες ειμαστε ολιγον τι χυμα εδω μεσα...απλα εγω ειμαι συνηθως λιγο πιο ψυχαναγκαστικη με τις εμμονες μου...λιγο μην φανταστεις ....οσο παταει ο ελεφαντας Laughing ...για τα ship μου βασικα dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
malu

malu


Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2013

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΤρι Οκτ 08, 2019 7:34 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΣαβ Οκτ 12, 2019 11:08 am

χαχαχαχαχαχα σκαστε3 ρε μλκες ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΕΙΔΑ (με λιγη καθυστερηση μεν) ΑΛΛΑ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...   Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc... - Σελίδα 89 EmptyΣαβ Οκτ 12, 2019 4:54 pm

xezoulina έγραψε:
χαχαχαχαχαχα σκαστε3 ρε μλκες ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΕΙΔΑ (με λιγη καθυστερηση μεν) ΑΛΛΑ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

7 μερες μετα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 89 από 90Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 46 ... 88, 89, 90  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Klaus & Caroline (Klaroline) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Damon & Elena (Delena) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Stefan & Elena (Stelena) _ vids , art, gifs, scenes, etc...
» Klaus/Joseph Morgan
» SoA vids!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: