Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 La Promesa VS Tres Caines

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Ποια σειρά σας φαίνεται πιο ενδιαφέρουσα;
La Promesa
La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tres Caines
La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 I_vote_lcap100%La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 2
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 07, 2013 9:52 am

mkostas έγραψε:
Γιατί; tsk

Η promesa μου άρεσε πολύ στο πρόμο αλλά οι Caines έχουν πιο ενδιαφέρουσα ιστορία. Και σαν πρώτο επεισόδιο ήταν γαμάτο, και γεμάτο ένταση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 07, 2013 9:53 am

Εμένα μου φαίνεται σημαντικότερο το θέμα της Promesa και πιο μακριά απ'αυτά που έχουμε συνηθίσει. Και, κυρίως, μ'αρέσει ΑΠΕΙΡΩΣ περισσότερο σαν παραγωγή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 07, 2013 9:59 am

Γιαυτό κινδυνεύει να κοπεί γιατί είσαι γρουσούζης!! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 07, 2013 10:02 am

Ου να μου χαθείς, κάργια ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 07, 2013 10:19 am

mkostas έγραψε:
Ου να μου χαθείς, κάργια ooxi


Όχι δεν θα σου χαθώ, χάνε!! to kapelo tou gianni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 15, 2013 4:32 pm

Ζητώ συγνώμη απο τους φαν του Tres Caines, δεν έχω πρόθεση να θίξω κανέναν αλλά η σειρά είναι αστεία. Νόμιζα πως μας κάνει πλάκα το RCN βλέποντας την. Αρκεί να πω πως μου θύμισε το La Reina del Sur! Μέχρι και τα τούρκικα καλύτερη παραγωγή απο αυτά τα 2 έχουν!
Η Promesa είναι άλλο επίπεδο και για άλλο κοινό. Είναι αψεγάδιαστη παραγωγή κι έχουν κάνει εξαιρετικό κάστινγκ. Και τι να πω για την ιστορία? Ο μόνος τρόπος να μείνει κανείς ασυγκίνητος, είναι να μην έχει ίχνος ευαισθησίας και ανθρωπιάς μέσα του. Δεν αξίζει την χαμηλή τηλεθέαση, είναι απο τις καλύτερες σειρές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 15, 2013 4:56 pm

Σαν παραγωγή ή σαν σειρά γενικότερα σου φαίνεται αστεία; Η παραγωγή λογικό να μην είναι καλή όπως λογικό και το να θυμίζει LRDS... RTI και οι 2.

Όντως κρίμα για το La Promesa αλλά ο κόσμος πλέον δεν έχει υπομονή, αν μια σειρά είναι αργή, τη παρατάει. Θα μπορούσε βέβαια να τα πάει και καλύτερα αλλά η CRC την ανακοίνωσε πέρυσι, έβγαλε και trailers και τελικά δε την έβαλε... Ο κόσμος σκέφτηκε πως η σειρά δεν είναι καλή και τώρα μοιάζει "μπαγιάτικη".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 16, 2013 12:39 am

Δεν μπορώ να κρίνω το σενάριο αν πρώτα δεν ξέρω την πραγματική ιστορία στην οποία βασίζεται. Αλλά σύμφωνα με σχόλια που διαβάζω, έχει πολλές και σοβαρές ανακρίβιες.
Άσχετα απο αυτό, μια κακή παραγωγή διαλύει τα πάντα. Η σειρά δεν πείθει. Τα όπλα φαίνονται ψεύτικα, τα ειδικά εφέ στις εκρήξεις είναι γελοία και το μοντάζ είναι απαράδεκτο! Για να μην σχολιάσω τα λάθη και τις απροσεξίες που δίνουν και παίρνουν. Φανταστείτε, στους τίτλους αρχής λένε πως ο Gregorio Pernia παίζει τον Vicente Castapo και ο Elkin Diaz τον Fidel, ενώ είναι το ακριβώς αντίστροφο!
Οι ερμηνείες το κάνουν ακόμα χειρότερο το θέαμα. Ο Pernia, ειδικά, είναι τραγικός!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Promesa VS Tres Caines   La Promesa VS Tres Caines - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 16, 2013 2:14 pm

Εγώ γνωρίζω ελάχιστα τη πραγματική ιστορία, οπότε, αυτό που δείχνει η σειρά, μου φαίνεται ενδιαφέρον. Παρά τις άπειρες αδυναμίες που έχει. Αδυναμίες που τις περίμενα... To RTI εδώ και 10 χρόνια, δούλευε για Telemundo... Και ο Bolivar είναι σεναριογράφος του Κάπο...

Για τη Promesa διαβάζω πολύ καλά σχόλια αλλά όλοι συμφωνούν πως είναι πολύ αργή. Χρειάστηκαν, λένε, 7 επεισόδια για να καταλάβουν οι πρωταγωνίστριες ότι τις έχουν απαγάγει για να τις κάνουν πόρνες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
La Promesa VS Tres Caines
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» La Parabola de Pablo και Tres Caines στα χνάρια του Καρτέλ
» Los 3 Caines
» Saga του Mesa para tres
» La Promesa: Banda Sonora
» Music chat με τραγούδια της Promesa

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: