Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Χάρτινα Λουλούδια

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Χάρτινα Λουλούδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Χάρτινα Λουλούδια   Χάρτινα Λουλούδια EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 4:30 pm

Δραματοποιημένο Μυθιστόρημα του Έγκον Γουλφ
Σκηνοθεσία: Κ. Φιλίππογλου
Ερμηνεύουν: Κ. Λέχου, Άρ. Σερβετάλης.
Καλλ. συνεργασία: Φρ. Κορρού. Μετάφρ.: Εύα Μπίθα. Σκην.-κοστ.: Γ. Μετζικώφ. Μουσ.: Lost Bodies. Φωτ.: Μ. Μάσχα.
Θέατρο Ιλίσια

Ένας περιθωριακός τύπος εισβάλλει στο σπίτι μιας εκλεπτυσμένης αστής. Η σύγκρουση ανάμεσά τους είναι μοιραία.

"Πρόκειται για μια σκληρή και ποιητική εξερεύνηση της ανθρώπινης φύσης που αναζητά, διεκδικεί, ικετεύει και κατατροπώνει στον αγώνα για αγάπη, αποδοχή, επιβολή και κυριαρχία. Μια αποκαλυπτική ανατομία της ασταμάτητης πάλης των φύλων, των τάξεων, των ιδεολογιών και της διαφορετικότητας, που συνθέτει αυτόν τον όμορφο και άγριο κόσμο."


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

-----------------------------------------

Δύσκολη κι αρκετά περίεργη παράσταση... Προσωπικά μου άρεσε πάρα πάρα πολύ... Σκηνοθεσία πάρα πολύ καλή, ερμηνείες πάρα πολύ καλές... Σερβετάλης θεός.. Απ' τις καλύτερες που έχω δει.. Ωστόσο δεν την προτείνω σε όλους.. Κάποιοι απ' την παρέα μου ας πούμε δεν κατάλαβαν τίποτα και τη βρήκαν τρελά καμμένη... Περί ορέξεως... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Χάρτινα Λουλούδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρτινα Λουλούδια   Χάρτινα Λουλούδια EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 4:43 pm

ψηνομαι και για την υποθεση και για τους ηθοποιους.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Χάρτινα Λουλούδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρτινα Λουλούδια   Χάρτινα Λουλούδια EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 4:52 pm

Πήγες τελικά; Θα πάω κι εγώ cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Χάρτινα Λουλούδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Δραστηριότητες :: Πάμε θέατρο-
Μετάβαση σε: