Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γυάλινος Κόσμος

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυάλινος Κόσμος   Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 27, 2013 4:11 pm

ΝΑΙ ΛΟΧΑΓΕ ΚΑΠΟΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυάλινος Κόσμος   Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 27, 2013 4:48 pm

Χαχαχαχαχαχαχα, Χεζούλω, κι έλεγα στη Πουτσίλβ να σε πάρουμε μαζί άμα πάμε κάποια στιγμή στα Κόκκινα φανάρια για να γελάσουμε μαζί σου gelio

Ο Αλμπάνης είναι φίλος μιας πρώην φίλης μου lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυάλινος Κόσμος   Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 27, 2013 4:55 pm

mkostas έγραψε:
Χαχαχαχαχαχαχα, Χεζούλω, κι έλεγα στη Πουτσίλβ να σε πάρουμε μαζί άμα πάμε κάποια στιγμή στα Κόκκινα φανάρια για να γελάσουμε μαζί σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Αλμπάνης είναι φίλος μιας πρώην φίλης μου lol!

δεν μ αρεσει το πρωην, να ξαναγινεται γρηγορα φιλοι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γυάλινος Κόσμος   Γυάλινος Κόσμος - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιαν 27, 2013 5:01 pm

Eleni7 έγραψε:
Η αλλη αντι να σχολιασει για το εργο που δεν ειναι και κανενος τυχαιου ή γενικα το καστ καθεται και ρωταει για το μαναρακι στην καρεκλα.Φταιω εγω μετα;

dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
αυτο το επεισοδιο απο Κ&Ε ειναι το ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ μου..το χω δει ΑΠΕΙΡΕΣ φορες...αυτο μαλλον κατι λεει για μενα

Ναι τι αραγε? Οτι εχεις αδυναμια στη σοκολατα μαλλον Laughing Poniro skato lmao

Το εργο παντως το εχω δει παλιοτερα αξιζει,αν ειναι και καλο το ανεβασμα θα λεει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γυάλινος Κόσμος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Δραστηριότητες :: Πάμε θέατρο-
Μετάβαση σε: