Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Castle Season 5 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:00 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:14 pm

ειναι shipper ρε πουστη ΤΕΛΟΣ Laughing



[Πρέπει να είστε
εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


My favorite photo I took of Stana Katic today, as she watches the Castle100 clip.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:19 pm

BTW αυτο το επεισοδιο θα ναι ΤΕΛΕΙΩΣ σαν το detour....ακομα και η τρυπα που πεφτουν μεσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ αυτο το επεισοδιο θα ναι το τελευταιο χαρουμενο....αρχιζουνε τα γλεντια μετα....κατι μου λεει οτι το 21 που θα ρθει ο τυπος που θα τη πεφτει στη Μπεκετ δεν θα ναι κωμικο...μπορει βεβαια να κανω και λαθος ποιος ξερει.... drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:25 pm

Μπηκα σπιτι.Αναβληθηκε η προπονησις.Ευτυχως γιατι ειμαι χωμα


#χαμογελωακομησανηλιθιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:32 pm

xezoulina έγραψε:
τσαο μααααααν θα τα πουμεεεεεεεεεε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][i]
[/i]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][i][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] #[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] #[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] #[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] #[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] #[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [/i]

Το ειπα και το πρωι.Και εγω "σκαλωσα" στην συγκεκριμενη σκηνη.Επισης δεν ξερω τον λογο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:34 pm

xezoulina έγραψε:
ειναι shipper ρε πουστη ΤΕΛΟΣ Laughing



[Πρέπει να είστε
εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


My favorite photo I took of Stana Katic today, as she watches the Castle100 clip.

Να,ετσι ημουν εγω ολο το πρωι στις Ολοκληρωτικες! dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Στανα εισαι μια απο μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 2:36 pm

xezoulina έγραψε:
BTW αυτο το επεισοδιο θα ναι ΤΕΛΕΙΩΣ σαν το detour....ακομα και η τρυπα που πεφτουν μεσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εντωμεταξυ αυτο το επεισοδιο θα ναι το τελευταιο χαρουμενο....αρχιζουνε τα γλεντια μετα....κατι μου λεει οτι το 21 που θα ρθει ο τυπος που θα τη πεφτει στη Μπεκετ δεν θα ναι κωμικο...μπορει βεβαια να κανω και λαθος ποιος ξερει.... drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Α δεν ξερω για το 21.Η αληθεια ειναι οτι ηταν καθαρη υποθεση απο την πλευρα μας οτι θα ειναι κωμικο.Το 20 παντως ειναι τρολοεπεισοδιο.Θα λιωσουμε παλι Laughing
Αλλα σε 24,22,23 θα πεσει πολυς πονος.Προετοιμασια απο τωρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 3:05 pm

Ah, yes, romance. After all, in the episode, Beckett uttered the
“love” word for the first time on-screen…albeit in a “it’s one of the
things I love about you” kind of way. Since [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
“if she hasn’t said [she loves him] already, she probably will by the
end of the season,” I couldn’t resist digging to see if this was the
teased about occasion.

“No,” Marlowe teased. “No, there’s another emotionally charged version to come.”

------


πωπωπωπωπωπωπω τι λες 24 ή φιναλε?


εγω πιστευω φιναλε......


#και ποιος δεν χαμογελαει ακομα σαν χαζο?


παω για rewatch σε λιγοοοοοοοοοοοοοοοο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 3:08 pm

ειστε σιχαμενα ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 5 General Discussion   Castle Season 5 General Discussion - Σελίδα 99 EmptyΤρι Απρ 02, 2013 3:09 pm

Εγω εχω πει για φιναλε για 2 λογους.1)δεν φευγει το ILY απο τα χερια της τρολοσουπιας 2)το 24 ηταν επεισοδιο εκτος προγραμματος και φανταζομαι οτι ο Μαρλοου εχει προγραμματισει απο περυσι ποτε και κατω απο ποιες συνθηκες θα ακουστει το ILY.Οποτε ΦΙΝΑΛΕΕΕΕΕΕΕ

Και εγω θα κανω rewatch.Πρεπει να δω 3 επεισοδια The Following στο ενδιαμεσο emetos

Αλλα δεν παραπονιεμαι.Μου εφτιαξαν ολη την μερα τα μαλακιστηρια.Ακομη δεν μου εχει φυγει αυτη η ευφορια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Castle Season 5 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 99 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion
» Castle Season 1 General Discussion
» Castle Season 2 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: