Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 lost episodes

Πήγαινε κάτω 
+2
mkostas
katroulina
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:16 pm

dorinaki έγραψε:
Γιατί το αφαίρεσες το ποστ??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αναγνώρισες το τιτανοτεράστιο λάθος σου?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δεν ξέρω πού πήγε το ποστ μου!!! gelio gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:21 pm

Τόσο απαίσιο που ήταν λογικό να εξαφανιστεί από προσώπου γης. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...Εσύ δεν υποτίθεται ότι είσαι skater?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:22 pm

dorinaki έγραψε:
Τόσο απαίσιο που ήταν λογικό να εξαφανιστεί από προσώπου γης. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...Εσύ δεν υποτίθεται ότι είσαι skater?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εγώωωω???? scratch

Τι είμαι ακριβώς???? scratch scratch

livan livan livan livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:23 pm

Όχι ρε η γαρδούμπα...Εσύ είσαι μια σιχαμερή jater!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:25 pm

Aααα καλε εσύ έργαψες και απο πάνω δεν ξέρω που πήγε το πόστ μου??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Νόμιζα η γαρδούμπα...Μα αφού εσύ τώρα μπηκες μωρή... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:27 pm

dorinaki έγραψε:
Aααα καλε εσύ έργαψες και απο πάνω δεν ξέρω που πήγε το πόστ μου??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Νόμιζα η γαρδούμπα...Μα αφού εσύ τώρα μπηκες μωρή... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όχι ρεεεε... gelio gelio gelio gelio

Είχα κάνει κι εγώ ένα ποστ τώρα που μπήκα και σχολίαζα το avatar της Φιλ... gelio gelio gelio gelio

Αλλά δεν ξέρω πού πήγε...????? gelio gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:30 pm

Σε γκαντέμιασε το Ευάκι ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:31 pm

euaki?????????????????????????
gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:36 pm

Εσύ έγραψες ότι είναι υπέρτατο?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εσύ κεφτέ έτσι και κάνεις πράξη αυτό που θέλει η γαρδούμπα δεν θα την βγάλεις καθαρή να το ξέρεις!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

lost episodes - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost episodes   lost episodes - Σελίδα 2 EmptyΤρι Ιουν 08, 2010 10:38 pm

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εγώ είμαι το ευάκι τόση ώρα!!!!Βρείτε΄τόπο να κρυφτείτα και οι 2 σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
lost episodes
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Episodes
» Λίστα με mythology episodes!
» Episodes discussion _ Season 3
» lost!!!!
» Goodbye Lost! The End!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Γενικό φόρουμ-
Μετάβαση σε: