Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σχολιασμός επεισοδίων

Πήγαινε κάτω 
+2
filareti
mkostas
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 12:04 am

Eleni7 έγραψε:
Εσυ!Εχε χαρη που πρεπει να παω για διαβασμα!

Xaxaxaxaxaxaxa ναι,γιατι αλλιως..! dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 12:05 am

Ναι σου λεω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 12:08 am

pppppppp pppppppp pppppppp lmao

Παντω απολαμβανω τον ωριμο διαλογο lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 1:49 am

Επειδη τελικα φαινεται οτι εχω μαζοχιστικες τασεις βλεπω το 3χ04 τωρα.Και θελω να αδραξω την ευκαιρια για να κραξω για αλλη μια φορα τον Μπρανσον.Πωπω να χαρω εγω γενναιοτητα,αφησε την εγκυο γυναικα του να τα βγαλει περα μονη της σε ενα ταραγμενο περιβαλλον και το εσκασε για να γλιτωσει. Το ξερω οτι εχει τους λογους του για αυτα που κανει,την ανεξαρτησια της πατριδας του θελει στην τελικη,αλλα πραγματικα με κουραζει αφορητα.Κι η Συμπιλ που φαινεται να θεωρει οτι ο,τι πει και σκεφτει ο Τομ ειναι καλως καμωμενο αρχιζει να γινεται καπως μονοτονη.Φυσικα νιωθω οτι ολοι αυτοι οι σχολιασμοι δεν εχουν ουσιαστικο νοημα,αλλα ας μην πτοηθω Laughing 'Νταξει για να μην ειμαι αδικη,εχουν και τις καλες του στιγμες,απλα οι κακες ειναι περισσοτερες Razz
Αλλοι σχολιασμοι ανακατα απο φιναλε 2ης κι αρχη 3ης σεζον που τωρα μου φαινονται λιγο ματαιοι,αλλα ηθελα να τους κανω Laughing :
-ο τροπος που ξεφορτωθηκαν λαβινια και Ριτσαρντ πολυ προχειρος.Και τωρα δλδ αυτο ηταν με τον Ριτσαρντ κι ολη την ιστορια,δε θα μαθουμε αν εκλεισε το θεμα η οχι?
-Μαιρη-Μαθιου-σκηνες μεχρι το γαμο enamor
Και για το 3χ04:
-ο καινουριος λακες που ερχεται και τον γουσταρουν απο τις καμαριερες ως τον Τομας dunato gelio Στην αρχη αναρωτιομουν γιατι τον κοιτουσαν ολοι ετσι.
-ο Καρσον με την τοστιερα και την επανασταση dunato gelio
-η Εθελ με το γιο της No Στο μεταξυ διαβαζα σε βιβλια αγγλικα της εποχης ενα σωρο τετοια περιστατικα,οπως κι εκεινο με το παιχνιδι με τα πνευματα και μου φαινοντουσαν υπερβολη,αλλα φαινεται οτι ηταν κατι εξαιρετικα συνηθισμενο Shocked
-Μπραβο στην Ιντιθ για το γραμμα κι ελπιζω οτι θα εχει συνεχεια ! cheers
Και 2 σκληρες αληθειες της ζωης που επιβεβαιωσε το επεισοδιο: 1) οτι η ευγενεια κι η εξυπναδα και τι ελεγε ο Καρσον για τον ανηψιο της Ο Μπραιαν δεν ξεπερνανε τη χρησιμοτητα της ωραιας εμφανισης και 2) Προσεχε Τι Ευχεσαι! Καλα οταν εφερε τη βοηθο για την κουζινα η Παντμορ και γυαλισε σ'αυτον που αρεσει στη Νταιζη και τους εκοψε κιολας gelio Καημενο κοριτσι,μες στη γκαντεμια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 3:32 am

Ενταξει ειδα και το επομενο,αυτο ηταν,οπως εδειχνε το πραγμα Neutral Τουλαχιστον λυθηκε το μυστηριο silent
Παει No
Σπόιλερ:

Οπως βλεπετε προσπαθω να το παρω αναλαφρα bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 3:40 am

Εγώ είχα πεθάνει σε αυτό το επεισόδιο. Το κλάμα της ζωής μου Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 3:42 am

Φανταζομαι Τερψη No Smile Θυμαμαι που ελεγες οτι δε θα ξαναπαθιαστεις με ζευγαρι.Για αυτους ηταν μαλλον ε? Ευτυχως εγω ημουν προετοιμασμενη,γιατι αλλιως υπερβολικα πολλες κι υπερβολικα βαριες κεραμιδες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 3:46 am

Ρε συ ξέρεις τι έγινε, ξεκίνησα την σειρά το καλοκαίρι, την είδα μονοκοπανιά, κόλλησα με το ζευγάρι και μετά ντουπ! Ήταν πολύ κακό No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΔευ Ιαν 21, 2013 11:59 pm

Σε συμπονω No Λοιπον ακολουθουν σποιλερς για το 2ο μισο της 3ης σεζον,αμα κανεις δεν το εχει δει,προειδοποιησα.
Ομολογουμενως εγω δε στεναχωρηθηκα για το ζευγαρι Embarassed ,αλλα οπως και να το κανουμε πικρα που την πεθαναν ετσι.Ασε που μου αναβιωνει αντιστοιχα τραυματα π.χ. το θεμα Χαουζ Καντι-μεχρι καπου εκει γυρω το εβλεπες κι εσυ αν θυμαμαι καλα. Εκει που θα μου τα αναβιωσουν για τα καλα βεβαια θα εινα στο τελευταιο χριστουγεννιατικο angry
Για να το δω λιγο πιο αναλαφρα Laughing ,το χειροτερο ειναι οτι δε φτανει που χαλασαν το ζευγαρι σε οσους αρεσε,αλλα και εγω που δε μ'αρεσε δεν μπορω να χαρω καν οτι θα γλιτωσω το μισο του που μου τη δινει,αφου κατι μου λεει οτι θα κατσικωθει μονος του,δε θα θελουν ΚΙ ΑΛΛΗ αποχωρηση.Φιλε πραγματικα θα επρεπε να τα εχουν ρυθμισει καλυτερα αυτα τα θεματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολιασμός επεισοδίων   Σχολιασμός επεισοδίων - Σελίδα 7 EmptyΤρι Ιαν 22, 2013 12:07 am

Ναι, θα σου κατσικωθεί. Για την ακρίβεια σκότωσαν τη Σύμπιλ για να κρατήσουν αυτόν στη σειρά. Θα μπορούσαν άνετα να πουν πως έμειναν μόνιμα Ιρλανδία και να μην τους δείχνει.

Ρε, δε τη βλέπεις με μισή καρδιά τη σειρά τώρα; Εγώ προτίμησα να την αφήσω στο φινάλε δεύτερου κύκλου και να κάνω πως τέλειωσε η σειρά εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Σχολιασμός επεισοδίων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων No 2
» Σχολιασμός επεισοδίων
» Σχολιασμός επεισοδίων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Downton Abbey-
Μετάβαση σε: