Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 The Hobbit

Πήγαινε κάτω 
+2
Eleni7
filareti
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 10:57 pm

Εγω δεν καταφερα να το δω 2η φορα τελικα No Τι να κανεις κι η μια για την ωρα καλα ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 6:13 pm

filareti έγραψε:
Να πατε να το δειτε οπωσδηποτε! Δε χρειαζεται να εχετε διαβασει το βιβλιο ουτε να εχετε δει τον αρχοντα των δαχτυλιδιων. Τολμω να πω οτι αυτη η μεταφορα μου αρεσε και περισσοτερο απο τον αρχοντα,οχι σαν ταινια στο συνολο που δεν μπορω να κρινω κιολας τωρα,αλλα σαν μεταφορα,γιατι δε χρειαστηκε να παραλειψουν πραγματα και οι μικροαλλαγες που κανανε ταιριαζαν μια χαρα.Οποτε τελικα μαλλον θα βγει σε καλο που το σπανε σε 3 μερη,ενω οταν το πρωτοακουσα φοβηθηκα οτι θα πλατειασουν.
Κι ενα απο τα βασικα κομματια του σαουντρακ:



φιιιιιλ σ' αγαπώω!!!
και εμένα μου άρεσε περισσότερο από τον άρχοντα των δαχτυλιδιών, το έχω δει ήδη 3 φορές!!!!! Είναι μακράν η αγαπημένη μου ταινία για φέτος!!!
Η μουσική είναι ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΗ!! και το ξεκίνημα ένα από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ μου!!!!!!! Τρομερός ο Μπίλμπο και πολύ πολύ αστείοοος!!! Και ο Θεός ΙΑΝ ΜΑΚ ΚΕΛΕΝ!! Ypoklisi Ypoklisi
Την περίμενα καιρό αυτή την ταινία και ήδη ανυπομονώ για το δεύτερο μέρος της τριλογίας!!!!

Ο αγαπημένος μου όμως χαρακτήρας είναι ο Θόριν!!!!! Λατρεύω τον Richard Armitage από την εποχή που είδα το Νοrth and South και εδώ είναι απλά φανταστικός. Όπως έχει ειπωθεί για τον Βίγκο Μόρτενσεν ότι δεν υποδύθηκε τον Άραγκορν, έτσι πιστεύω εδώ, ότι ο Armitage είναι ο Θόριν!

Μάλιστα σκοπεύω να ξαναδώ τον άρχοντα των δαχτυλιδιών-με έχει πιάσει νοσταλγία!!!

Να πάτε να την δείτε οπωσδήποτε!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 6:16 pm

Παράθεση :
φιιιιιλ σ' αγαπώω!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 6:21 pm

mkostas έγραψε:
Παράθεση :
φιιιιιλ σ' αγαπώω!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΣΚΑΣΕ ΧΑΝΕ!!! σκας που η φιλ είναι πιο αγαπητή εδώ μέσα!!! cheers


ΥΓ.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]=[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]= enamor enamor enamor enamor enamor


Έχει επεξεργασθεί από τον/την elina στις Πεμ Ιαν 10, 2013 6:29 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 6:22 pm

Δε φτάνει που λες αγαπητή μια ύαινα, παραμορφώνεις και τη σελίδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 6:30 pm

mkostas έγραψε:
Δε φτάνει που λες αγαπητή μια ύαινα, παραμορφώνεις και τη σελίδα.


την διόρθωσα τη σελίδα. αν και προτιμούσα την άλλη φωτό....


υγ. Η ΦΙΛ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 10, 2013 10:22 pm

Elina darling,τι να περιμενεις απο ενα χανο. Εμεις μοιραζομαστε αισθηματα αγαπης I love you ,αστον αυτον στην κακια και το φθονο ooxi

@Ασχετο μιας που πιασαμε ηθοποιους,αυτος που επαιζε τον Φιλι η τον Κιλι δε θυμαμαι τωρα,δεν ειναι κουκλι?

Κι ο Θοριν πραγματικα καταπληκτικος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 12:42 am

Καλά εγώ άλλα ντ'άλλα τώρα το είδα το τόπικ Razz


Παράθεση :
και εμένα μου άρεσε περισσότερο από τον άρχοντα των δαχτυλιδιών, το έχω δει ήδη 3 φορές!!!!!
Καλά αυτό για κανένα λόγο δεν θα το πω.


Η μουσική ήταν καταπληκτική και την ταινία την διασκέδασα. Αναρωτιόμουν πριν πάω, πως θα γίνει ένα τόσο δα βιβλίο τρείς τρίωρες ταινίες. Απ'ότι καταλαβαίνω έχει ακολουθήσει πιστά την κάθε λεπτομέρεια, αλλά δεν βαριέσαι καθόλου.
Είχε τα κλισέ του αλλά κάπου πήρε το μάτι μου πως έτσι είναι και το βιβλίο, οπότε πάω πάσο.

Παράθεση :
Ο αγαπημένος μου όμως χαρακτήρας είναι ο Θόριν!!!!! Λατρεύω τον Richard Armitage από την εποχή που είδα το Νοrth and South και εδώ είναι απλά φανταστικός. Όπως έχει ειπωθεί για τον Βίγκο Μόρτενσεν ότι δεν υποδύθηκε τον Άραγκορν, έτσι πιστεύω εδώ, ότι ο Armitage είναι ο Θόριν!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Θεός τον αγαπώ! Από τότε που το είδα τόσα χρόνια πριν ήξερα πως δεν θα πάει χαμένος ο θεός και θα τον ξαναδώ σε κάτι πολύ μεγάλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 11, 2013 10:58 pm

filareti έγραψε:
Elina darling,τι να περιμενεις απο ενα χανο. Εμεις μοιραζομαστε αισθηματα αγαπης I love you ,αστον αυτον στην κακια και το φθονο ooxi

@Ασχετο μιας που πιασαμε ηθοποιους,αυτος που επαιζε τον Φιλι η τον Κιλι δε θυμαμαι τωρα,δεν ειναι κουκλι?

Κι ο Θοριν πραγματικα καταπληκτικος.

Μάλλον για τον Κίλι λες.

Αυτόν δηλαδή...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είναι όντως κουκλί πανάθεμά τον!! Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


@Tέρψη!! cheers cheers cheers cheers Πώς με καταλαβαίνεις!!!!! I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elina

elina


Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Ηλικία : 35

The Hobbit - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit   The Hobbit - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιαν 17, 2013 6:29 pm

evangeline Lilly as Tauriel, (Legolas cousin) in the next movie of Hobbit.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The Hobbit
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: