Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 La Guerra de las Rosas

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Νοε 02, 2012 10:08 pm

Ναι αλλά εγώ τον συμπαθούσα πολύυυυυυ cheers Είχε άπειρο γέλιο cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 03, 2012 10:51 pm

Είναι ενδιαφέρουσα και φαίνεται να έχει πάρα πολύ χιούμορ. Το στυλ μου θυμίζει αρκετά το Mesa Para Tres. Η Betancourt μου αρέσει, την συμπαθώ και χαίρομαι που έχει πάρει πρωταγωνιστικό ρόλο. Εμπιστεύομαι πολύ τον Dago Garcia σαν σεναριογράφο. Amar Y Temer, La Ruta Blanca, Pecados Capitales, Candela... Kαι οι 4 μου άρεσαν. Η ειρωνία είναι πως δεν με τράβηξε η Saga που είναι η μεγαλύτερη επιτυχία του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 03, 2012 11:00 pm

Η Saga δεν είναι τυχαία η πιο επιτυχημένη του sfirizi Η καλύτερή του, για μένα. Με την Ex και τη Ruta Blanca να ακολουθούν. Η Candela είναι ωραία ιστορία και με καλό καστ αλλά η Cepeda και το ότι δείχνει υπερβολικά πολλά πράγματα σχετικά με τα ήθη, τα έθιμα και τη κουλτούρα της Κόστα, με χαλάνε. Κι αυτή την είχε βάλει ο ALPHA και όποτε μπορούσα την έβλεπα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 06, 2012 2:46 pm

Paidia tha thn dw ki egw thn seira !!!!

Pote thn ksekinate?????? Gia na thn doume mazi an einai..

Apisteuto oti evale o alpha nouvela tou Dago Garcia kai perase aparathrhth!!!!!!! Pou eimastan otan thn eixe?????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 06, 2012 2:50 pm

Εγώ δε θα τη ξεκινήσω τώρα. Θα τη ξεκινήσω όταν τελειώσω την Ex, μάλλον.

Ο ALPHA την έβαλε όταν είχε Laberintos de Pasion... Ήταν η μόνη νουβέλα που είχε τότε και οι φαν του είδους έβλεπαν STAR. Εγώ τη πήρα χαμπάρι γιατί έβλεπα Laberintos. Και δεν ήταν η μόνη νουβέλα του Dago Garcia... Έβαλε και Candela!

Κάποιοι φαν του είδους είδαν λίγο και La Guerra de las Rosas και Candela. Όπως και το Tabu... Αλλά οι περισσότεροι τότε ήμασταν πολύ μικροί για να εκτιμήσουμε τέτοιου είδους ιστορίες και με τόσο πολύπλοκους χαρακτήρες. Και το Perro amor που έκανε τηλεθέαση σχεδόν κανείς δεν το θυμάται σαν τη σπουδαία σειρά που ήταν. Εγώ κατάλαβα την αξία του όταν το είδα μεγαλύτερος σε επανάληψη. Από τις κολομβιανές μόνο η Πακίτα έσκισε γιατί ήταν εύπεπτη και η μεταγλώττιση δε τη χάλασε ιδιαίτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 06, 2012 2:58 pm

Kai pote teleiwneis thn Ex???? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 06, 2012 2:59 pm

Μου μένουν ΜΟΝΟ 79 επεισόδια gelio Και βλέπω ένα τη μέρα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 06, 2012 3:05 pm

TIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????

Ligaki pio suntoma????? Den ginetai????????

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 06, 2012 3:07 pm

Αααααν είναι να ξεκινήσει και το μπουδέλο μαζί μας, σε έναν μήνα και κάτι... Νωρίτερα αδύνατον Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: La Guerra de las Rosas   La Guerra de las Rosas - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 13, 2012 5:49 pm

Eimai mesa..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
La Guerra de las Rosas
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Guerra dos Sexos
» El Cartel 2, La guerra total: Σχολιασμός επεισοδίων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Λατινοαμερικάνικες σειρές-
Μετάβαση σε: