Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 gifs, photos, posters...

Πήγαινε κάτω 
+2
Maria
felia
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 14, 2013 8:29 am

xezoulina έγραψε:
ρε μαλακα τι κανει ο δικος σου? Laughing Laughing Laughing Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Classic δεν το συζητω! Cool

Ακονιζουμε για να εχουμε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 5:45 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κοιτα να δεις τωρα...θηλυκο φορεματακι...ομορφα παλ χρωματα...προσεγμενο styling, αλλα αυτα τα χερακια ετσι οπως τα εκανε χαλανε τελειως την εικονα...για καποιο λογο δεν μπορω να βρω θηλυκοτητα επανω της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 5:56 pm

Με τίποτα ρε! Είναι σαν βαρύμαγκας λεωφορειατζής! Φοβάσαι πως αν της πεις και τίποτα θα σου σκάσει ένα χλεπόνι τάλιρο στο κούτελο και θα σε αρχίσει στις γρήγορες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 6:01 pm

Καλα μην το παμε μεχρι εκει  Laughing 

Αλλα μια ελλειψη θηλυκοτητας (και δυο μην σου πω αχαχαχαχα) την εχει  Laughing 

Τα χερακια την κανουν πιο πολυ την δουλεια πιστευω. Και αυτο και το οτι την εχουμε συνηθισει να την βλεπουμε σε παρομοιο ρολο στην σειρα. Θυμαμαι ειδικα σε μια φαση στην σειρα που ειχε βγαλει το σακακι της και ειχα πει "ωπα ξαναφορα το!" αχαχαχαχα...και ειναι και παντα πολυ σφιγμενη σαν σταση...λες και εχει καταπιει στεκα απο μπιλιαρδο ενα πραγμα...δεν την εχω δει ποτε στην σειρα χαλαρη...

Ενω η ηθοποιος για παραδειγμα που παιζει την Ρεγγινα/Evil Queen το εχει ρε παιδι μου...μπορει να ειναι μεγαλυτερη σε ηλικια αλλα βλεπεις πως ειναι θηλυκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 6:04 pm

Εμένα δεν μου βγάζει ίχνος θηλυκότητας. Ποτέ δεν μου άρεσε η συγκεκριμένη, αλλά από τότε που έγινε αρσιβαρίστας χειροτέρεψε η κατάσταση!

Η ηθοποιός που κάνει την Ρετζίνα είναι πολύ γοητευτική και έχει πολύ ωραίο σώμα. Μια κορμοστασιά θηλυκή. Μακράν την προτιμώ από την Έμμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 6:10 pm

Τέρψη έγραψε:
Εμένα δεν μου βγάζει ίχνος θηλυκότητας. Ποτέ δεν μου άρεσε η συγκεκριμένη, αλλά από τότε που έγινε αρσιβαρίστας χειροτέρεψε η κατάσταση!


Aυτο. Τουλαχιστον παλιοτερα ηταν νορμαλ. Παλι εβγαζε κατι μονοκομματο αλλα δεν ηταν σε αυτη την κατασταση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Νομιζω η διαφορα ειναι αισθητη...το παρακανε με την γυμναστικη... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 6:12 pm

Ναι ρε συ! Το έφτασε στο άλλο άκρο. Πάντα ήταν πολύ αδύνατη και προφανώς ήθελε να βάλει λίγο όγκο, αλλα το ξεφτίλισε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουν 10, 2014 6:22 pm

++++++++++++++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
malu

malu


Αριθμός μηνυμάτων : 981
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2013

gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: gifs, photos, posters...   gifs, photos, posters... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 29, 2019 1:47 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thlenouvelotrela.forumgreek.com/
 
gifs, photos, posters...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Gifs, art, posters, photos etc
» Gifs, art, photos, posters, graphics
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Once upon a time-
Μετάβαση σε: