Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Pendientes

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 12:48 am

Λίστα σειρών που έχετε αποφασίσει ότι θα δείτε. Όχι σειρών που θέλετε/σκέφτεστε. Τέτοια έχουμε κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 12:51 am

1. Dr Mata
2. Corazones Blindados
3. La Promesa
4. Bazurto
5. Alla te espero
6. A mano limpia 2
7. Escobar
8. El ultimo matrimonio feliz


και 4 που θα δω οπωσδήποτε ΑΑΑΑΑΑΑΝ τις βρω gelio

9. Tiempos dificiles
10. Isabel me la velo
11. El Baile de la Vida
12. Amor a Mil

Με bold είναι οι διαθέσιμες αυτή τη στιγμή. Οι άλλες ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει grrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 1:19 am

Μόνο το Guerra dos Sexos σκοπεύω να δω οπωσδήποτε αυτή την εποχή. Μετά βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 1:22 am

Μόνο 1; affraid Εγώ έχω και πολλές πολλές άλλες που θέλω να τις δω αλλά πάντα κάτι με κάνει να κάνω πίσω. Και το El ultimo matrimonio feliz σε αυτή τη κατηγορία ανήκει ουσιαστικά αλλά τώρα το αποφάσισα. Και θέλω κυρίως κωμωδίες να βρω αλλά δε βρίσκω τίποτα που να πω ουάου No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 6:20 pm

Πολλές, πάρα πολλές. Πραγματικά έχω πελαγώσει. Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον ο Escobar αλλά βλέπω πολύ καλά σχόλια για το Tres Milagros. Βλέπω έχει ενδιαφέρον το Primera Dama αλλά δεν βγάζω άκρη με τα σχόλια, είναι υπερβολικά διφορούμενα. Βλέπω έχει ενδιαφέρουσα ιστορία το La Ruta Blanca, ξεκίνησε το Corazones Blindados και αρέσει πολύ, το La Mariposa μοιάζει εντυπωσιακή παραγωγή, η Ex και ο Secretario φαίνονται καλές κωμωδίες. Αρχίζει το Guerra Dos Sexos, σύντομα αρχίζουν και Doctor Mata, Alla Te Espero, Made In Cartagena και δεν ξέρω τι να πρωτοδώ. Ακόμα και αν είχα όλο τον χρόνο και όλη την διάθεση του κόσμου, θα χανόμουνα. Έχω και το Correo De Inocentes σε αναμονή, είδα λίγο και περί τίνος πρόκειται το La Mujer Del Presidente και μοιάζει να έχει πολύ μυστήριο. Θέλω να ψάξω και βραζιλιάνικες νουβέλες εποχής που να έχουν ενδιαφέρον. Και θα καταλήξω στο τέλος να μην δω τίποτα γιατί δεν ξέρω τι να διαλέξω. Προς το παρόν αποφάσισα να ξεκινήσω το Guerra Dos Sexos όταν αυτό αρχίσει επειδή εδώ και καιρό δεν μου κάθεται ούτε ένα βραζιλιάνικο. Και αυτό με την Gloria, τον Tony και τον Silvio στο σενάριο, έχει προοπτικές. Θα δω την πρώτη εβδομάδα και βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lorizza

lorizza


Αριθμός μηνυμάτων : 624
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2010

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 6:34 pm

Τα gallops που κάνατε συγκρίνοντας ηθοποιούς και ζευγάρια διάφορων χωρών τα σταματήσατε? Ήταν ωραία. Θα ήταν και ευκαιρία να μάθω τίποτα απο το νέο αίμα ή τις τελευταίες σειρές μπας και με τραβήξει και μπορέσω να διαλέξω. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΚυρ Σεπ 09, 2012 8:57 pm

To Correo de Inocentes, με τόσα που θες να δεις, είναι χάσιμο χρόνου. Αξίζει για κάποιες συγκεκριμένες φάσεις, για το καστ (εκτός πρωταγωνιστών) και τη ψυχολογία των χαρακτήρων. Αλλά η ιστορία δε λέει. Ή μάλλον λέει αλλά για 20 επεισόδια. Όχι 83 livan

Για Primera Dama σου είπα ποια είναι η άποψή μου. Πολύ καλή αν τη δεις με ff βλέποντας μόνο το ερωτικό τρίγωνο Paloma-Mariano-Cristina και κάτι ψιλά από Anibal-Adolfo-Estrella-Sandra, αλλά πολύ μέτρια άμα κάτσεις να τη δεις ολόκληρη. Η ιστορία δε πείθει. Δηλαδή δε γίνεται να έρχεται η χωριάτα πρώτη φορά σε πρωτεύουσα και μέσα σε 6 μήνες να γίνεται πρώτη κυρία. Ειδικά όταν έρχεται και βρίσκει τον υποψήφιο παντρεμένο. Κι όταν είναι ερωτευμένη με άλλον και το ξέρουν κι οι πέτρες livan

Το Tres Milagros είναι εξαιρετική σειρά, από τις καλύτερες. Εγώ το έχω στο τοπ μου, αμέσως μετά από Καρτέλ-Πόλα. Escobar δεν έχω δει. Ο Secretario δε με πείθει. Αν δεν έπαιζε ο Karpan όμως θα το είχα σίγουρα υπόψιν για μετά την Ex. Που σαν κωμωδία για μένα αυτή είναι ότι καλύτερο. Το La Mariposa είναι ωραίο αλλά για να περάσεις την ώρα σου. Είναι καθαρή δράση. Σε κρατάει σε εγρήγορση με αξιοπρεπή ιστορία. Έχει και πολύ ενδιαφέροντες χαρακτήρες αλλά δεν τους εκμεταλλεύεται καθόλου μέχρι στιγμής. Δεν είναι σειρά δηλαδή που θέλει να σε κάνει να σκεφτείς, να αναλύσεις, να προβληματιστείς κτλπ. Απλά σειρά που θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά.

Οι σειρές που έρχονται μοιάζουν να έχουν πολύ ενδιαφέρον αλλά θα σε συμβούλευα να μη μπλέξεις ακόμα μ'αυτές. Μπορεί να υπόσχονται πολλά αλλά ποτέ δε ξέρεις. Εγώ πλέον δε περιμένω όλες να τελειώσουν πρώτα. Ξεκίνησα το La Ruta Blanca που μέχρι στιγμής έχει πάρα πολύ ενδιαφέρον και παίζει να ξεκινήσω και το Corazones Blindados πριν τελειώσει αλλά γιατί έχω δει όλες τις παλιές που ξέρω ότι είναι διαμάντια και τις έχουν ανεβάσει. Δεν έχω άλλη επιλογή.

Αυτά που είχαμε τότε σχετικά με ηθοποιούς, τα έστειλα στο υποφόρουμ Λατινοαμερικάνων ηθοποιών γιατί έπιαναν χώρο. Τα σταματήσαμε γιατί είχαμε ανοίξει πολλά αλλά αν θέλετε καινούργια εγώ δεν έχω πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΔευ Σεπ 10, 2012 5:22 pm

Egw genika rixnw mia matia se ola kai krataw oti m aresei perissotero.. H epomenh pou tha dw sigoura einai to la ruta blanca!!!!

Auto me ta gallops einai wraia idea na ksanaginei!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΔευ Σεπ 10, 2012 5:27 pm

Ναι, να ξαναγίνει. Αλλά μιας και μιλάμε για διάφορων χωρών. Το νέο αίμα της Κολομβίας με ποιο νέο αίμα του Μεξικού να το συγκρίνω; gelio Να βάλω τη Restrepo με τη Perroni; lmao lmao Μόνο η Boyer σώζεται. Και οι άντρες πάνε όλοι στα 40. Εδώ υποτίθεται πως είναι νέο αίμα ο Zepeda lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
kally

kally


Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

Pendientes Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pendientes   Pendientes EmptyΔευ Σεπ 10, 2012 5:30 pm

E oxi h Julieth mazi me auto to aggouri!!!! Den einai anagkh na einai canal de las pseudoestrellas..

Yparxoun freska proswpa me polu megalo talento.. Ilse Salas gia paradeigma!!!!

O Zepeda sugkritika me allous ths televisa einai kalos alla tou fainetai pws einai gay kai den vgazei xhmeia me gunaikes!!!!!

Kai ontws gernaei.. Kai theloun na paiksei sto remake tou los canarios ton rolo tou Juan Sebastian Caicedo!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Pendientes
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: