Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Και οι χειρότερες....

Πήγαινε κάτω 
+10
GIOTA
LadyOscar
helenaki
mkostas
SophiaSonia21
dorinaki
Silv
Τέρψη
Maria
MariaS
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 1:59 am

(Φτού! Πάλι λάθος έκανα!)
Ω, ναι, το εχουν δει ΚΑΙ αυτό τα ματάκια μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 1:59 am

Maria έγραψε:
Ουστ όλες σας! Θα βάλω τον νενε να σας κάνει μπαν, ρε! angry
pppppppp pppppppp pppppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:01 am

Silv_ianita έγραψε:
Για εμένα η χειρότερη ταινία που έχω δει ήταν κάτι που υποτίθεται ότι ήταν θρίλερ αλλά μάλλον... ήταν κάτι ανάμεσα σε τσόντα και κωμωδία???

Ε...πώς λεγόταν?? Hostel?? Κάπως έτσι νομίζω...

Είχα σιχαθεί τη ζωή μου όταν το είδα... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Όντως φρίκη!Ποιό άρρωστο μυαλό έκανε αυτή τη σύλληψη ήθελα να ήξερα!
Θυμάμαι πως το έβλεπα με την μάνα μου και την κολλητή μου και κόντεψε να μας βγεί η τυρόπιτα από την μύτη emetos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:02 am

Mακράν για εμένα...το Inglourious Basterds!!!Eίχα πάει σε θερινό το καλοκαίρι με τις φίλες μου και μόλις έκανε διάλλειμα φύγαμε και πήγαμε να φάμε σουβλάκια!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καμία συνοχή,βαρετό όσο δεν πάει!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αηδιαστικές σκηνές,κόβανε τις κορυφές των κεφαλιών και άλλα παρόμοια!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Αφού το κοροιδεύαμε κατα τη διάρκεια ,μας είχε πιάσει νερικό γέλιο και οι άλλοι μας κοιτάγανε σαν να ήμασταν καθυστερημένα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Μέχρι το διάλειμμα πήγαμε πίσω πίσω με τα παγώτα μας και κουτσομπολεύαμε!!!Απο εκεί να καταλάβετε τί ενδιαφέρον!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:04 am

Νενε, αυτές συζητάνε ενώ τους το έχω απαγορέψει! tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα
SophiaSonia21


Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:05 am

Σας αγνοώ κ απαντάω: Το "The Cube" 1&2. Έχω δεί στην ζωή μου πολλές πανηλίθιες κ χαζοχαρούμενες αμερικανιές αλλά αυτή η ταινία δεν υπάρχει. Κινείται στο μονοπάτι του Saw αλλά βγήκε αρκετά χρόνια πιο πριν. Κοινώς ένα μπαζοθρίλερ όπου μερικοί ηλίθιοι ξυπνούν κ βρίσκονται σ'ένα γιγαντιαίο κύβο που αποτελείται από μικρότερους κύβους-δωμάτια. Σκεφτείτε κάτι σαν τον κύβο του Ρούμπικ από το εσωτερικό του. Οι ηλίθιοι δεν έχουν ιδεά πως βρέθηκαν εκεί κ αφού πανικοβάλλονται, αποφασίζουν να προχωρήσουν στοα κυβοδωμάτια για να βρούν την έξοδο. ΑΛΛΑ καθώς προχωρούν διαπιστώνουν ότι κάποια δωμάτια με το που πατήσεις πάνω τους έχουν παγίδες θανατου κ πέφτεις ξερός. Ενδεικτικά, σ 'ένα δωμάτιο με το που το πάτησε κάποιος έπεσαν χιλιάδες λεπίδες σε μορφή τετραγώνων κ των έκαναν πολλά-πολλά κρεάτινα κυβάκια. Πίπες. Αλλά επειδή είμαι περίεργη είδα κ το σίκουελ. Επίσης πίπες αλλά τουλάχιστον δόθηκε κάποια εξήγηση.



To trailer:






Καλά, εννοείται ότι υπάρχουν άπειρες ταινίες μου μίσησα αλλά πού να θυμάμαι τώρα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SophiaSonia21 στις Δευ Μάης 24, 2010 2:06 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21?feature=mhw5
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:06 am

Που να ΣΚΑΣΕΙΣ μωρή, ban δεν μας κάνει! Μετά ποιόν θα πρήζει? Εσένα? Κορόιδο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dorinaki
Πορνίδιο
dorinaki


Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 28

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:07 am

Αυτός ο καράφλας σαν τον Βόλντεμορ μοιάζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:12 am

SophiaSonia21 έγραψε:
Ενδεικτικά, σ 'ένα δωμάτιο με το που το πάτησε κάποιος έπεσαν χιλιάδες λεπίδες σε μορφή τετραγώνων κ των έκαναν πολλά-πολλά κρεάτινα κυβάκια.

Απλά ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!!!!
Πόση μ@@@ια μπορεί να αντέξει κανείς? affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Και οι χειρότερες....   Και οι χειρότερες.... - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 24, 2010 2:22 am

MariaS έγραψε:
Που να ΣΚΑΣΕΙΣ μωρή, ban δεν μας κάνει! Μετά ποιόν θα πρήζει? Εσένα? Κορόιδο!
Εσύ να σκάσεις, ζώο όρθιο! Εμένα ούτως ή άλλως θα με πρήζει μέχρι να πεθάνουν οι γονείς μας και να σκοτωθούμε για τα περιουσιακά. Οπότε δεν χάνω τίποτα, απλά θα γλιτώσω από'σας που με παρακούτε! grrrrr

Κι εσύ Σοφία α σιχτίρ που θα μας αγνοήσεις κιόλας! Άι τράβα να τρομοκρατήσεις το έρμο το γατί σου! tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Και οι χειρότερες....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Οι χειρότερες σειρές
» Χειρότερες τηλενουβέλες όλων των εποχών...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: