Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc

Πήγαινε κάτω 
+5
Eleni7
Maria
filareti
felia
katroulina
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:18 am

αντε να δεις συνεχεια παω κι εγω... cheers

ασημαντα info....

Like a Star @ heaven να πω οτι μικρη ημουν ερωτευμενη με τον Ταρζαν...ειχα εμμονη μαζι του! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Like a Star @ heaven επισης το τερας μου αρεσε περισσοτερο με τριχες, οταν μεταμορφωθηκε ξενερωσα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:26 am

xezoulina έγραψε:

Like a Star @ heaven να πω οτι μικρη ημουν ερωτευμενη με τον Ταρζαν...ειχα εμμονη μαζι του! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ω μικρη μου τζειν ετσι εξηγουνται πολλα! Laughing



Παράθεση :


Like a Star @ heaven επισης το τερας μου αρεσε περισσοτερο με τριχες, οταν μεταμορφωθηκε ξενερωσα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ναι ρε γαμωτο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:28 am

Παράθεση :
ω μικρη μου τζειν ετσι εξηγουνται πολλα! Laughing

μ αρεσε ετσι οπως σκαρφαλωνε στα δεντρα, τον χαζευα με τις ωρες (αχαχαχαχαχαχαχαχαχα μαλακα ανησυχω για τη κατασταση μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:32 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
ω μικρη μου τζειν ετσι εξηγουνται πολλα! Laughing

μ αρεσε ετσι οπως σκαρφαλωνε στα δεντρα, τον χαζευα με τις ωρες

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Παράθεση :




(αχαχαχαχαχαχαχαχαχα μαλακα ανησυχω για τη κατασταση μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )


και καλα κανεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:52 am

xezoulina έγραψε:

Like a Star @ heaven επισης το τερας μου αρεσε περισσοτερο με τριχες, οταν μεταμορφωθηκε ξενερωσα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετσι !

Το τερας ειναι που εμεινε στην ιστορια εξαλλου.Σε ποσους εχει μεινει η μορφη του οταν μεταμορφωθηκε σε πριγκιπα? ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:54 am

την εσωσε απο τους λυκους μωρε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..και μετα την λενε ο ενας στον αλλο...αυτα ειναι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 3:59 am



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria
Slasher
Maria


Αριθμός μηνυμάτων : 2717
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 36

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 18, 2012 2:13 pm



Να ψοφήσετε όλες επειδή είστε κακόγουστες + ew, Mel Gibson. tsk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μαρ 19, 2012 4:06 am

για τη Μαρια αυτο. Laughing ...αν και η τραγουδιστρια μου τη δινει φατσικα,το παιζει πολυ ντιβα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc   Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μαρ 25, 2012 8:38 pm

jazz it man... Cool Cool Cool

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παιδικα/Καρτουν/Disney Related etc
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Διασκέδαση-
Μετάβαση σε: