Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

Πήγαινε κάτω 
+7
katroulina
Eleni7
kalymera_george
Τέρψη
Maria
Silv
mkostas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Διαλέξτε βόδια!!
Η Λάμψη
Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 I_vote_lcap92%Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 92% [ 12 ]
Καλημέρα ζωή
Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 I_vote_lcap8%Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 13
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 9:08 pm

Κι εγώ με τη γιαγιά μου άρχισα να τη βλέπω! gelio Όπως και πολλά άλλα καμμένα, πχ Μαριμάρ ή Τόλμη και Γοητεία! gelio gelio gelio gelio

Η Ιωκειμίδου?? Πωωω δεν θυμόμουν καθόλου ότι έπαιζε κι αυτή..
Εγώ ήμουν θαυμάστρια της Τατιάνας πάντως.. gelio Της κλασικής της μελαχρινής.. Μου άρεσε και σαν γυναίκα.. Ήταν η αγαπημένη μου.. gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 9:19 pm

Χαχαχαχαχαχα κι εγώ Μαριμάρ και γενικά μεξικάνικα έτσι ξεκίνησα να βλέπω gelio Βασικά είδα Μαρία και Μαριμάρ και είχαν ξεμάλλιασμα και τα 2 (τι πρωτότυπο!!) και γέλασα κι έβλεπα και Τσικιτίτας που οκ, καμιά σχέση μ'αυτά... Και μετά ψήθηκα για τα άλλα επειδή είχαν τους ίδιους ηθοποιούς gelio

Τόλμη και γοητεία είχα ψηθεί να δω όταν είδα τη Στέφανι να τσακώνεται με μία και ξεμαλλιάστηκαν. Εκείνη της έφερνε και καρέκλες στη πλάτη και κάτι τέτοια αλλά δεν γέλασα τόσο, παραήταν εξελιγμένο το ξεκατίνιασμα lmao Αλλά ποτέ δεν έκατσα να δω συστηματικά. Ούτε τα Ατίθασα νιάτα gelio Αλλά αυτά τα σιχαινόταν και η γιαγιά μου γιατί τα λάτρευε η αδερφή της, οπότε... gelio

Εγώ πάντως απορώ με τη μάνα μου που κάθεται και βλέπει Τόλμη και γοητεία, Ατίθασα νιάτα, Ζωή της πίπας και ορισμένα τούρκικα livan Ευτυχώς αυτά σιγά σιγά τα κόβει livan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 9:20 pm

Πω,πρεπει να κανουμε ενα τοπικ νοσταλγιας ρε παιδια.Να βαζουμε βιντεακια απο σειρες,παιδικα κτλ που βλεπαμε μικρα ασχετα αν ηταν καλα ή οχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 9:37 pm

Όντως, Ελένη.. Laughing

Πω ρε Κώστα, όπου ξεμάλλιασμα και κατινιά, εσύ πέταγες τη σκούφια σου! gelio Τα ατίθασα νιάτα κι εγώ ποτέ δεν μπόρεσα να τα παρακολουθήσω για κάποιο λόγο.. Laughing Μου παραφαίνονταν βαρετά νομίζω..

Κι εγώ έβλεπα Τσικιτίτας! cheers Με τη Μπελέν.. Sad

Αλλά τα πρώτα έργα (τα παιδικά εξαιρούνται εννοείται) που θυμάμαι να παρακολουθώ ΑΝΕΛΕΙΠΩΣ στην tv ήταν το Καρουζέλ και το μικρό σπίτι στο λιβάδι! ( gelio gelio )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katroulina
Καρακατίνα Κουβά
katroulina


Αριθμός μηνυμάτων : 46445
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Dreamland

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 10:28 pm

Λαμψη κι εγω ρε παιδιες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 10:30 pm

Poutsilv έγραψε:
Πω ρε Κώστα, όπου ξεμάλλιασμα και κατινιά, εσύ πέταγες τη σκούφια σου! gelio

Αλλά τα πρώτα έργα (τα παιδικά εξαιρούνται εννοείται) που θυμάμαι να παρακολουθώ ΑΝΕΛΕΙΠΩΣ στην tv ήταν το Καρουζέλ και το μικρό σπίτι στο λιβάδι! ( gelio gelio )

-Ti μας λεει αυτο για το χανο? sfirizi Διερωτομαι εγω τωρα mpoxoxo

-Και γω!!!

Και για να τιμησω και το θεμα,Λαμψη θα ελεγα και γω,αξεχαστες στιγμες με τη γιαγια Laughing Συνηθως τα κορόιδευα,αλλα σε καποια φαση εβλεπα και γω απο διπλα.Εμενα το εβλεπε κι ενας απο τους παππουδες μου παντως Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 10:32 pm

Σκάσε ύαινα, ήμουνα μικρός ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 28, 2011 10:49 pm

Απο μικρος φαινεται ο ανθρωπος.
Ασε που και τωρα ιδιος και χειροτερος εισαι ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8rasos

8rasos


Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010
Ηλικία : 31

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 01, 2011 12:05 am

Λάμψη και Ευλογητός ftw dunato gelio dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john@kos




Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ   Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ - Σελίδα 2 EmptyΤρι Νοε 22, 2011 2:31 am

wraies epoxes gelio


lampsi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΛΑΜΨΗ VS ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλωσήλθατε!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: