Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ρεκόρ καψίματος

Πήγαινε κάτω 
+7
MariaS
dorinaki
Silv
kally
katroulina
Eleni7
mkostas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 6:47 pm

Σκάσε πια μούμια ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:11 pm

Ουτε καν θυμαμαι...νομίζω 7 χωρίς FF, αλλά με FF εχω δεί ολόκληρες σεζόν Laughing
Αμα δεν σε ενδιαφέρει μια σειρά ρε παιδί...
Σας συγχαίρω παντως, δεν σας το είχα. cheers
Σας προκαλώ να ανοίξουμε πολ με το ποσες φορές έχουμε δεί επεισόδια-σειρές παντως. to kapelo tou gianni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:15 pm

Για να μας νικήσει όλους μια σκατού; ooxi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:16 pm

Ακριβως Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τέρψη

Τέρψη


Αριθμός μηνυμάτων : 8268
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:17 pm

Eιλικρινά δεν μπορώ να θυμηθώ πόσες φορές το έχω κάνει αυτό. Δεν μπορώ να ανακαλέσω σε πόσες σειρές, πόσες με FF και πόσες χωρίς, πόσες σε περίοδο εξεταστικής και πόσες σε περίοδο απλής καΐλας.
Χριστέ μου πόσο κάψιμο πραγματικά..... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
filareti
Ύαινα
filareti


Αριθμός μηνυμάτων : 5233
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:20 pm

affraid

Kαι να σκεφτεις οτι ελεγε εμενα καμμενη ενας κολλητος που ειδα μια σεζον Χαουζ σε 4-5 μερες gelio

Καποια στιγμη με το Λοστ καναμε μαραθωνιο με τις φιλες μου κι ειχαμε φτασει 9? νομιζω επεισοδια σε ενα βραδυ παντως Laughing Ηταν και καλοκαιρι,ευκαιρια μες στη δροσουλα του αιρ κοντισιον βεβαια,ειχαμε και χρονο.Την αλλη μερα βεβαια ειχαμε επειγοντως αναγκη αποτοξινωσης Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:20 pm

Εγώ πάντως είμαι επιλεκτικός στο με ποιες θα το κάνω αυτό ooxi

ΑΑΑΑΑ. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. ΞΕΧΑΣΑ!!

Είχα δει στο Mesa para tres από το 99 ως το 109 σε μια μέρα gelio Αλλά είχα περάσει 5-6 σκηνές, οπότε πιάνεται για χειρότερο κάψιμο dunato gelio

Είχα δει και 95 επεισόδια σε μια μέρα... Βασικά ψέμματα. Είχα δει στο γρήγορο ένα DVD που είχε τη περίληψη της σειράς (95 επεισοδίων) σε 9 ώρες. Όπως καταλαβαίνετε εκείνη τη σειρά τη λάτρευα lmao

Επίσης έχω αντέξει να δω ΟΛΟΚΛΗΡΑ 2-3 επεισόδια της Χεζέμ affraid ΟΧΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 7:27 pm

Το τελευταίο πετυχημένο dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mik




Αριθμός μηνυμάτων : 578
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Σεπ 22, 2011 9:22 pm

Γύρω στα 6-8 επεισόδια την ημέρα (χωρίς FF) απο το NCIS για να δώ τις.... 6 πρώτες σεζόν! Razz, ε, η κάθε σεζόν είχε 23-24 επεισόδια lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athina

Athina


Αριθμός μηνυμάτων : 1981
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ρεκόρ καψίματος   Ρεκόρ καψίματος - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 23, 2011 12:26 am

Χχμμ αν θυμάμαι καλά 7 επεισόδια Belissima σε μια μέρα αλλά πριν αρκετά χρόνια. Πλέον αποφεύγω να τα κάνω κάτι τέτοια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ρεκόρ καψίματος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: