Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Doctor Who

Πήγαινε κάτω 
+4
felia
katroulina
Eleni7
mkostas
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 39 ... 76  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:10 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Εχουμε θεμα για την σειρα.


Καλουτσικο το Rose. Απο τα επεισοδια παντως που εχω δει γενικα απο την σειρα ο 10ος και ειδικα ο 11ος ειναι κορυφαιοι.

Αγαπω Tennant.Οχι οτι ο Smith ειναι κακος.Και οι 2 ειναι γαματοι.Για τον 12ο εχω τις επιφυλλαξεις μου.


Θα δειξει. Ο ηθοποιος ειναι καλος. Αλλα το θεμα ειναι πως οταν δενεσαι με τον προηγουμενο η οταν ο προηγουμενος εχει δεσει με τον ρολο αψογα τοτε στην μεταβαση υπαρχουν θεματα και επιφυλαξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:18 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Εχουμε θεμα για την σειρα.


Καλουτσικο το Rose. Απο τα επεισοδια παντως που εχω δει γενικα απο την σειρα ο 10ος και ειδικα ο 11ος ειναι κορυφαιοι.

Αγαπω Tennant.Οχι οτι ο Smith ειναι κακος.Και οι 2 ειναι γαματοι.Για τον 12ο εχω τις επιφυλλαξεις μου.


Θα δειξει. Ο ηθοποιος ειναι καλος. Αλλα το θεμα ειναι πως οταν δενεσαι με τον προηγουμενο η οταν ο προηγουμενος εχει δεσει με τον ρολο αψογα τοτε στην μεταβαση υπαρχουν θεματα και επιφυλαξεις.

Οχι,δεν εχω θεμα με το δεσιμο εγω.Αλλωστε ξερω οτι το DW ειναι τετοια η φυση του που πρεπει να προσαρμοζεσαι αμεσως στις καινουργιες συνθηκες.Ο ηθοποιος ειναι αυτος που δεν με κεντριζει σε αυτη την περιπτωση.Περιμενα κατι αλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:30 am

Ακριβως επειδη περιμενες και εσυ και πολλοι αλλοι κατι αλλο ειναι ακριβως ο λογος που εμενα με κεντριζει.

---

Καλουτσικο και το δευτερο. Ακριβως το sci fi που χρειαζομαι για να ισιωσω μετα το SoA ειναι αυτη η σειρα  cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:38 am

Παράθεση :
Καλουτσικο και το δευτερο. Ακριβως το sci fi που χρειαζομαι για να ισιωσω μετα το SoA ειναι αυτη η σειρα


Η Τερψη να τα βλεπει αυτα που το γυρισε στο Homeland  Laughing 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:44 am

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
Καλουτσικο και το δευτερο. Ακριβως το sci fi που χρειαζομαι για να ισιωσω μετα το SoA ειναι αυτη η σειρα  


Η Τερψη να τα βλεπει αυτα που το γυρισε στο Homeland  Laughing 


Μεγα λαθος  Laughing

Πρεπει να διαλεγουμε προσεχτικα την σειρα που θα ακολουθησει αυτη που μας αφησε ψυχολογικο τραυμα  Laughing

Ειναι σαν να πας εσυ για παραδειγμα μετα την σκηνη του Μουφασα να δεις το reckoning απο το SV. Δεν τα κανεις αυτα  Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:49 am

Σωνει και καλα να σε βρισω και πρεπει να μεταλαβω την Τριτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 12:52 am

Και ξερω και τι θα ποσταρεις στο καπακι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 1:03 am

Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 


Ειναι που ειμαι και προβλεψιμη χαχαχαχαχα  Καλόπιασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 1:04 am

felia έγραψε:
Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 


Ειναι που ειμαι και προβλεψιμη χαχαχαχαχα  Καλόπιασμα

 bang head bang head bang head bang head 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα
felia


Αριθμός μηνυμάτων : 34557
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

Doctor Who - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Doctor Who - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Δεκ 22, 2013 1:09 am

Ωραια ξεκιναει το 3ο χαχχαχαχαχαα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Doctor Who
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 76Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 39 ... 76  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Doctor Mata

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: