Telestars Boards
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε

Πήγαινε κάτω 
+6
MariaS
Nenie
Eleni7
Mik
Silv
mkostas
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης
Eleni7


Αριθμός μηνυμάτων : 43347
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Ιωάννινα

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:11 pm

Poutsilv έγραψε:
8-9? affraid Ρε, πώς μπορείς??

Δεν ειναι δυσκολο καλε.Δες το και αλλιως.Εκει που θα δω κατι στην τηλεροαση,βαζω μια σειρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:14 pm

Όντως... εγώ κατά κανόνα βλέπω 3. Τώρα έχω A mano limpia, La Saga και Las Detectivas y el Victor. Αλλά τις βλέπω κάθε μέρα... Και συνήθως έχω και μια τέταρτη που την έχω ξαναδεί και τη βλέπω όταν δεν έχω κάτι να κάνω. Και τώρα που Καλοκαίρι στα Τρίκαλα είναι συνώνυμο με το "δεν έχω κάτι να κάνω" ξαναβλέπω Novia para dos. Ξεκίνησα και Καρτέλ εξαιτίας της Μπουρδελίνας και της Σκατούς ενώ το είχα δει ήδη 2 φορές, ξεκίνησα και χήρα επειδή ξεκινήσαμε μαζί ενώ την είχα δει επίσης 2 φορές και την έχω μεταφράσει πάνω απ'τη μισή gelio και επειδή ο σκληρός μου δίσκος ο εξωτερικός γέμισε και πρέπει κάτι να σβήσω, βλέπω στο γρήγορο Pobre rico pobre πριν το ξαποστείλω dunato gelio Και βασικά τα περισσότερα τα έχω σε παραθυράκι on top ενώ κάνω άλλα πράγματα στο net lmao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:19 pm

ΣΤΟ SECRET CIRCLE ΠΑΙΖΕΙ Ο GALE DJGLHGLJRGLJGJEW
Aλλα δεν ξερω αν θα κανω τον κοπο, το Ηellcats δεν με κρατησε ουτε 2 λεπτα.
Επισης θελω να δω Game Of Thrones σιγουρα, Fringe, Τhe Wire, καποια στιγμη θελω να πιασω Prison Break, Six Feet Under, Αrrested Development, θα συνεχισω το Τhe Killling (ποιος την σκοτωσε την καταραμενη την Λαρσεν? ΕΛΕΟΣ, θα αργησει να ξαναπαιχτει!) Walking Dead, θα ηθελα να εχω την υπομονη να δω Skins, και ενδιαφερον μου φαινεται το Suits...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:20 pm

Αααααα επίσης θέλω να δω Paraiso Tropical και A Favorita αλλά δεν ξέρω πορτογαλικά geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Nenie

Nenie


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:20 pm

MariaS έγραψε:
ΣΤΟ SECRET CIRCLE ΠΑΙΖΕΙ Ο GALE DJGLHGLJRGLJGJEW
ποιος παίζει? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα
MariaS


Αριθμός μηνυμάτων : 6879
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Ηλικία : 34

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:22 pm

O καστανος απο την υπογραφη/avatar μου. Gale Harold. Θυμησου το αυτο το ονομα. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:23 pm

Πουτσίλβ τη Bruja θα τη δούμε μαζί ooxi Αν και δεν έχει τσόντα είναι το στοιχείο σου. Βασίζεται σε αληθινή ιστορία μιας μάγισσας ενός μικρού χωριού στο 70 που έφερε σε επαφή τη πολιτική με το εμπόριο ναρκωτικών και εξαιτίας αυτού η Κολομβία έγινε το χάος που έγινε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
Nenie

Nenie


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:25 pm

MariaS έγραψε:
O καστανος απο την υπογραφη/avatar μου. Gale Harold. Θυμησου το αυτο το ονομα. Cool
οοοο καλός φαίνεται! θα το θυμηθώ! Cool κ σίγουρα θα το δω! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!
Silv


Αριθμός μηνυμάτων : 7389
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010
Ηλικία : 34

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:34 pm

mkostas έγραψε:
Πουτσίλβ τη Bruja θα τη δούμε μαζί ooxi Αν και δεν έχει τσόντα είναι το στοιχείο σου. Βασίζεται σε αληθινή ιστορία μιας μάγισσας ενός μικρού χωριού στο 70 που έφερε σε επαφή τη πολιτική με το εμπόριο ναρκωτικών και εξαιτίας αυτού η Κολομβία έγινε το χάος που έγινε.

Μάγισσα? gelio Κι από πότε το στοιχείο μου είναι οι μάγισσες ρε? gelio
Ποιοι θα παίζουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mkostas
Admin
mkostas


Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010
Ηλικία : 32

Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε   Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Σεπ 10, 2011 9:36 pm

Γιατί εσύ τι είσαι; ooxi

Νομίζω δεν πρόσεξες ένα σχόλιο που έκανα sfirizi

Στο La Tenienta. Παίζουν Arredondo, Yepes, Novoa και κάτι άλλοι. Arredondo-Yepes θα ναι ζευγάρι λογικά. Ο Arredondo είναι ο Luis από το Mesa para tres. Είναι σειρά 24 επεισοδίων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://telestarsboards.forumgreek.com
 
Λίστα με τις σειρές που θέλετε να δείτε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Λίστα με mythology episodes!
» Λίστα αγαπημένων σειρών
» Τι ακριβώς περιμένετε να δείτε από μια τηλενουβέλα;
» Λίστα σειρών που θα δούμε το Καλοκαίρι!
» Οι χειρότερες σειρές

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: